Shilpa Shetty, kariyerine 18 yaşında genç yaşta oyunculukla başlayan Hintli bir sinema oyuncusu ve modelidir. Bollywood, Telugu, Tamil ve Kannada’da yaklaşık 40 film yaptı. ‘Dhadkan’, ‘Phir Milenge’ ve ‘Rishtey’ gibi filmlerdeki başrolleri, eleştirmenlerin yanı sıra halktan en çok takdir aldığı rollerdi..

makyajsız shilpa shetty

Makyajsız Shilpa Shetty:

Shilpa Shetty Dua Toplantısına Davet Edildi:

Shilpa Shetty Makyajsız 1

Bu Shilpa Shetty’nin ekran dışı bir resmi. Görünüşe göre arabasından yeni inmiş ve davet edildiği bir dua toplantısı için içeri giriyor. Beyaz kolsuz bir ‘kameez’, bir ‘churidar’ giyiyor ve çaldığını alıp boynuna takıyor. Saçları açık tutulur, ayağı Kolhapuri ayakkabılarıyla kaplıdır ve zarif bir şekilde içeri girer..

Yoga Zamanı:

Shilpa Shetty Makyajsız 2

Bu resim güzel bir atmosferde çekilmiştir. Gördüğümüz gibi bir su kütlesine yakın ve bu da Yoga için uygun ve gençleştirici sessiz bir yerde olduğu anlamına geliyor. Yoga kıyafetleri giyiyor, yani bir spor üst ve bir çift kırmızı spor salonu/yoga altı. Saçlarını arkadan at kuyruğu gibi düzgünce bağladı. Elleri yukarı kalkmış ve birbirine kilitlenmişken, nefes aldığı ve Yoga dersleri için ateş ettiği bir zamanda tıklanmış gibi görünüyor..

Ayrıca Okuyun: Rani Mukherjee Makyajsız

Shilpa Shetty Makyajsız Arabada:

Shilpa Shetty Makyajsız 3

Shilpa Shetty bir arabada seyahat ederken resimler tıklandı. Muhtemelen tıklanmak istemediği için yüzünü saklamaya çalışıyor ama kameraman görevini yapmıştı. Gündelik giysiler içinde, mavinin farklı tonlarında bir üst giyiyor ve çevresinde lacivert ceket var. Bileğinin etrafında, isterse bağlamak için orada olan siyah bir saç bandı görebiliriz, ama o sadece açmasına izin verdi..

Shilpa Shetty, Kocası Raj Kundra ve Bebek Viaan ile:

Shilpa Shetty Makyajsız 4

Bu resim Shilpa Shetty ve Raj Kundra yeni doğan bebekleri için tutmaya karar verdikleri ismi resmen açıklayacakları sırada çekildi. Shilpa bir erkek bebek doğurdu ve ona Viaan adını verdiler. Hamile kaldıktan sonra kilo aldığı belliydi. Üzerine mavi desenler basılmış siyah bir ‘Kurti’ giyiyor. Zıt sarı bir çanta taşıyor ve gözlerini kapatan bir çift siyah güneş gözlüğü var..

Makyajsız Spor Salonu Zamanı Shilpa Shetty:

Shilpa Shetty Makyajsız 5

Bu, Shilpa Shetty egzersiz yaparken bu kez bir spor salonunda ve antrenörü ona yardım ederken çekilmiş başka bir fotoğraf. Siyah ve gri olan spor salonu kostümlerinde. Bileğinde bir saat taktığını ve saçlarını açık tuttuğunu görebiliriz..

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Kajol

Shilpa Shetty Açık Havada:

Shilpa Shetty Makyajsız 5

Bu resimler dışarıda bir yere tıklanmış gibi görünüyor, belki bir havaalanıdır ya da herhangi bir iş için dışarıdadır. Makyajsız olduğunu ve gözlerinde kocaman kahverengi güneş gözlükleri olduğunu görebiliyoruz. Onu boynuna kadar örten ve normal giyimden daha ağır bir malzemeden yapılmış gibi görünen gri gündelik bir üst ile kaplı olduğu için bu muhtemelen kışın tıklanmıştır. Bileğinde büyük bir saat var ve tatlı tatlı bakıyor.

Shilpa Shetty gözyaşları içinde:

Shilpa Shetty Makyajsız 6

Bu resim Shilpa Shetty’nin gözyaşları içinde olduğu bir durumda tıklanmıştı. Büyük olasılıkla, Kameez’in tamamen siyah olduğu ve ‘dupatta’nın kestane rengi ve yeşil olarak basıldığı bir Salwar Suit giyiyordu. Saçları düzgünce taranmış ve soldan daha çok sağdan daha az ayrılmıştı. Kalbini söylerken bir mendille gözyaşlarını siler!

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Karishma Kapoor Resimleri