Shriya Saran, 2001 yılında bir Tamil filmi ‘Ishtam’ ile çıkış yapan tanınmış bir Güney Hintli aktris. Çeşitli Tamil, Telugu ve Malayalam filmlerinde çalıştı ve hatta Hintçe filmlerinde yardımcı roller oynadı. Gözleri sadece konuşmayı yaptığı için bir ifade kraliçesi olarak tanınır. Ne kadar güzel giyindiğini ve makyajsız da ne kadar güzel göründüğünü öğreneceğiz..

Shriya Saran Makyajsız

Makyajsız Shriya Saran:

Kişisel sosyal profilden shriya saran’ın makyajsız bazı son fotoğraflarına bir göz atın.

Yaz Giyimi:

Makyajsız Shriya Saran 1

Shriya Saran bir yaz gününde dışarı çıkmak için mükemmel bir şekilde giyinmişti ve bu ‘avatar’da son derece sevimli görünüyor. Pembenin çeşitli tonlarında puantiyeli bir üst giyiyor. Saçlarını açık tuttu ve yanlara ayırdı. Güzel gözlerini kapatan bir güneş gözlüğü ve omuzlarında gümüş zımbalı beyaz bir el çantası..

Hala Bir Film:

Makyajsız Shriya Saran 2

Bu hala bir filmden bir kare. Düşüncelerle dolu bir ifade ve hafif bir gülümsemeyle aktris shriya saran makyajsızken bile güzel görünüyor. Üzerinde beyaz yıldızlarla basılmış bir elbisenin açık kahverengi tonunu giyiyor gibi görünüyor. İnce yuvarlak küpeleri var ve sol tarafından biraz düşen saçlarını açık bırakıyor..

Egzersiz Modu:

Makyajsız Shriya Saran 3

Oyuncunun ya koşu yaptığını ya da basketbol oynadığını anlayabiliriz. Kontrast için üzerine beyaz bir resim basılmış gündelik lacivert renkli bir tişört giyiyor, şok edici pembe renkte bir çift sıcak pantolon da giyiyor. Saçları düzgünce bir midilliye toplanmış ve mor renkli spor ayakkabılar giyiyor..

Shriya Saran Makyajsız 4

Bu, sarı ve siyah spor kıyafetleri içinde olduğu başka bir egzersiz pozu. Saçları yine düzgünce arkadan toplanmış ve sıkı bir ifade veriyor. Tıpkı önceki resimde gördüğümüz gibi aynı ayakkabı ve çoraplara sahip ve yürürken elinde bir şişe su tutuyor..

‘Mumbai’yi Kurtarın’ Kampanyası Sırasında Shriya Saran:

Shriya Saran Makyajsız 5

Bu resim, aktris Shaina NC ile birlikte Mumbai’deki Kilise kapısında düzenlenen ‘Mumbai’yi Kurtar’ kampanyasına destek vermeye geldiğinde tıklandı. Aktris, kollarını kapatan beyaz bir resmi gömleğin yanı sıra mavi kot pantolonunda çok şık görünüyor. Saçları açık tutulmuş ve solunda akmaya devam etmiştir. Sandaletleri çok “desi” görünüyor ve tırnakları kırmızıya boyanmış.

Yarım Saree’de Shriya Saran:

Shriya Saran Makyajsız 6

Bu resimde aktrisin basit bir güney Hindistan görünümünü görüyoruz. Sonunda baskıları olan turuncu bir bluz ile birlikte düz mavi bir sari ve sari ile eşleştirmek için aynı mavi kenarlık giyiyor. Alnında üçgen bir bindi, boynunda küçük bir zincir, bir çift küpe ve açık saç, güzel görünmek için ihtiyaç duyduğu her şey..

Yüzerken Ateş Edin:

Shriya Saran Makyajsız 7

Bu resim, Shriya Saran’ın bir yüzme havuzu olduğu bir çekimden hareketsiz bir kare. Floresan, sarı ve mavi çizgili bir mayo giyiyor ve her zamanki gibi güzel görünüyor..

Arkadaşlarla eğlence:

Shriya Saran Makyajsız 8

Oyuncunun arkadaşlarıyla eğlendiği bir partide bu resim tıklandı. O sadece kolların ucunda fırfırlar olan bir gündelik. Ona tıklanmak için gülümserken sol elinde kayışlı bir saat taktığını bile görebiliriz..

Tam Saree’de Shriya Saran:

Shriya Saran Makyajsız 9

Hintli kadınlar ne kadar batılı giyerlerse giysinler Saree’de en iyi görünüyor. Aktris, arkada derinden kesilmiş ve bir düğüm gibi bağlanmış pembe bir bluz ile sarı bir sari giydi. Yüz ifadeleri makyajsız bile binlerce kalbi alıp götürebilir.