Ranveer Singh, Kapoors ve Khans’ın egemen olduğu Hint Film Endüstrisinde kendine bir yer edinmiş en umut verici aktördür. Oyuncu ilk çıkışını 2010 yılında Yash Raj Films prodüksiyon evinde ‘Band Baaja Baarat’ filminde yaptı. Film ayrıca ona En İyi İlk Erkek Oyuncu kategorisinde prestijli Filmfare Ödüllerini getirdi. Oyuncunun oyunculuk geçmişi olmamasına rağmen, spontanlığı ve doğal oyunculuk becerileri ile öne çıkmıştır..

Oyunculuk kariyeri başladıktan sonra, onun için geriye bakmak yoktu. ‘Lootera’, ‘Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela’, ‘Gunday’ ve daha pek çok ticari olarak hit filmde rol aldı. Oyunculuk becerileri ‘Bajirao Mastani’ filminde büyük beğeni topladı ve ayrıca Filmfare Ödülleri’ni bir kez daha ve bu En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde kazandı. Ranveer Kapoor, kitleleri ona çeken şey kolay-şanslı çekiciliktir ve o, halka göründüğü gibi görünmekten korkmuyor..

Makyaj Fotoğrafları Olmadan En İyi 10 Ranveer Singh:

Makyajsız en iyi 10 Ranveer Singh’e bir göz atın ve onu daha da çok sevmeye başlayacaksınız..

1. The Smile için Yaşasın:

Ranveer Singh Makyajsız

Bu, Ranveer Singh’in makyajsız en iyi fotoğraflarından biri ve oyuncu kesinlikle çok sevimli görünüyor. Hayranlarını etkilemek için sadece karizmatik gülümsemesine ihtiyacı var. Ranveer arabasında havalı bir logolu tişört giyiyor. Bunun için tam bir başparmak yukarıya.

2. Buddy’ye Mutlu Yıllar:

makyajsız ranvir singh2

Bu resimde Ranveer Singh, arkadaşı ve arkadaşı Arjun Kapoor ile poz veriyor. Doğal görünümünde süper havalı görünüyor. Oyuncular, Arjun Kapoor’un Doğum Günü için birlikte parti yaparken görüldü ve gerçekten iyi vakit geçirdiklerine inanıyoruz..

3. Selfie istiyoruz:

ranvir singh makyajsız3

Bu da başka bir Ranveer Singh’in ünlü IIFA Ödülleri 2014’e katılmak için Florida’ya seyahat ederken havaalanında çekilmiş makyajsız fotoğrafı. Tamamen bir kitle adamı ve gelişigüzel olsa bile hayranıyla selfie çekmekten çekinmiyor. makyajsız giyinmiş.

4. Harika Çocuk ile:

makyajsız ranvir singh.4

Bu görüntüde, Ranveer Singh makyajsız Deepika Padukone, Shah Rukh Khan ve harika çocuk Moin Junnedi ile birlikte görülüyor. Oyuncu, onunla ABD’de Porto Riko’da düzenlenen Dünya Gençler Oyunları sırasında tanıştı..

5. Sonsuza Kadar Rahatlık:

ranvir singh makyajsız5

Ranveer, hayatı istediği gibi yaşamayı seven bir adam. Oyuncunun üzerinde mavi bir tişört ve bıyıklı bir görünüm var. Bu Ranveer Kapoor’u seviyoruz, resmi makyaj yok.

6. Havalı Dostum:

ranvir singh makyajsız6

Ranveer Kapoor, Hint Film Endüstrisindeki en iyi giyimli adamdır. Moda ve stil anlayışı cesur ve eşsizdir. Bu Ranveer Singh’de görüntü yok, aktör ‘Dil Dhadakne Do’ filmi için stüdyoya gelirken görülüyor..

7. Evde Sadece Dinlenmek:

Ranveer Singh Makyajsız 7

Bu resimde Ranveer Singh makyajsız eşi Deepika Padukone ile evde dinlenirken..

8. Bollywood Parçası:

ranvir singh makyajsız8

Ranveer Singh’in tarzı ve çekiciliği eşsizdir. Ranveer Singh, ayrı kalmak için barışmaya ihtiyacı olmadığını defalarca kanıtladı; onun tavrı, ihtiyacı olan tek şey.

9. Çocuksu Cazibe:

ranvir singh makyajsız9

Bu, Ranveer Singh’in tamamen temiz traşlı görünümü. Sonunda ağır bıyık görünümüne veda etti ve aynı şekilde gözle görülür bir şekilde utanç duyuyor. Temizliğini seviyoruz, makyajsız hali daha da fazla!

10. Çocukluk Arkadaşını Bromance:

ranvir singh makyajsız 10

Ranveer ve Arjun en soğukkanlı arkadaşlar. Bu ikilinin makyajsız harika selfie fotoğrafı

Umarım bu Ranveer Singh’in makyajsız fotoğraflarına bakarken iyi vakit geçirmişsinizdir. Çok yönlülüğü ve çekiciliği herhangi bir suni kaplamaya ihtiyaç duymaz ve biz ona bu yüzden bayılıyoruz..