Pop sanatçısı Miley Cyrus, Disney’in televizyon dizisi Hannah Montana’da Miley Stewart’ı canlandırması ile ün kazandı. Gösterinin başarısı, onun genç idol statüsüne ulaştığını ve gelecekte umut verici bir müzik kariyerine sahip olduğunu gördü Miley Cyrus, daha büyük başarılara doğru ilerliyordu, bu yüzden ailesi tarafından tam olarak Destiny Hope Cyrus olarak adlandırıldı. Efsanevi country şarkıcısı Billy Ray Cyrus’un çocuğu olarak dünyaya gelen Miley, sürekli gülümsemesi nedeniyle bebekken ‘Smiley’ lakabını aldı. Daha sonra ünlü Disney Karakterine yakışan bir isim olan ‘Miley’ olarak kısaltıldı..

2009 yılında Miley, oyunculuk ve müzik kariyerine devam ederken yetişkin bir imaja dönüştü. Uzun kahverengi saçları, mavi gözleri ve sevimli görünümüyle Miley, dünyayı kasıp kavurmaya hazırdı. 18 yaşına geldiğinde, “Wrecking Ball” adlı single’ı 1 numaraya kadar yükselen yedi Billboard hitine zaten sahipti. Ancak şarkının adı geçecek bir şey varsa, Miley Cyrus son zamanlarda bir enkaza dönüşmüş gibi görünüyor. 2012’den bu yana yeni imajı kasabanın konuşması oldu ve tüm yanlış nedenlerle haberlerde yer alıyor gibi görünüyor. Ancak ondan alamadığımız şey, çeşitli görüntülerinden sıyrılmış Miley’nin hala çok güzel ve makyajsız olduğu gerçeği..

Makyajsız 10 Görünmeyen Miley Cyrus:

Miley Cyrus’un makyajsız en iyi 9 fotoğrafına bir göz atalım..

1. Makyajsız Miley Cyrus:

miley cyrus makyajsız 1

Miley Cyrus gibi genç yıldızlar makyaj yapmadan özgürce ve cesurca dışarı çıkabilirler çünkü sadece süper muhteşem görünmekle kalmaz aynı zamanda yaşlarını da gösterirler..

2. Oldukça NO Makyaj:

Miley Cyrus Makyajsız 2

Miley Cyrus makyajsız güzel bir manzara. Alnındaki sivilce bile görünüşünü bozacak bir şey yapmıyor. Taze ve güzel görünümüne hala genç olması ve güzelliğini korumak için fırçaların büyüsüne ihtiyaç duymaması yardımcı oluyor..

3. Gülen Miley:

Miley Cyrus Makyajsız 3

Miley Cyrus, Los Angeles’taki yerel bir Rite Aid mağazasında rahat giyimli ve doğal görünüyor. Hannah Montana yıldızı, yüz temizleyici ve cilt kremi için alışveriş yaparken makyajını geride bırakıyor ama gülümsemeyi de ihmal etmiyor..

4. Komşu Kız:

Miley Cyrus Makyajsız 4

Pembe askılı üstte ve gri eşofman altında Miley Cyrus, makyajsız şirin ve çekici komşunuza benziyor. Hoş yüz hatlarıyla parıldayan basit bir masumiyeti var..

5. Mükemmel Resim:

Miley Cyrus Makyajsız 5

Daha genç bir Miley Cyrus, gri bir sweatshirt ve kahverengi çizmeler ile siyah bir şortla yoluna devam ederken makyajsız mükemmel görünüyor. Ona eşlik eden, ateşli bir köpek aşığı olan Miley Cyrus’un sahip olduğu birçok köpekten biri olan Köpek Lila’dır..

6. Dağınık Miley:

Miley Cyrus Makyajsız 6

Miley Cyrus burada arabasından inip stüdyoya doğru giderken görüldü. Saçını taramaya ya da bir miktar ruj bile eklemeye vakit bulamadan uykudan yeni kalkmış gibi görünüyor. Ancak, bunun gibi darmadağınık bir bakışla bile, yine de güzel görünüyor.

7. Peri Ben:

Miley Cyrus Makyajsız 7

Miley Cyrus’un yeni imajı, uzun kahverengi saçlarını sarı peri benzeri bir saç kesimiyle takas eden sevimli, güzel görünüşünü genç çocuksu bir görünüme dönüştürdü. Kozmetik fırfırlar olmadan bile performanslarını yaptığı gibi bu stili hala sallıyor.

8. Güneş Banyosu:

Miley Cyrus Makyajsız 8

Kız kardeşiyle Bahamalar’da tatil yapan Miley Cyrus, zarif yüz hatlarını gözler önüne seriyor. Plaj kıyafetlerine aksesuar olarak kırmızı bir oje rengi ekleyerek erkeksi bir kadınsı görünmesini sağlıyor..

9. Ben Olacağım:

Miley Cyrus Makyajsız 9

Hangi genç yıldızın makyajsız en iyi göründüğünü oylayacak olsaydı, Miley olurdu. Büyüleyici bir oyuncak bebek gibi görünmesi için parıltıya ve çekiciliğe ihtiyacı yok.

10. Hannah Montana:

Miley Cyrus Makyajsız 10

Miley Cyrus’un uzun kahverengi saçları ve kusursuz teni, çekici görünümüne büyük katkı sağlıyor. Doğal olarak, gereksiz makyajla el değmeden bırakılabilecek bir güzelliğe sahiptir..