2000 yılında, gençliğinde bir kız, adını Femina Miss India’ya kaydettirdi. Zarif bir şekilde kazandı ve sonra biraz daha kazanmaya devam etti. Bayan dünya yarışmasında daha sonra onun 2000 Dünya Güzeli olduğunu gördü. Aynı kız şimdi uluslararası alanda tanınan tam teşekküllü bir aktris, meleksi yüzüyle birlikte güzelliği ve vücuduyla dünyada tanınan şarkıcı dansçı. O bizim B-kasabamızın glam kızı Piggy Chops. Priyanka Chopra, mankenlik dünyasına kaydolarak reel hayat dünyasına başladı ve o zamandan beri bu ‘egzotik’ güzellik ustası bir nefes için durmadı. Normal bir günde, şarkısını uluslararası sahnede seslendirmek zorunda olduğu için setlerde sadece bavullarını toplamak ve yurtdışına çıkmak için koşuşturduğu yoğun hayatını gözler önüne seriyor. Bu Priyanka Chopra’nın harika hayatı.

makyajsız priyanka chopra

Tıpkı 2002’deki diğer tüm aktrisler gibi, bir Tamil filminde rol aldı ve daha sonra ‘Aitraaz’da baştan çıkarıcı bir kadın rolüyle ün kazandığını iddia ettiğinde cicili bicili kasaba yönetmenleri tarafından başarıyla tanındı. O zamandan beri Priyanka’yı çeşitli rollerde cilt boyunca çeşitli kadınları oynarken gördük. Model hayatının Fashion’daki rolü, küçük ölçekli bir kasaba kızı için iniş çıkışlarını yüksek profilli bir moda figürüne gösterdi. ‘Saat Khoon Maaf’ rolü, farklı kültürlerin rolünü zarafetle oynadığı yedi farklı kıyafette yedi rolünü sergiledi. ‘Barfi’deki rolünde otistik bir hasta gibi giyinerek tüm beklentilerimizi aştı ama tüm bunlar her insanın kusursuz görünmek zorunda olduğu ekran hayatı. İyi donanımlı son teknoloji makyaj sanatçıları ve teknolojiden anlayan ekipmanlarla, bir televizyonda kusursuz görünmek hiç de zor değil..

Priyanka Chopra ekranda her zaman harika görünerek göz kamaştırdı, ancak sadece bir insan olan bir ünlünün bile güzel görünmek için çok ileri gidebildiği zamanlar vardır. Çoğu zaman, Priyanka doğal benliği olmaya karar verir ve dışarı çıkar..

Priyanka Chopra Makyajsız Görünüyor:

Hepimizin kötü bir saç günü geçirdiğimiz veya yüzümüzde yorgun bir ifadeye sahip olduğumuz zamanlar olduğunu kabul ettiğimiz zamanlar var ama işte Priyanka’nın ona bir kez daha aşık olmamızı sağlayacak makyajsız en iyi görünümlerinden bazıları..

1. Basitçe Güzel:

Makyajsız Priyanka Chopra 1

Burada, Priyanka Chopra’nın yüzünde makyajsız, doğal haliyle havaalanından çıkarken görüldü ve görünüşünden, başarısıyla güzelliğinin göklere çıktığı anlaşılıyor. Dumanlı kedi gözleri ve prenses bukleleriyle ekranda göz kamaştırıyor ve ekran dışında bir düğme kadar sevimli. Makyajsız bile, hafif bir ışıltı ve mükemmel bir şık saç ile lekesiz görünüyor..

2. Düz Jane:

Makyajsız Priyanka Chopra 2

O televizyon ekranında parıldayan bir kişilik ama arada bir de olsa, büyük çekimlerin en iyilerinin taze yüzlerini sergilemek için bir güne ihtiyacı var. Priyanka Chopra, Mumbai’de bir günlüğüne yüksek topuklu ayakkabılarını düşürdü, burada kafasına bir bandana kullandı ve gece için basit siyah bir kolsuz bluz giydi. Yüzü makyajsız görünüyor ama taze ve güzel.

3. Çıplak Güzellik:

Makyajsız Priyanka Chopra 3

Ray Bans’ı ile seksi siyah deri bir ceketle arabadan inen Priyanka Chopra, oldukça sade Jane’e benziyordu ama bu çıplak güzellik hala baş döndürücü bir girişi çekmeyi başarıyor. Priyanka her zaman göz kamaştırıcı olmuştur ve siyah tonlarıyla bile mükemmel göründüğüne bahse girebilirsiniz..

4. Beyaz Güzellik:

Makyajsız Priyanka Chopra 4

Son zamanlarda, babası vefat edip ailesini, perişan ve suratsızını terk ettiğinde Priyanka için oldukça cesaret kırıcı olmuştur. Bu resim, komşunuzdaki herhangi bir kadın gibi sade göründüğü babasının cenazesinde çekildi. Beyaz bir takım elbise giymiş, gözleri yaşlı ve perişan görünüyordu ama cildi her zamanki gibi lekesiz ve tazeydi..

5. Havaalanı Yürüyüşü:

Makyajsız Priyanka Chopra 5

Bir ünlüyü doğal güzelliğiyle görmenin en iyi yolu, bir ülkeden diğerine kaçtıkları zamandır. Yoğun programlarında sık sık, Priyanka’nın Mumbai havaalanından ayrılırken vurulduğu bu resmi gibi makyajsız koşturduklarını fark edeceksiniz. Sade bir saç modeli ve taze bir yüzle bile son derece moda konusunda bilgili görünüyordu..

6. Cenaze Şıklığı:

Makyajsız Priyanka Chopra 6

Bu, Priyanka’nın Shammi Kapoor’un cenazesine katıldığı ve her zaman olduğu gibi basit beyaz geleneksel bir takım elbise ve makyajsız bir yüzle cenaze görünümünü salladığı başka bir cenaze fotoğrafı. Şimdiye kadar, konu taze yüzlü bir güzelliğe geldiğinde onun en iyisi olduğunu biliyordunuz..

7. Parti Kişileri:

Makyajsız Priyanka Chopra 7

İşte Priyanka’nın gecesini Vegas’ta DJ Vice ile parti verirken gösteren bir resmi. Roberto Cavalli beyaz melek elbisesiyle dudaklarına ve gözlerine biraz renk kattı ama en sade makyajla bile yine de ateşli ve sevimli görünmeyi başarıyor..

8. Taraftar Vuruşu:

Makyajsız Priyanka Chopra 8

İşte Priyanka Chopra’nın yüzünde makyaj izi olmayan ama yine de her zamanki gibi göz alıcı ve muhteşem görünen hayranıyla bir resmi. Güzel büzgülündeki doğal renkleri, altın sarısı kusursuz yüzü ve mükemmel saçı ona harika görünüyordu..

9. Buz Soğuk Görünüm:

Makyajsız Priyanka Chopra 9

Burada Priyanka Chopra, beyaz bir tişört ve basit siyah pompalarla eşleştirilmiş buz gibi mavi bir kot pantolon giydiği palmiye bahar bungalovundan ayrılırken fotoğraflandı. Saçını topuz yapıp kusursuz yüzüyle yoluna devam ediyor ve makyajsız da güzel görünüyor..

10. Hayran Aşkı:

Makyajsız Priyanka Chopra 10

Priyanka her zaman kabarcıklı ve prezentabl kişiliğiyle tanındı ve Las Vegas’taki hayranı onunla bir fotoğraf istediğinde hiç tereddüt etmeden poz verdi, makyajsız olduğu gerçeğini görmezden geldi. Her zamanki gibi, güzelliğini gizleyen doğal bir aurası var..

11. Ekose ve Deri Görünüm:

priyanka-chopra-makyajsız-11

Bu fotoğrafta Priyanka Chopra, mavi bir deri ceketle eşleştirilmiş ekose bir gömlek giyiyor. Bu fotoğraf oldukça eski görünüyor. Priyanka’nın saçları geriye taranmış ve neredeyse hiç makyaj yapmıyor, ancak yanağında kesinlikle allık görülebiliyor. Genel olarak, bu herhangi bir kolej kızının giyeceği makyajsız bir görünüm..

12. İnek Şık:

priyanka-chopra-makyajsız-12

Priyanka şık olduğu kadar makyajsız bile çok havalı görünüyor. Priyanka, bu fotoğrafta büyük boy gözlükler ve saç topuzla inek bir görünüm gördü. Siyah ve zeytin rengi bir ceket ve baskılı pantolon ile eklenen her yerinde çizgili bir kolsuz bluz giyiyor. Açık renkli bir ruj sürüyor ve yüzünün geri kalanı temiz ama cildi kusursuz görünüyor.

13. Sevimli Grafik Tişört:

priyanka-chopra-makyajsız-13

Priyanka’nın bu görüntüsünde, sevimli bir baykuş baskılı tişört ve ilginç bir yazı tipi giyen bir kolej kızı gibi giyinmiş ve onu bir çift siyah skinny ile eşleştirmiş görünüyor. Saçları topuz ve püsküllü, tırnakları siyaha boyanmıştı. Priyanka, burada nötr bir dudak tonu dışında herhangi bir makyaj yapmıyor..

14. Klas Toprak Tonları:

priyanka-chopra-makyajsız-14

Şık kıyafetler daha sevimli. Piggy Chops çok şık bir kıyafet giyiyor – açık mavi kotlarla eşleştirilmiş kahverengi bir ceket ve elinde bej bir çanta. Kıyafetine entegre ettiği nötr tonlar en güzel görünüyor. Ayrıca, tüm görünümünü artıran ve makyaj yapmadığı gerçeğinin üstesinden gelen bir çift büyük boy retro gözlük takıyor..

15. İş Gibi:

priyanka-chopra-makyajsız-15

Priyanka bir İş Turuna gidiyor olabilir, bu yüzden buraya benzer bir iş arıyor. Bu resim, minimum makyajla Priyanka’nın havaalanı görünümünün bir başka tıklaması. Siyah bir palto giyiyor, altına siyah tenli pembe bir üst giyiyor. Yanında taşıdığı tek aksesuar olan siyah deri bir çanta taşıyor. Saçları ipeksi görünüyor ve yüzünde makyaj yok çok doğal görünüyor.

16. Seçim Zamanında Priyanka Chopra Makyajsız:

priyanka-chopra-makyajsız-16

Priyanka Chopra’nın bu resmi, tüm vatandaşların oy kullanması gereken bir seçim gününden ve o da aynısını yaptı ve gururla mürekkepli parmağını göstererek sorumlu bir vatandaş olduğunu gösteriyor. Beyaz bir kıyafet ve büyük boy güneş gözlükleri giymiş. Bu resimde kesinlikle makyaj yapmıyor ama yine de muhteşem görünüyor.

17. Desi Kız:

priyanka-chopra-makyajsız-17

Bu fotoğrafta Priyanka, desi görüntüsünü aldı. Üzerinde kırmızı iplik işi olan renkli bir dupatta olan beyaz düz kurta giyiyor. Saçları, doğal bir görünüm veren düz bir şekilde kurutulur. Piggy Chops bu resimde makyajsız ama cildi filmlerdeki gibi kusursuz görünüyor. Priyanka Chopra’nın makyajsız en güzel fotoğraflarından biri..

18. Toz Mavi:

priyanka-chopra-makyajsız-18

Burada Priyanka, pudra mavisi bir ceket ve altına beyaz bir ceket giymiş ve gök yüksekliğindeki Louboutin’lerini onunla eşleştirmiş. Siyah kalem yüksek tepeleri çok çarpıcı görünüyor. Saçları kıvırcık ve çok az makyaj yapıyor. Makyaj için sadece yanaklarında renk darbeleri ve üzerinde pembe bir dudak rengi var. O güzel ve çarpıcı görünüyor.

19. Havalimanındaki Tuhaf Kız:

priyanka-chopra-makyajsız-19

Priyanka Chopra kısa süre önce Mumbai havaalanında, omzu açık ve bir çift kot pantolonla çok havalı gri bir sweatshirt giyerek yağmalarını sızdırırken görüldü. Parlak kırmızı sinsilikleri farklı görünüyor. Omuz detaylarına dikkat çekmek için saçlarını at kuyruğu yaptı. Dudak kremi dışında makyaj yapmıyor.

20. Kirtan Etkinliği:

priyanka-chopra-makyajsız-20

Babasının düzenlediği kirtan etkinliğinde bu resim tıklandı. Tüm Chopra ailesi davet edildi. Priyanka, yeşil şalvar kameez içinde, pallu’su kafasında, pooja’ya hazır bir görünümle tatlı görünüyordu. Nötr bir dudak gölgesi dışında makyajsız olarak görülüyor. Basit ama güzel bir görünüm.

Priyanka’nın makyajı genellikle nötr taraftadır, daha dünyevi tonları tercih eder, esmer bir güzelliktir. Minimal makyaj yapıyor ve bazen makyaj yapmıyor ama yine de muhteşem görünüyor. Güzelliğin kendi içinde olduğunu bile sembolize ediyor.

Makyajsız hareket edeceği kesin olan ünlü Bollywood divası Priyanka Chopra, daha iyi yerlerde ve durumlarda kesinlikle kozmetik kullanmadığını gördü..