Saif Ali Khan ünlü bir Hintli sinema oyuncusu ve yapımcıdır. Oyunculuk kariyerine 1992 yılında Yash Chopra’nın yönettiği d filmi ‘Parampara’da başladı. Oyuncu bundan sonra birkaç filmde rol aldı ancak başarı ve şöhreti ilk olarak 2001 yılında ‘Dil Chahta Hai’ filminde tattı. Saif Ali Khan’ın kariyeri bir roller coaster yolculuğu oldu ve tüm bu film kariyeri boyunca 6 Filmfare Ödülü, Ulusal Film Ödülü ve hatta bir Padma Shri Ödülü aldı. burada size Saif Ali Khan’ın kadın hayranlarını daha da fazla şaşırtacak makyajsız fotoğraflarının en iyilerini sunuyoruz..

Saif Ali Khan Makyajsız:

1. Havalı Dostum:

Saif Ali Khan Makyajsız

Saif Ali Khan, doğal güzelliğe sahip birkaç Bollywood oyuncusu arasında yer alıyor. İyi görünümün yanı sıra, oyuncunun turuncu şort ve beyaz gömlekle fotoğraflandığı bu Saif Ali Khan’ın makyajsız fotoğrafında görüldüğü gibi harika bir stil anlayışı da var..

2. Saifeena Makyajsız Birlikte Göründü:

saif ali khan makyajsız2

Kareena Kapoor ve Saif Ali Khan’ın makyajsız bu fotoğrafı, düğünlerinden hemen sonra Saif’in atalarının evine giderken çekildi. İkili birlikte muhteşem görünüyordu, paparazzilerin gelip onları birlikte fotoğraflamasına yetecek kadar. Yeni evlilere arkadaşları ve aileleri de eşlik etti..

3. Tatilden Sonra Rahatlamak:

saif ali khan makyajsız3

Saif Ali Khan, Kareena Kapoor ile birlikte Paris’te tatil yaptıktan sonra Mumbai’ye döndükten sonra birlikte fotoğraflandı. Yıl sonunda evlilik bilgisini bağlamaları bekleniyordu. Bu Saif Ali Khan makyajsız görüntüde, rahat bir şekilde parça ve tişört giymiş ve mavi bir şapka takıyor. Çift kesinlikle gerçekten iyi vakit geçiriyor gibiydi.

4. Ekran Performansı Yok:

saif ali khan makyajsız4

Saif Ali Khan, ‘Bullet Raja’ filmindeki rolü için doğal olduğunu ilan ederek cesur davrandı. Oyuncu, kırsal bir gangster rolü için doğal olarak bronzlaşmayı önerdi. Doğal bronzluk elde etmek için Saif’in her gün öğleden sonra dışarıda oturduğu bildirildi. Film gişede pek iyi gitmedi ama biz Saif Ali Khan’ın doğal görünümüne bayıldık..

5. Sakallı Görünüm:

Saif Ali Khan Makyajsız.5

Saif Ali Khan temiz traşlı görünümünü bıraktı ve bu sakallı görünümü tercih etti. Oyuncu, sakalı hafifçe beyazlasa bile daha yakışıklı görünüyor. Her geçen yıl kadın hayranları arasında giderek daha popüler hale gelen birkaç oyuncudan biri..

6. Uzun Kilitler:

saif ali khan makyajsız6

Saif Ali Khan, son birkaç sürümde karakter seçimi nedeniyle eleştirildi. Oyuncu bir basın toplantısı düzenledi ve makyajsız göründü. Yine ‘Hum Tum’ ve ‘Parineeta’ gibi anlamlı filmler yapmaya çalışacağı aktarıldı. Doğal güzelliği ortaya çıktı ve omuzlarının hemen üstündeki uzun saçlarını seviyoruz.

7. Bollywood En Ateşli Çift:

saif ali khan makyajsız7

Saif ve Kareena birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar. İşte Saif Ali Khan makyajsız bir tanıtım etkinliğinde Kareena Kapoor ile görüldü. Aralarındaki Kimya, ilk flört günlerinde olduğu gibi ateşlendiği kadar açıktır. Saif’in onu zahmetsizce havalı gösteren gözlüklerine bayılıyoruz..

8. Unutulmuş Anılar:

saif ali khan makyajsız8

Bu Saif Ali Khan’ın eski eşi Amrita Singh ile makyajsız çekilmiş fotoğrafı. Oyuncunun ilk günlerinde tatlı ve romantik bir adam imajı vardı. Saif’in Amrita ile evliliği 13 yıl sürdü ve aktör şimdi Bollywood oyuncusu Kareena Kapoor ile mutlu bir şekilde evli..

9. İyi Görünen Kardeşler:

saif ali khan makyajsız9

Saif Ali Khan ve kız kardeşi Soha Ali Khan, ebeveynleri Sharmila Tagore ve Late Mansoor Ali Khan Pataudi’den güzel görünümleri miras aldılar. Kraliyet ailesinden olan erkek kardeş, makyajsız fotoğraflarında öne çıkabilir. Bu resimde Saif öldürmek için mavi giyinmiş!

10. Havalı Çift:

saif ali khan makyajsız10

Saif ve Kareena inkar edilemez bir şekilde birlikte çok iyi görünüyorlar. Çift, Goa’da birlikte tatil yaparken görüntülendi. Saif Ali Khan makyajsız siyah tişört ve gri parçalarla zahmetsizce havalı görünüyordu. Kareena Kapoor’un kolunda herhangi bir makyaj yapmadığı, güzel göründüğü için, bu resim hakkında fazla bir şey söylememize gerek yok..

Bunlar Saif Ali Khan’ın makyajsız görüntüsünün en iyileriydi. Onun gibi yakışıklı, makyaj kimin umurunda?