Sonakshi Sinha, aktör ve politikacı Shatrughan Sinha ile annesi Poonam Sinha’nın kızıdır. Bollywood’daki ilk çıkışını 2010’da yılın en büyük hiti olan Dabangg filminde Salman Khan’ın karşısında yapmıştı. Halktan büyük beğeni topladı ve Filmfare En İyi İlk Kadın Oyuncu Ödülü’nü aldı. Çok masum bir yüzü var ve makyajsız bile çok güzel görünüyor.

Makyaj Fotoğrafları Olmadan Güzel Sonakshi Sinha:

Burada size ilham veren kusursuz bollywood oyuncusu Sonakshi Sinha’nın makyajsız fotoğraflarının bir listesini verdik..

1. Büyüleyici Gözler:

makyajsız sonakshi sinha

Sonakshi, yukarıdaki resimde sans makyajıyla son derece çekici görünüyor. Sadece düz beyaz bir resmi gömlek giyiyor ve sağ taraftan düşen saçlarını açık tutuyor. Aktrisin sade gümüş bir burun halkası ve gülümsemesi onu çok iyi göstermeye yetiyor..

2. Kendi Kendine Tıklamalar:

Makyajsız Sonakshi Sinha 2

Bu, Sonakshi Sinha’nın makyajsız kendi kendine tıkladığı bir resim. Bir arabada oturuyor ve ona bir emniyet kemeri takıldığını görebiliyoruz. O sıradan bir beyaz tişört ve saçlarını açık tuttu. Kameraya güzel bir poz vermeye çalışırken yan yan bakıyor ve tıklıyor.

3. Masum Bakış:

Makyajsız Sonakshi Sinha 3

Bu, oyuncu tarafından Twitter’a yüklendi. Tek görebildiğimiz makyajsız güzel yüzü ve tıklarken açık kalan gür dalgalı saçları. Büyük ihtimalle sıradan bir siyah bluz giyiyor..

4. Sabah Seçimi:

Makyajsız Sonakshi Sinha 4

Bu, Sonakshi Sinha tarafından yüklenen bir ‘selfie’ daha. Beyaz kolsuz bir üst giyiyor ve başını biraz eğdi ve yumruğunu çenesinde tutuyor. Saçları sol omzuna dökülüyor ve o büyüleyici gözleriyle kendine hayran bırakıyor. Seyirci olarak makyajsız bile ne kadar güzel olduğunu görebiliyoruz..

5. Siyahlı Sonakshi:

Makyajsız Sonakshi Sinha 5

Bollywood’a katılmadan önce Sonakshi, aşağıdaki resimde gördüğümüz gibi biraz sağlıklıydı. Bayan siyah giyinmiş ve siyah yuvarlak boncuklu bir boyun aksesuarı ve sık sık taktığı gümüş bir burun halkası var. Omzunda üzerinde küçük beyaz lekeler bulunan siyah bir el çantası taşıyor. Saçları ortada şişirilmiş ve açık tutulmuştur. Hala makyajsızken bile bu görünümde daha çekici.

6. Yüzündeki Masumiyet:

Makyajsız Sonakshi Sinha 6

Sonakshi Sinha, güzel annesinin yüzünü miras alır ve çok güzel bir gülümsemeye sahiptir. Yukarıdaki resimde bayanın makyajsız olduğunu ve eşit derecede güzel ve çekici göründüğünü görüyoruz..

7. Şık Sinha:

Makyajsız Sonakshi Sinha 7

Aktris, özellikle önden biraz arkadan ayırdığı kıvırcık saçlarından dolayı ya da parlak bir saç bandıyla resimde son derece şık görünüyor. Mor kenarlı leylak rengi bir elbise giyiyor. Boynunda güzel gümüş ve oksitlenmiş zincirler ve modaya uygun bir güneş gözlüğü var. Burada makyajsız bile çok güzel ve çekici.

8. Gündelik Giysilerde Yürüyüş:

Makyajsız Sonakshi Sinha 8

Yukarıdaki resim, oyuncunun makyajsız sade kalmayı sevdiğini gösteriyor. Dağınık bir şekilde içeri ve dışarı sıkışmış pembe ve beyaz kareli bir gömlek ile gri ve mavi kot pantolon giyiyor; onu korkak gösteriyor. Basılı bir çanta taşıyor ve uzun bir zincir takıyor..

9. Tatlı Bakış:

Makyajsız Sonakshi Sinha 9

Sonakshi tatlı tatlı kameraya bakıyor ve içinde siyah ile birlikte ince pembe bir üst giydiğini görüyoruz. Saçlarını düzleştirdi ve açık tuttu. Elini ağır siyah bileziklerle donattı ve yüzünde makyaj yok.

10. Havalimanında:

Makyajsız Sonakshi Sinha 10

Sonakshi, yukarıdaki resimde havaalanına tıkladı. Kolları kola kadar katlanmış beyaz bir gömlek ve siyah bir pantolon giyiyor. Elleri ceplerinde akıllıca yürüyor. Omuzlarında siyah bir çanta taşıyor ve gömleğine siyah bir güneş gözlüğü takmış..