Bollywood aktrisleri gözleme, ruj ve allık olmadan yakalanırken, birçok Tollywood oyuncusu sıradan bir günde makyajsız olarak görülebilir. İşte Hintli sinema oyuncusu ve model Tamanna Bhatia’nın makyajsız fotoğraflarına bir bakış. Güney Hindistan Sinemasında önde gelen bir aktris olan Tamanna Bhatia’nın kemerinin altında birkaç başarılı reklam filmi ve buna eşlik edecek bir pin-up yüzü var. Oyunculuğu kadar ekrandaki yakışıklılığıyla da tanınan, makyajı tamamen ya da az olduğunda yine de taze yüzlü bir güzel..

Şüphesiz makyaj, herhangi bir kadının hayatının önemli bir parçası olarak kabul edilir, ancak makyajsız Tamanna fotoğrafları, iç güzelliklerini öne çıkarmak ve oldukları gibi taşımak için okyanus ilhamını teşvik eder..

Makyaj Görüntüleri Olmadan Kusursuz Tamanna Bhatia:

Bu makale, aynı zamanda çok güzel ve çekici olan Tamanna Bhatia’nın makyajsız görünmeyen resimlerini bir araya getirdi..

1. Yağmur Tanrıçası:

Makyajsız Tamanna Bhatia 1

Bir mekan çekiminde Tamanna Bhatia, yağmur tüm makyajını temizlemiş olsa bile söğüt gibi görünüyor. Beyaz lehenga choli, kıvrak figürünü süslüyor ve görünümünü tamamlamak için büyük halka küpelerden başka bir şey olmadan, bir Yağmur Tanrıçası gibi görünüyor. Tamanna’nın bu görünümü, ormandaki beyaz güzelliğin bir görüntüsünü verir. Menteşe değil, gözlerinin güzelliğine katkıda bulunan çamura dayanıklı kajal olarak taşıyor.

2. Makyajsız:

Makyajsız Tamanna Bhatia 2

Tamanna Bhatia, makyajsız doğal haliyle çok da kötü görünmüyor. Temiz bir yüz yapar ve genç benliğine bakar. Tamanna’nın suratından fırlayan o güzel gözleri masum bir görünüm veriyor. Filmin yayınlanmasından sonra bu tarz, basit bir görünüm için kızlar tarafından çok beğenildi ve beğenildi. Basit bir bindi ve küçük küpeli kajal, güzel görünümünü artırmak için taşıdığı tek şey.

3. Sevimli Bakış:

Makyajsız Tamanna Bhatia 3

Tamanna Bhatia’nın makyajsız ve sevimli görünmesi için tek gereken basit bir küpe ve kırmızı bir bindi. Siyah tişört onun açık tenini tamamlarken, altın kol saati ve gümüş yüzük onun cinch görünümünün altını çiziyor. Bu görünüm, herhangi bir kızın basit kolej görünümünü verir. Ayrıca Tamanna’nın iyi bir kişisel hayatı paylaştığını kanıtlıyor. Onun bu görünümü gece çıkışları için de moda.

4. Klasik Görünüm:

Makyajsız Tamanna Bhatia 4

Hint film endüstrisinde batı etkisinin ele geçirilmesiyle, aktrislerin bu klasik Hint görünümünü sergilediği ancak Güney Hindistan Sinemasında öyle olmadığı günler geride kaldı. Güneydeki aktrisler, Tamanna Bhatia’nın makyajsız bu resminde görüldüğü gibi, filmlerde hala tipik Hintli kadınlar olarak gösteriliyor. Şeftali rengi şalvar, çok renkli dupatta, inci küpeler ve alametifarikası olan kırmızı bindi giyerek, taze yüzlü görünümüyle göz kamaştırıcı görünüyor. Bu görünüm, herhangi bir Hindistan kalbini ve klasik görünümü seven herkesi kazanacak. Bu görünüm, yanında taşıdığı kalbin masumiyetini ve saflığını gösterdiği için film çekildiğinde çok beğenildi..

5. Kusursuz Tamanna:

Makyajsız Tamanna Bhatia 5

Onunki gibi kusursuz bir tene sahip olan Tamanna Bhatia, içindeki en iyiyi ortaya çıkarmak için bir boya fırçasının sihirli dokunuşuna ihtiyaç duymuyor. Çizgilerle vurgulanan uzun, dalgalı saçları makyajsız görünümünü değiştirmek için çok şey yapıyor ve keskin hatlarına parlak bir ışıltı veriyor. Yukarıdaki fotoğraf, medyayla karşılıklı konuşmaları sırasında çekildi. Güzel gülüşü, taşıdığı yorgunluğu gizleyebilecek kadar yetenekli ve aynı zamanda sosyal hareketliliğini de kanıtlıyor..

6. Keyifli Tamanna:

Makyajsız Tamanna Bhatia 6

Minimal makyajla bile Tamanna Bhatia keyifli bir manzara. Şeffaf beyaz bluz ve ışıltılı boyun parçası, spor yaptığı doğal görünümü mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Omuzlarına dökülen saçları makyajını tamamlıyor. Bu görünüm ona çevre üzerinde kusursuz bir etki sağlar. Bu resim aynı zamanda doğada kabarcıklı ve neşeli olduğunu doğrular. Gülümsemesi güzelliğine güzellik katıyor.

7. Kabile Tamanna:

Makyajsız Tamanna Bhatia 7

Tamanna Bhatia’nın moda tasarımcısı Nishka Lulla’nın Tribal Kostümüyle CIFW’de rampada yürüyen daha dolgun bir versiyonu. Yüzünde göz makyajı dışında hiçbir şey olmadan, alnının etrafında pembe sıralı bir bant ve kıvırcık buklelerine tutturulmuş renkli tüylerle kabile kadınının sade bir resmini çiziyor. Görmeye çok alıştığımız ama yine de güzel bir manzara olan büyüleyici ekran güzelliğinden çok farklı görünen bir Tamanna.

8. Doğa Harikası:

Makyajsız Tamanna Bhatia 8

Tamanna Bhatia bu basın toplantısında makyajsız doğal görünümle devam etmeye karar verdi. Siyah fitilli şık gri bir ceket ve onunla uyumlu bir siyah kuşak ve yüzünü süsleyecek bir çift devasa halka küpe ile görünümünü tamamlıyor. Merak içinde kaybolmuş göründüğü kadar harika görünüyor.

9. Işıldayan Güzellik:

Makyajsız Tamanna Bhatia 9

Tamanna için gülümsemesi her şeyi söylüyor. En ufak bir makyaj iziyle bile, gülümsemesi odayı aydınlatırken göz kamaştırıcı görünüyor. Çiçekli cum kaplan baskılı düğmeli yakalı elbise, eşleşen kemerle, onun asil ve dengeli görünmesini sağlar ve Fransız manikürü, kıyafetlerinin fonunda mükemmel bir seçimdir. Tek taktığı parmağındaki yüzükler, kirpiklerindeki kum siyahları bulaşmayan kajal. Bu aynı zamanda onun gençler ve kadınlar için basit bir stil ikonu olduğunu kanıtlıyor..

10. Gençlik Cazibesi:

Makyajsız Tamanna Bhatia 10

Tamanna Bhatia, doğal güzel görünümüne bir destek vermek için yanında gençliğe sahip. Herhangi bir makyajdan arındırılmış yüzü sevimli ve çekici. Burada kameraya poz verirken çekilen gülümsemesi, makyajın harikalarının bile dokunamadığı gençlik özelliklerinin en iyi parçası. Tamanna’nın bu görüntüsü izleyicilere hitap ederken yakalandı. Bu görünümde taşıdığı hiçbir aksesuar yok, sadece elbisesiyle tırnak boyasını eşleştiriyor. Bu görüntü onu siyah güzel olarak adlandırmaya zorluyor.

11. Coffee Day Cafe’ye Günlük Bir Bakış:

Makyajsız Tamanna Bhatia 11

Tamanna’nın bu görüntüsü, bir sohbette derinden görüldüğü bir kafede yakalandı. Tamanna’nın makyajsız bu sıradan görünümü çok çekici. Tamanna’nın hareketi onun da iyi bir dinleyici olduğunu gösteriyor. İçinde bulunduğu günlük ve sade üst, ona sade ve normal bir görünüm kazandırıyor. Alt kirpiklerine kajal sürmek dışında herhangi bir makyaj yapmıyor. Saçları da sadeliğine katkıda bulunmak için normalde giyinir. Bu görünüşü, çalışan kadınlar için olduğu kadar her üniversiteli kız için bir rol modeli olduğunu kanıtlıyor..

12. Güzel Bir Onay:

tamanna-güzel-onay12

Bir ürünü onaylarken Tamanna’nın bu görünümü devam etti. Bu, makyajsız en iyi Tamanna fotoğraflarından biridir. Sadece açık renkli bir elbise içinde görülüyor, makyajsız yüzü çok çekici görünüyor. Tamanna’nın bu görünümü bir noktada ona basit ama modaya uygun bir kız imajı veriyor. Tüm kalplerin galibi, mucizeleri onun güzelliğine katkıda bulunur. Yüzü ve ayakta duruşu, herhangi bir ürünü sıkıca onaylamak için sağlam bir görünüm verir. Parlak bir yüze sahip parlak dudaklar tek başına makyajsız herkesi fethediyor.

13. Tamil Bakışı:

tamanna-in-tamilian-look13

Tamanna’nın makyajsız bu görüntüsü, ona olağanüstü bir görünüm kazandırıyor. Bu avatarda, kısa üstlü uzun bir etek giyen tam bir Tamil kızı gibi görünüyor. Aksesuarlarında birkaç bilezik ve alnında küçük bir bindi var. Bu bakış, Tamil filmlerinden birinde görüldü. Saçlar da hafif ıslak kısım olarak verilir ve güzelliğine güzellik katmak için açık bırakılır. Bu kusurdan daha az bakış, birkaç saniye içinde tek bir göz temasıyla herhangi bir kalbi kazanabilirdi. Bu, birkaç Tamilli’nin küçük bindies ile basit bir şekilde giyinmesi için bir ilham kaynağı..

14. Parti Görünümü:

tamanna-in-party-look14

Genellikle birçok kadın için parti, sahip olabileceğiniz en uygun makyajla hazırlanmak demektir. Ama bu aktris Tamanna makyajsız, yukarıdaki resimde yanıldığınızı kanıtlıyor. Mükemmel noktaları ve güzel kasvetli cildi ile fantastik oval şekilli yüzü, herhangi bir partiye makyaj yapmadan uzaklaşmasını sağlar. Muhteşem görünümüyle herhangi bir partiyi sallayacak veya uzaklaştıracak güveni taşıyor. Kıvrımlı saç modeli yüz güzelliğine katkıda bulunuyor. Bu görünüm düğünlerde de özellikle Hristiyan düğünlerinde taşınabilir..

15. Sahil Görünümü:

tamanna-in-plaj-look15

Bu görüntü, güzel bir yaz gününde sahilde dinlenirken Tamanna tarafından paylaşıldı. Tamanna’nın bu makyajsız görüntüsü ona neşeli bir görünüm kazandırıyor. Tamanna’nın yüzü, sıcak yazlarda kimse makyaj yapmayacağından, tek bir makyaj olmadan hala çok taze ve hoş görünüyor. Sadece bir ziyareti öneriyor, yüzü de tüm bu olağandışı sürgünlerden rahatlamak için orada olduğunu ve gece geç saatlerde bazı işleri yorduğunu söylüyor. Görüntü, Tamanna’nın masumiyet dolu çocuksu görünümünü verir. Kendini makyajsız taşımak ve ılıman yaz aylarında sahilde eğlenmek için çok kararlı..

Tamanna’nın makyajsız tüm görüntüleri, topluma ve özellikle kadına, her zaman taze ve iç güzelliği ile çekici olduğunda makyajın önemli olmadığı mesajını verir. En iyi aktrislerin çoğu bile, ağır makyaj yapanlardan daha güzel görünen makyaj yüzlerinin olmadığını kabul etti. Makyajsız Tamanna, güzel gözleri ve basit ama çekici saç kesimleriyle taze bir yüz taşıyor. Ayrıca çekimler sırasında zorluklarla karşılaşırken, yüzü yorucu görünümlerde makyajsız harika bir görünüm veriyor. Bu nedenle, yukarıdaki stillerden birini seçin ve makyajsız diğerlerine modaya uygun ve göz alıcı olun..