Selena Gomez! Bu isme hepimiz aşinayız. Bu American Singing yeteneği, pop şarkıları ve müzik albümleri için tüm dünyada oldukça popüler. Ve sadece şarkılar değil, Selena güzelliğiyle de çok konuşuluyor. Genç yüzü ve güzel yüz özellikleri onu diğer yıldızlardan ayırıyor. Ama Selena Gomez’e makyajsız şahit oldunuz mu??

Güzel görünümü ve moda divası olarak tanınan pop yıldızı, makyajsız haliyle de oldukça etkileyici görünüyor. Şarkıcının gerçek hayatta nasıl göründüğünü, ham ve filtresiz görmek ister misiniz? İşte başlıyoruz!

Selena Gomez'in Makyajsız Görünmeyen Ve Gerçek Hayat Resimleri

Selena Gomez’in Makyajsız 10 Gerçek Hayat Fotoğrafı:

İşte şarkıcı Selena Gomez’in en sevdiğimiz makyajsız fotoğrafları. bir bak!

1. Halkın İçinde Yakalanma:

makyajsız selena gomez

Selena’nın makyajsız bu resmi, arkadaşlarıyla dışarı çıktığında görüldü. Selena boş zamanlarında gerçek benliğiyle kamusal alanlarda dolaşmayı sever. Bu resimde hiç makyaj yapmamış ve çok ham ve gerçek görünüyor. Yine de, güzellik büyüleyicidir. Bu resimde süper genç, sevimli ve sevimli görünüyor ve ham ve filtresiz görünmesine rağmen onu kendisi için seviyoruz. siz ne düşünüyorsunuz?

2. Atıştırmalık Zamanı:

Selena Gomez Makyajsız 2

İşte Selena’nın gerçek hayattan başka bir resmi, kameraya makyajı yapılmamış. Eh, popülaritesi göz önüne alındığında, paparazziler onu halkın dikkatinden hiç kurtarmıyor gibi görünüyor. Sıradan bir kıyafet içinde sokak kenarında atıştırmalıklar yerken harika zaman geçiriyor. Gevşek saçlar ve birkaç tombul yanakla, bu resim birkaç yıl önce tıklandı. Yine de, bu resimde kendini taşıma şeklini seviyoruz ve tamamen kendinden emin ve sevimli olarak görülüyor. siz ne diyeceksiniz?

3. Taze Yüz:

selena gomez makyajsız fotoğraf

İşte başka bir görülmemiş resim ve Selena Gomez’in makyajsız selfie’si. Diğer kızlar gibi Selena da kendi fotoğraflarını ve özçekimlerini tıklamayı seviyor. Bu, evindeki dinlenme zamanı ve burada gerçekten kendisi. Gevşek saçları, minik gözleri ve sevimli yanakları ile şarkıcı burada güzel ve genç görünüyor. Gece kıyafeti giydiği ve rahat hali içinde olduğu görülüyor.!

4. Rahatlama Zamanı:

Selena Gomez Makyajsız 4

Bu resimde gözümüze çarpan şey, Selena’nın sevimli yüzü değil, aynı zamanda üzerinde çizgi filmlerle gösteriş yaptığı çok hoş gevşek tişörtü. Bu resim, bu iki nedenden dolayı çok sevimli ve genç hali, gözlerimizi alamadığımız bir şey. Tıpkı önceki resimlerde olduğu gibi, hiç makyaj yapmadığı ve yine de süper parlak ve güzel göründüğü görülüyor. Bu resim bize güzel ya da şık görünmek için herhangi bir makyaja ihtiyaç olmadığını gösteriyor.!

5. Gece Rutini:

Selena Gomez'in Makyajsız Resimleri 5

Sadece bu güzelliğin ne kadar muhteşem olduğunu görün, gece vaktinde ve makyajsızken bile. Selena Gomez’i hem ekranda hem de gerçek zamanlı resimlerde makyajlı ve makyajsız gördüğümüzde, bariz nedenlerden dolayı çok fazla bir fark göremiyoruz. Güzel ve hoş teni göz önüne alındığında çok farklı görünmüyor. Şarkıcı her zaman canlandırıcı görünüyor ve gerçek hayatta görünüşüyle ​​rekabet edemezsiniz. siz ne düşünüyorsunuz?

6. Taze Yüz ve Sevimli Görünümler:

Selena Gomez'in Makyajsız Fotoğrafları 6

İşte makyajsız en sevdiğimiz Selena Gomez’den bir diğeri. Bu, ünlünün kendisi tarafından sosyal medyada tıklandı ve yayınlandı ve bu ne kadar havalı! Taze bir yüzle nefes kesici derecede güzel görünüyor ve hiç makyaj yapmamasına rağmen çok parlak ve güzel görünüyor. Güzel gözleri, parlak siyah saçları ve berrak teni, gerçek hayatta da sahip olmayı hayal ettiğimiz bir şey. Kendini olduğu gibi korumak ve her zaman süper muhteşem görünmek için bir sürü cilt bakımı rutini alıyor olmalı..

7. Arkadaşlarla Yüzme Zamanı:

vSelena Gomez Makyajsız 7

Selena da bizim gibi boş zamanlarında eğlenmeyi ve yakın arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok seviyor. İşte böyle bir görüntü ve şarkıcının kendisi tarafından havuzda arkadaşlarıyla eğlenirken tıkladığı bir selfie. Selena yüzmeyi sever ve çoğu zaman onun boş zaman aktivitelerinden biridir. Yüzen bir yüzle bile çok güzel ve çarpıcı görünüyor ve makyaj yapmıyor. Çıplak yüzümüzde tek gördüğümüz biraz maskara. Yine de çok genç ve sevimli, değil mi??!

8. Uzun Sürüş Süresi:

Selena Gomez'in Makyajsız Resimleri 8

Bu resimde Selena’nın uzun bir araba yolculuğu ile eğlendiğini görebiliriz. Fazla makyaj yapmadığı halde hafif bir nemlendirici ve sadece göz rimel ve kalemi görülüyor. Hiç şüphesiz canlandırıcı güzel ve muhteşem görünüyor. Bununla birlikte, makyajlı ve makyajsız fotoğrafları karşılaştırırsak, cildinin doğal olarak çok güzel olduğunu gösteren çok fazla bir fark yoktur. siz ne düşünüyorsunuz?

9. Yüzme Selfisi:

Selena Gomez'in Makyajsız Resimleri 9

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Selena yüzmeyi çok seviyor ve bu yüzme zamanı özçekimi favori fotoğraflarımız arasında. Yüzünde hiç bir şey yok ve bu özçekim aslında çıplak bir yüzle tıklandı. Yine de bu fotoğraftaki ifadenizi ve sevimli jestinizi seviyoruz. Genç cildi, cildinin yüzeyinde parlayan güneş ışığıyla parlıyor ve nefes kesici görünüyor.!

10. Kültürel Kıyafet:

Selena Gomez Makyajsız 10

Bu resimde Selena Gomez’in tur sırasında Nepal’den gelen tharu elbisesini giydiğini görüyoruz. Aynı süs eşyaları ve kıyafetlerle bölgenin yerel kadınlarıyla poz verirken görülüyor. Bu resim, Selena’nın deney yapmayı sevdiğini ve tereddüt etmeden diğer kültürlerle kolayca karıştığını gösteriyor. Bu resimde canlandırıcı ve benzersiz görünüyor ve bu kıyafet içinde güzelliğini mutlu bir şekilde sergileme şeklini seviyoruz..

11. Mutlu Yüz:

Selena Gomez'in Makyajsız Resimleri 11

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Selena özçekimlerini spor yapmayı ve boş zamanlarında sık sık resimlere tıklamayı seviyor. Bu resimde, hafif bir dudak parlatıcısı dışında makyaj yapmıyor ve görüntüye mutlu bir şekilde kızardığı görülüyor. Kulaklarının etrafındaki kıvırcık dalgalar ve parlak gözleri ile özellikleri oldukça güzel ve belirgindir. Kalp şeklinde bir yüz şekli var ve genç jestlerle çok hoş görünüyor.

12. Tatil Modu:

Selena Gomez Makyajsız 12

Selena Gomez seyahat etmeyi sever. Stresli programları arasında tatiller ve molalar vermeye devam ediyor ve tatiller gerçekten teselli bulduğu bir şey. Bu resimde Selena’nın bir tatil sırasındaki mutlu yüzünü görebiliyoruz. Ancak bu resimde çok makyaj yapmamasına rağmen parlak rujlu ve kalemli gözleri var. Sade, bol saçları ve plaj kıyafetleri çok hoş ve kişiliğine uygun.

13. Kameraya Yakalanan Yemek:

Selena Gomez Makyajsız 13

Hepimiz gibi Selena da bir gurmedir. Doyurucu yemeklerini yemeyi kesinlikle seviyor ve bundan hoşlanıyor. Bu resimde, hile yemeğini yerken görülüyor ve bundan çok mutlu. Ancak, merak ediyoruz, Selena bir foodie olmasına rağmen kişiliğini ve fit vücudunu nasıl koruyor! Burada makyajsız çıplak yüzünü ve evinde gece elbisesi ile görülürken saçlarını bağladık..

14. Selena Kırmızı Üstte Makyajsız Görünüm:

Selena Gomez Makyajsız 14

Fotoğrafta makyajsız bile çok güzel görünüyor. Önünde V şeklinde kesilmiş uzun kırmızı bir sweatshirt giyiyor ve onu biraz modaya uygun gösteriyor. Soğuk bir kış gününde eller dörtte üçe kadar örtülür. O da lacivert bir pantolon giyiyor ve üzerinde altın aksesuarlar var; sağ bileğinde bir altın bileklik ve kulaklarında yuvarlak şekilli büyük kazançlar.

15. Selena Havaalanında Makyajsız:

Selena Gomez Makyajsız 15

Selena Gomez’in yukarıdaki resimde havaalanında yüzünde makyajsız olduğunu, sağ elinde tramvay, solunda ise el çantası olduğunu görüyoruz. Saçlarını açmış ve gündelik bir pantolon ve üstündeki ceket kollarını kapattığı ama ortasından açık olduğu için görülebilen siyah bir üst giyiyor..

16. Bir Mağazada Test Cihazlarını Kontrol Etme:

Selena Gomez Makyajsız 16

Görünüşe göre bir dükkanda, muhtemelen satın alabileceği bazı makyaj malzemelerini deniyor. Doğal güzelliğinden dolayı sevimli görünüyor, ama bu resimde saçlarının yapılması nedeniyle, makyajsız halde bile çok güzel görünüyor. Saçları bir yandan ayrılmış ve tamamen arkadan toplanmıştır. Ön kısım biraz dağınık görünüyor ve bu da onu doğal gösteriyor. Siyah rahat bir üst giyiyor ve vücudunda bir askı çantası taşıyor.

17. Selena Gomez Gözlükler Parka Bakın :

Selena Gomez Makyajsız 17

Kışlar yüzümüzü daha kuru ve dolayısıyla bazen daha adil hale getirir. Yukarıdaki resim, bir kış gününde turuncu bir ceket giyen ve boynunda gri bir susturucu bulunan Selena Gomez’dir. Büyük, şık gözlükleriyle telefonunu kontrol etmekle meşgul. Saçları düzgünce at kuyruğu şeklinde toplanmış ve makyaj yapmıyor sadece biraz ruj sürüyor.

18. Gençliğinde:

Selena Gomez Makyajsız 18

Yukarıdaki resimde Selena Gomez’in görünüşüyle ​​gerçekten akıllı göründüğünü görüyoruz. Kırmızı ve yeşil baskılı lacivert eteğinin içine tıkıştırdığı gök mavisi renkli resmi gömlek giyiyor. Saçları önü biraz dağınık ve arkadan hafifçe bağlanmış gibi görünüyor. Makyajsız bile çok zarif görünüyor.

19. Selena Açık Havada Günlük Kıyafetlerde:

Selena Gomez Makyajsız 19

Bu resme tıklandığında Selena’nın biraz kilo aldığını görebiliriz. Büyük beden beyaz bir bluz ve bir çift gri tozluk giyerek makyajsız sade ve hoş görünüyor. Kahverengi çizmeleri ve gözlükleri var; boynunda uzun gümüş bir aksesuar ve saçlarını açık tuttu ve öne getirdi, iki taraftan eşit olarak ayırdı ve omuzlarını koydu.

20. Sevimli Gülümseme:

Selena Gomez Makyajsız 20

Yolda görünüyor, biriyle konuşuyor ve tatlı tatlı gülümsüyor. Büyük beden kareli bir gömlek giyiyor ve kolları gevşek ve açık tutuyor. Makyajsız yüzüyle birlikte bir tayt veya pantolonu yok ve sağında kocaman siyah bir çanta ve solunda telefonu var. Bir çift kahverengi kedi gözlü güneş gözlüğü takıyor ve saçları ortasından iki taraftan taranmış saçlar.

21. Selena Gomez Doğal Yüz:

Selena Gomez Makyajsız 21

Selena Gomez, yukarıdaki resimde mükemmel bir şekilde tasvir edilen doğal olarak güzel. Sadece dalgalı saçları açık, boynunda bir sarkıt var ve tamamen makyajsız..

Ek İpuçları:

Selena Gomez’in bu çıplak yüz ve makyajsız fotoğraflarıyla, çıplak parlak yüze bile güzel ve formda görünmek için sadece daha fazla ilham alıyoruz. İşte sizinle paylaşmamız gereken birkaç tüyo!

  • Sık sık makyajsız bir yüzle gidin. Elinizde çok fazla etkinlik veya özel gün yoksa makyajsız olmayı tercih edin ve cildinizin nefes almasına izin verin..
  • Makyaj yapıyorsanız, günü bitirmeden ve yatmadan önce makyajı tamamen çıkarmayı unutmayın veya atlamayın. Makyaj temizleme sonrası cildinizin iyice temizlendiğinden ve tonlanmış olduğundan emin olun..
  • Nemlendirme çok önemli bir adımdır; çoğumuz atlama eğilimindeyiz. Cildin neme ve beslenmeye ihtiyacı vardır. Kuru veya yağlı bir cilde sahip olmanıza rağmen cilt tipine göre nemlendirici kullanmayı tercih edin..
  • Derinlemesine temizlik, tonlama, cildi her hafta en az iki kez ovma üzerinde çalışın. Bu, cildin bronzlaşmanın yanı sıra ölü cilt hücrelerini iyileştirmesine ve yok etmesine yardımcı olur..

Selena Gomez’in bu sevimli ve şaşırtıcı derecede muhteşem resimleriyle makyajsız görünüm; Çıplak bir yüzle bile cildimize bakmak ve güzel görünmek için oldukça ilham alıyoruz. Kendisini yönetme ve kendine bakma şeklini seviyoruz ve günlük yaşamda çok çarpıcı görünüyor. Selena, gençler ve bu yeni nesil gençler için gerçekten bir ilham kaynağı. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Bize de haber verin; senden haber almayı seviyoruz!