Nicole Richie trend belirleyicidir. Amerika’nın en ünlü moda tasarımcılarından biridir. Bununla birlikte, büyük bir zaman yazarı ve aynı zamanda bir aktris. Halkın içinde makyaj yapmadan doğal güzelliğini gösterebilecek muazzam güce ve yeteneğe sahip harika bir kadın. California’da doğdu ve şu anda 36 yaşında. Arizona Üniversitesi’nde okuyan bu kadın muhtemelen Amerika’daki en iyi kadınlardan biridir ve eyaletine ve ülkesine parlak moda zevkini vermiştir. Bu yazıda, Nicole’ün hiç makyaj yapmadan kesinlikle göz kamaştırıcı ve çarpıcı göründüğü o anlardan bazılarını tartışacağız..

Nicole Richie’nin Makyajsız 10 Güzel Fotoğrafı:

Makyaj görüntüleri olmadan en iyi Nicole Richie’ye bakalım..

1. Makyaj Yok mu? Yok canım?

Nicole Richie Makyajsız

Evet! İnsanların bu resmi gördüklerinde beklenen tepkisi budur. Nicole’ün benzersiz bir yüzü var ve güzellik o kadar çekici ki insanları kolayca etkileyebilir. Gözleri o kadar etkileyici ki onun yerine konuşuyorlar. Tüm çarpıcı özellikleri, bu resmi tüm zamanların en iyi Nicole Richie makyajsız fotoğraflarından biri yapıyor.

2. Çıplak Yüzlü Güzellik:

Nicole Richie makyajsız2

Nicole çıplak yüzleşebilir ve yine de limon ışığını yakalayabilir. O kadar çarpıcı ki, ona bakan herkesi kolayca etkileyebilir. Birçok dergiye göre, dünyadaki ve modadaki bir sonraki büyük şey. İnsanlar onun giyim anlayışına hayran kalıyor ve aynı zamanda Hollywood’da büyük bir isim olmasına rağmen iyi kalpli ve basit tavrını seviyorlar..

3. Çıplak Yüzlü Alışveriş:

Nicole Richie makyajsız3

Nicole o kadar çekici ki, neredeyse her şekilde harika görünebilir. Nicole’ün bu özel resmi, doğal güzel yüzünün ne kadar çekici olduğunu ortaya koyuyor. Kendini daha çekici kılmak için muhtemelen başka hiçbir şeye ihtiyacı yoktur. Daha çekici olmasına gerek yok. O mükemmel.

4. Trend Belirleyicinin Sıradan Tarafı:

Nicole Richie makyajsız4

Nicole çoğu zaman gündelik kıyafetler giyer. Sade tarafını seviyor ve spor yapması oldukça uygun. Bu, bu kadının gerçekte ne kadar güzel olduğunu ortaya çıkaran makyajsız en iyi Nicole Richie fotoğraflarından biridir..

5. Maskaralı ve Maskarasız:

Nicole Richie makyajsız5

Nicole, makyaj yapsa da yapmasa da neredeyse aynı görünüyor. Sağda, o kafa bandıyla bir açıdan daha az görünmüyor. Soldaki de oldukça tatlı ve güzel görünüyor, bu onun makyajsız versiyonu..

6. Maskaralı ve Maskarasız 2:

Nicole Richie makyajsız6

Burada, Nicole Richie’nin herhangi bir makyaj yapmadan da oldukça harika göründüğünü görebiliriz. Hiç şüphe yok ki, doğru olanda ilahi görünüyor. Solda, sadece tatlı ve masum doğal güzelliğini sergiliyor..

7. Çocuğuyla:

Nicole Richie makyajsız7

Nicole, küçük bebeğiyle yürüyüşe çıkarken makyajsız olarak görüntülendi. Neredeyse bebeği kadar sevimli görünüyor. Bu, makyaj resimleri olmayan en iyi Nicole Richie’lerden biri..

8. Eski Bir Snap:

Nicole Richie makyajsız8

Bu, Nicole Richie’nin hiç makyaj yapmadığı oldukça eski bir resmi. Makyajsız yüzünü sergilediği için bunda oldukça harika görünüyor..

9. Biraz Yoga Yapmak:

Nicole Richie makyajsız9

Nicole, yüzünde herhangi bir makyaj olmadan oldukça çekici göründüğü bir Kadınlar yoga kulübünde görüldü..

10. Twitter Güncellemesi:

Nicole Richie makyajsız10

Bu, Nicole’ün arkadaşıyla komik pozlar verirken görüldüğü komik resmi. Biraz solgun görünüyor ama yine de oldukça çekici.

Nicole’ü makyajsız görmek ister misin? Yukarıdaki resimler sizin için uygun olacaktır. Nicole muhtemelen Amerika’daki en iyi kadınlardan biridir ve moda, Hollywood, yazarlık vb. alanlardaki harika çalışmalarıyla tanınır. Hayatı boyunca tonlarca işi vardır ve bunun yanında doğal güzel yüzünü korumuştur..