Natalie Portman, aynı zamanda başarılı bir film yönetmeni ve yapımcısına dönüşen tanınmış bir Hollywood aktrisidir. 1994 yılında ‘Leon: The Professional’ filminde Jean Reno’nun karşısında ilk sinema çıkışını yaptı. Natalie Portman İsrail’de doğdu ve İsrail ve Amerikan vatandaşlığına sahip. Natalie, ilk filminden bu yana oyunculuk becerilerini etkiledi ve hanımefendinin burada uzun süre kalacağı kesindi. Oynadığı ve övgüler aldığı gişe rekorları kıran filmlerden bazıları ‘Yıldız Savaşları: Bölüm 1 – Phantom Menace’, ‘Closer’, ‘The Other Boleyn Girl’, ‘Goya’s Ghosts’ ‘Mars Attack’ ve ‘Beautiful Girls’. Natalie Portman, ‘Black Swan’ filmindeki olağanüstü performansıyla ‘En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’ de dahil olmak üzere birçok ödül aldı..

Resimlerle Makyajsız Güzel Natalie Portman:

Aşağıda verilenler, ekranda ve ekran dışında eşit derecede güzel göründüğünü belirleyen en iyi 15 Natalie Portman makyajsız fotoğrafıdır..

1. Çıplak Yüzlü Güzellik:

Natalie Portman Makyajsız 1

Natalie Portman 33 yaşında bile güzel görünmeyi başarıyor. Bu makyajsız fotoğrafta oyuncu güneşli bir Pazar sabahı Los Angeles’ta görüntülendi. Esmer bukleleri, kusursuz tenini ortaya çıkaran bir örgüyle sıkıca geri çekildi. Bu Natalie Port adamında makyajsız resim, oyuncu arabasından yeni iniyor..

2. Yorgun Yüz:

natalie portman makyajsız2

Natalie Portman için makyaj hiçbir zaman bir öncelik olmadı. Diğer ünlülerin aksine, makyaj yapmadan dolaşırken kolayca fark edilebilir. Bu Natalie Portman makyajsız resimde, saçları siyah bir saç bandıyla sıkıca tutulmuş. Yüzünde birkaç sivilce görebilsek de doğal güzelliği gözden kaçmıyor..

3. Kusursuz İyi Görünümler:

natalie-portman-makyajsız3

Natalie Portman, ekranda göz alıcı kişilikleri oynarken olduğu gibi, gerçekte makyajsız da çok aynı görünüyor. Ekranda göründüğünde, tıpkı gri bir gömlek içinde fotoğraflandığı ve tek aksesuar olarak boynuna ince bir zincir taktığı bu resimdeki gibi basit kalmayı tercih ediyor..

4. Bu İfade ne için:

natalie-portman-makyajsız4

Bu resimde Oscar ödüllü aktris makyajsız olarak görülüyor ve şaşkın bir ifade sergiliyor. Saçları sıkı bir şekilde topuz şeklinde toplanmıştır. Natalie Portman derin bir U yakalı baskılı bir gömlek giyiyor. Makyajını minimalist tutmayı seviyor ve yine de harika görünmeyi başarabiliyor..

5. Makyaj Yok – Sorun Yok:

natalie portman makyajsız5

Natalie Postman’ın makyajsız resmi açıkça ortaya koyuyor ki, aktrisin halka açık görünmek için sadece tavrına ve güzel görünümüne ihtiyacı var. En iyi şekilde görünmesi için birden fazla makyaj katmanında kamufle edilmesine gerek yok. Bu resimde, Natalie Postman beyaz bir gömlek ve kot pantolonla bir ofis binasından çıkarken görüldü. Dağınık saçları sadece ışıltılı görünümünü tamamlıyor.

6. Yaygarasız Kız:

natalie portman makyajsız6

Natalie Portman’ın makyajsız bu fotoğrafında, aktrisin yüzü çıplak ve saçları mavi bir saç bandıyla yüzünden geriye çekilmiş olarak fotoğraflandı. Görünüşe göre duştan yeni çıkmış, saçlarını sıkıca geri çekmiş ve artık taşınmaya hazırmış. Yüzü taze, temiz ve muhteşem görünüyor.

7. Havalimanında:

natalie portman makyajsız7

Natalie Portman, LA havaalanında siyah gömlek ve kotun üzerine mavi bir palto giymiş olarak görüntülendi. Kocası ve iki yaşındaki oğlu olmadan birlikte görüldü ve bagajı olarak sadece bir debriyaj tabanı taşıyor. Yüzü tamamen makyajsız ve çok iyi bir ruh halinde görünüyor.

8. Düşen Ölü Muhteşem:

natalie portman makyajsız8

Natalie Portman’a doğal güzellikler bahşedilmişti. Oyuncu muhteşem görünmek için tonlarca ürüne ihtiyaç duymuyor. Güzel görünmesi için cildine iyi bakmanın gerektiğine inanıyor. Bu Natalie Portman makyajsız fotoğraf, kusursuz ve güzel yüzünü ayırt edici bir şekilde gösteriyor..

9. Giyinmiş:

natalie portman makyajsız9

Natalie Portman’ın bu makyajsız resminde, aktris uygunsuz bir şekilde sade giyinmiş olarak fotoğraflandı. Saçları arkadan atkuyruğu şeklinde toplanmış ve yüzü ifadesiz görünüyor. Bu basit görünümde bile son derece güzel görünüyor.

10. Ah çok güzel:

natalie portman makyajsız10

Natalie Portman bu resimde makyajsız olarak fotoğraflandı, ancak güzel görünmesi için neredeyse hiç makyaja ihtiyacı yok. Alışılmadık bir kahverengi tonundaki gözleri, mükemmel yüzünü süsleyen büyüleyici görünüyor. Havadaki soğuk, burnunu büyüleyici bir şekilde pembeye çeviriyor ve makyajsız fotoğrafının her şeyini seviyoruz..

11. Anne Oğul Bağlama:

natalie portman makyajsız 11

Natalie Portman göz alıcı hayatını yaşıyor olabilir ama yanında 2 yaşındaki oğlu varken o sadece normal bir annedir. Bu makyajsız fotoğrafta aktris, Manhattan’ın Central Park’ında oğlu Aleph’e omuz atarken görülüyor. Gri kot pantolon giyen ve günlük bir tişört giyen ve saçları gevşek bir şekilde omuzlarına düşen oyuncu makyajsız daha da güzel görünüyor..

12. Sabah Zindeliği:

natalie portman makyajsız12

Bu fotoğrafta Natalie Portman sabah erkenden köpeğini yürüyüşe çıkarırken fotoğraflandı. Aktrisin pistlerinde kırmızı bir ceket giydiği ve saçlarını arkadan bağladığı görülüyor. Sabahları daha da güzel, taze ve genç görünüyor.

13. Beyaz Giyinmiş:

natalie portman makyajsız13

Natalie Portman’ın makyajsız fotoğrafları hayranlık duymadan duramayacağınız bir şeydir. Güzelliği içten gelen ve bu nedenle yapay hiçbir şeye ihtiyaç duymayan biri. Beyaz bir gömlek giymiş ve saçları gevşemiş, güzelliğin bir özeti gibi görünüyor.

14. Diva:

natalie portman makyajsız14

Natalie Portman, şüphesiz her zaman güzel görünebilen Diva’dır. Bu, Natalie Portman’ın en iyisi, oyuncu İspanya’da tatil yaparken çekilmiş makyajsız fotoğraf. Saçları başının tepesinde toplanmış, böylece güzel görünümüne ve mükemmel tenine hayran kalabilirsiniz. Cildi elastik görünüyor ve dudakları her zaman doğal olarak o canlı renge sahip görünüyor..

15. Aile Portresi:

natalie portman makyajsız 15

Bu resimde Natalie Portman, kocası ve oğluyla birlikte görülüyor. Yüzünde tek bir makyaj lekesi bile yok ama yine de çok çekici görünüyor. Baskılı bir etek ve beyaz bir üst giyiyor ve ailesiyle rahatça dolaşırken tüy kadar hafif görünüyor..

‘Beautiful Girls’ yıldızının en iyi makyajsız fotoğrafını izlemekten bizim kadar keyif aldığınızı umarız. Natalie Portman’ın ekrandaki ve ekran dışındaki avatarların eşit derecede muhteşem göründüğü konusunda bizimle hemfikirsiniz..