Bulgar Kanadalı güzel Nina Dobrev, nefes kesen performanslarıyla yıllardır televizyon ekranlarını sallıyor. İngiliz sinema tarihinin en güzel ve yetenekli aktrislerinden ve rol oyuncularından biridir. The Vampire Diaries adlı TV dizisi dramasındaki popüler karakteri Ellen Gilbert, dünya çapında tanınmasını sağladı. Kusursuz cildi ve güzel figürü, popülaritesiyle ilgili tüm yaygaraların arkasındaki ana nedenlerdir. Bu kadın formda ve güzel kalmayı seviyor ve Nina tüm bunları herhangi bir makyaj ürününün yardımı olmadan yapabileceğini kanıtladı. Aşağıda Nina Dobrev’in hiç çekinmeden makyajsız bir görünüm sergilediği en iyi makyajsız fotoğraflarından bazıları yer almaktadır..

Makyaj Resimleri Olmadan Güzel Nina Dobrev:

Makyaj Fotoğrafları olmadan en iyi Nina Dobrev’e bakalım..

1. O Çok Şirin:

Makyajsız Nina Dobrev

Şüphesiz, Nina Dobrev gelmiş geçmiş en sevimli aktrislerden biridir. Doğal olarak güzel kusursuz cildi en iyi avantajıdır. Karakterlerle el ele giden benzersiz bir dokuya sahip sevimli bir yüzle doğduğu için çekici görünmek için herhangi bir makyaj ürününe pek ihtiyaç duymaz..

2. Düz Saçları Sallamak:

Nina Dobrev makyajsız2

Bu resimde Nina, düz muhteşem saçlarını ve makyajsız yüzünü gösteriyor. Doğal güzel yüzü, herhangi bir ek güzellik ürünü talep etmez. Maskarasını sürmeden çekici görünebilir.

3. Sahilde:

Nina Dobrev makyajsız3

Bu, Nina Dobrev’in sahilde çekilmiş bir resmi. Çekimlerden uzak zamanının tadını çıkarıyor ve güzel fiziği ve makyajsız yüzünü sergiliyor. Yüz ifadeleri o kadar uygun ki kusurlarını gizlemek için neredeyse hiçbir güzellik ürününe ihtiyaç duymuyor..

4. Telefonda:

Nina Dobrev makyajsız4

Nina Dobrev evinden makyajsız çıkarken görüntülendi. Basit siyah kolsuz bir üst ve gevşek saçlarla sade bir görünüme sahipti. Nina, günün çoğunu bir dizi güzellik ürünüyle kaplı olarak geçirmek zorunda olduğu için, makyajsız zamanının tadını çıkarıyor..

5. Eski Bir Resim:

Nina Dobrev makyajsız5

Bu, Nina Dobrev’in Tanrı vergisi güzel yüzünü ve ipeksi pürüzsüz saçlarını sergilediği eski bir resmi. Makyajsız yüzü, kamuya açıkta rimel olmadan maruz kalmasıyla pek ilgilenmediğini açıkça ortaya koyuyor..

6. Sahil Görünümü:

Nina Dobrev makyajsız6

Nina Dobrev sahilde bikinisiyle son derece sıcak fiziğiyle hava atarken görüntülendi. Burada oldukça rahat, rahat ve tabii ki makyajsız görünüyor..

7. Setlerde:

Nina Dobrev makyajsız7

Nina, TV programlarından birinin setinde görüldü. Burada pembe bir bluz üzerine şirin bir kazak giyerek sokakları sallıyor. Her nasılsa bu kadın, herhangi bir makyaj yapmadan her zaman sevimli görünmeyi başarıyor..

8. Yeni İndi:

Nina Dobrev makyajsız8

Nina Dobrev, Los Angeles havaalanında makyajsız bir yüzle görüntülendi. Kalkmasını oldukça basit ve rahat tuttu, bu da izleyicilerin doğal güzelliğini takdir etmesini sağladı. Bir şekilde etrafındaki insanların bakışlarını çalmayı başardı ve güzelliği yine basına hakkında yazacak bir şeyler verdi..

9. Öğle Yemeği İçin Dışarıda:

Nina Dobrev makyajsız9

Nina Dobrev’in bu fotoğrafında yerel bir restoranda öğle yemeği yerken görüldü. O gün, doğal güzelliği ile daha da telafi edilmiş bir makyaj yapmadan dışarı çıktı. Etrafındaki tüm insanları etkilemek için yeterince çekici görünüyordu..