Marilyn Manson’ı kim tanımaz? Müzik endüstrisinde bir şarkıcı ve popüler bir figür olarak en iyi Amerikan yeteneklerinden biri olarak, görünüşüyle ​​​​de oldukça ünlüdür. Tabii ki, henüz en çok satan mezun kopyalarını ve en tartışmalı ifadeleri verdiği gerçeğini inkar etmiyor. Ancak şarkıcı, ressam, enstrümantalist ve oyuncu olmak gibi hayattaki çok yetenekli yönleri göz önüne alındığında, Marilyn Manson’ın makyajsız nasıl göründüğünü biliyor musunuz? Görünüşü oldukça ünlü ve acımasız ve ham yüzü göz önüne alındığında, genellikle izleyiciye göstermeyi tercih ediyor. Makyajsız stilleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve bu makaleye bakın.

Marilyn Manson Makyajsız

9 Son Marilyn Manson Makyajsız Fotoğraflar:

İşte en iyi Marilyn Manson’dan hoşlanıyorsanız kaçırmamanız gereken makyaj resimleri yok.

1. Makyaj veya Makyajsız:

Marilyn Manson Makyajı veya Makyajsız 1

Önce soldaki resme sonra sağdaki resme bakın ve hangisinin daha iyi göründüğünü düşünün. Bu iki resim aslında aynı kişiye, Marilyn Manson’a ait. Marilyn’in makyajla daha iyi göründüğünü söylemek doğru olmaz. Çünkü Marilyn ne zaman makyaj yapsa tamamen farklı bir insan oluyor. Sağdaki resim, bu şarkıcının rimel olmadan oldukça çekici görünmeyi ve karakterinde kaybolmayı başardığı için makyajsız görünümü hakkında endişelenmesine gerek olmadığını açıkça ortaya koyuyor. Bu en tuhaf ve acımasız Marilyn Manson makyajsız görünüyor.

2. Yorgun Görünmek:

Marilyn Manson Makyajsız 2

Marilyn Manson’ın bu resmi, bir havaalanına vardığında tıklandı. Burada Marilyn siyah deri bir ceket sallıyor ve makyaj yapmıyor. Ticari hayatı çok fazla abartılmış makyaj ürünü koymasını gerektirdiğinden, Marilyn zaman ayırmayı ve hayatının basit ama kısa bölümünün, yani sahne dışı zamanının tadını çıkarmayı seviyor. Bu makyajsız Marilyn Manson görünümü, yoğun seyahat programlarının ortasında ham ve yorgunken ve hayatta çalışırken tıklandı..

3. Genç ve Pervasız:

Marilyn Manson Makyajsız 3

Bu, genç Marilyn Manson’ın makyaj yapmadan video çekerken çekilmiş bir fotoğrafı. Makyaj başarısının ve hayatının büyük bir parçası olduğu için Marilyn, skandal allıklarını çıkarma şansı bulduğu zamanın tadını çıkarmayı seviyor. Makyaj görüntüleri olmayan bu Marilyn Manson oldukça eski ve henüz birçok kişi tarafından biliniyor. İşte halka açık hayatının tadını çıkaran ünlü, yakın arkadaşları ve çevredeki arkadaşlarıyla bir etkinliğe katılıyor. Her zamanki kara gözleri ve geniş bir gülümseme ile bu resimde son derece neşeli ve kabarcıklı görünüyor.!

4. Tüm Zamanların Günlük Görünümü:

Marilyn Manson Makyajsız 4

Marilyn Manson, günlük kıyafetler giymeyi ve performans göstermediği zamanlarda makyajsız olmayı sever. Bu resimde Marilyn siyah yakalı bir tişört ve dağınık saçlar giyiyor. Rastgele gittiğinde insanlar onu tanımıyor. Fazla ilgiden kaçınmayı ve sıradan insanların arasına karışmayı sever. Makyajsız görünen bu Marilyn Manson, makyaj resimlerine bakmaya alıştığımız için oldukça ünlü ve internette en çok dolaşanlardan biri. Oldukça farklı görünüyor ve yine de ham ve gerçek görünüyor! Bu, popüler Marilyn Manson resmimiz arasında.

5. İmparator:

Marilyn Manson Makyajsız 5

Burada Marilyn, bir dergi için yapılan fotoğraf çekiminde ciddi bir bakış atıyor. Bu solgun aktör, şarkıcı, moda ikonu vb., görünüşü ve makyajı konusunda her zaman çok bilinçli olmuştur. Burada sıradan saç stiliyle siyah bir gömlek giyiyor ve bu da onu neredeyse bir imparator gibi gösteriyor. Bu resme eklediği tek şey biraz cesur maskara ve gözler. Makyajsız bu Marilyn Manson, normalden daha uzun saç modeli ve cesur bakışları göz önüne alındığında çoğumuz için şok etkisi yarattı. Marilyn Manson, çoğumuz tarafından tercih edilmese de bu görünümü zahmetsizce sergiliyor..

6. Bir Filmde:

Marilyn Manson Makyajsız 6

Marilyn Manson ekranda makyajsız görüntülendi. Çok yetenekli isimlerinden birkaçı göz önüne alındığında, bir aktör olarak rolü de alkışlanıyor. Burada Marilyn olduğundan biraz farklı görünüyor. Sakalları onu biraz kaba ve olgun gösteriyor. Bu, Marilyn Manson’ın açık ara en iyi makyajsız görünümlerinden biri. Bu görünümde Marilyn Manson’ın makyajsız bu gerçek ve makara kombinasyonunu çok seviyoruz. Kabarcıklı ve oldukça çekici görünüyor.

7. Akşam Yemeği Saatinde:

Marilyn Manson Akşam Yemeği 7'de

Bu, Marilyn Masson’un kahverengi bir blazer üstünü salladığı ve akşam yemeğini gösterdiği makyajsız bir başka fotoğrafı. Resim eski bir resim ve akşam yemeğinde tıklandı. Marilyn Manson’ın makyajsız olduğu bu eski resmi, şık görünümü ve zaman içinde tarzının ve çekiciliğinin nasıl değiştiği göz önüne alındığında hala alakalı görünüyor. Bu makyajsız görüntüde son derece yakışıklı ve vahşi görünüyor. Uzun saç modeli birçok kişi tarafından oldukça beğeniliyor!

8. Röportaj Yapmak:

Marilyn Manson Makyajsız 8

Marilyn bir keresinde müzik kariyeri ve yoğun yaşamıyla ilgili planları hakkında bir röportaj yaptı ve çitin diğer tarafındaki seyirciyi esprili cevapları ve makyajsız görünümü ile etkiledi. Marilyn Manson’ın kamuoyunda makyajsız bakışlarına tanık olmamıza rağmen, bu hafif makyajlı, her zamanki koyu renkli koyu gözleriyle resmi interneti alt üst ediyor. Ayrıca kollarından ve ellerinden dövme görüntüsü göz önüne alındığında vahşi. Esprili cevaplarıyla birlikte bakışları, izleyiciyi oldukça cezbediyor ve onu elinde tutuyor. Sosyal ve toplum içinde görünme şeklini seviyoruz!

9. Bakın Kim Okuyor:

Marilyn Manson Makyajsız 9

Bu resimde Marilyn, Rogue Island kitabını ve klas bakışlarla yumuşak bir bakış açısını sergiliyor. Bu resim, şık görünümü ve görünümü göz önüne alındığında web’de oldukça popüler. Görünüşü son derece sıcak ve bu resimde onu kameraya doğal bir şekilde basit bir tarzla poz verirken görüyoruz. Günlük hayatı ve boş zamanlarında bile görünme şekli, günlük yaşamındaki şık doğası göz önüne alındığında, hayranlık uyandırıyor.!

Ek İpuçları:

Marilyn Manson’ın makyajsız da nasıl iyi çalıştığını ve cildinde oldukça net göründüğünü anladığımıza göre, hepimiz biraz ilham almak istiyoruz, öyle değil mi??!

  1. Yüzü sade suda mümkün olduğunca çok yıkamak oldukça önemlidir..
  2. Ortalama 2-3 kez, yüz yıkama, kirleri ve toksinleri atmak ve temizlemek için iyidir..
  3. Her şey sağlıklı bir diyete de bağlıdır. Temiz ve sağlıklı beslenme cildimizi ve güzelliğimizi mutlaka etkiler..
  4. Kendinizi şımartmayı asla kaçırmayın. Ünlüler, parlak ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için ciltlerine sahip olduklarından ve şımartıcı makyaj yapmadıklarından emin oluyorlar..
  5. Parlayan ve genç bir cilt için peeling cildin yanı sıra derinlemesine temizlik ve tonlama gereklidir..
  6. Cildinizin çabuk yaşlanmadığından emin olun. Bu yine sağlıklı gıda alımının ve cilt bakımının düzenli ve sürekli olmasına bağlıdır..

Marilyn Manson’ın makyajsız bu fotoğrafları, fotoğrafları eski, yeni veya en yeni olmasına rağmen interneti epeyce kapladı! Bunun nedeni, Marilyn Manson’ın gerçek ve kamusal hayatında sahip olduğu büyük popülaritedir – sadece çok yetenekli bir kişi (şarkıcı, oyuncu veya enstrümanist olarak) değil, aynı zamanda gerçek hayatında güzel ve çekici bir görünüme sahip olması. Umarım bu makale, Marilyn Manson’ın makyajsız görünümünün nasıl yönetildiğine dair merakınızı giderir. Bize burada nasıl hissettiğini söyle!

İnsanlar Ayrıca Sordu:

1. Marilyn Manson makyaj sanatçısı kimdir??

Marilyn Manson, makyajını denemeyi ve yapmayı sevdiğini söyleyerek rekor kırdı. Bununla birlikte, birkaç röportajda, sadece 2-3 makyaj sanatçısının yüzünde çalışmasına izin verdiğini ve bunun çok nadiren olduğunu belirtti. Bu yüzden kesinlikle Marilyn Manson’ın makyajını kendisinin yaptığını söyleyebiliriz.!

2. Marilyn Manson’ın favori makyajı nedir??

Marilyn Manson oldukça deneyseldir. Maskara, liner gibi fondöten ve göz ürünlerini kullanmayı çok sevdiğini bir kaç röportajında ​​dile getirdi..

3. Marilyn Manson’ın makyajının ardındaki ilham nedir??

Eh, Marilyn Manson’la sık sık karşılaştığımız göz önüne alındığında, cesur ve ham makyaj kullanarak, onu oldukça parlak, benzersiz ve ana akımdan farklı olan bu rotaya iten şeyin ne olduğunu merak ediyoruz. Birkaç yüz yüze görüşmeden birinde, deneylerle yüz germeyi ve yeni bir şeyler denemeyi sevdiğini belirtti. Makyajda hayal gücünü ve yaratıcılığını korumayı ve yeni görünmeyi denemeyi seviyor.!