Tyra Lynne Banks, 15 yaşında moda dergisi GQ’nun spor resimli mayo sayılarında yer alan ilk renkli kökenli kadın rolüyle ün kazanan eski bir Amerikan süper modeldir. Ancak, mesleğinin sonraki yıllarında başarılı bir girişimci, ev sahibi ve iş kadını olmak için dallara ayrıldığından, yetenekleri sadece modellik etrafında odaklanmakla kalmadı. Bununla birlikte, bir moda ikonu olmak, belirli bir kişinin her durumda en iyi şekilde görünmesi gereken muazzam bir baskıdır. Öyle olsa bile, gerçek halinde bir yıldız gördüğümüzde genellikle sızıntılar ve bitler olur ve burada profesyonel makyaj yapmadan gerçekten o kadar iyi olup olmadığına karar vermeniz için bazılarını sıraladık. Bu makale, en iyi Tyra Banks’in makyajsız fotoğraflarından bazılarını kapsar.

1. Göz Toplarını Tutmak:

Tyra Banks'in Makyajsız Resimleri

Tyra Banks, bu sevimli özçekiminde komik görünüyordu. Üzerinde kesinlikle makyaj yok ve düzensiz, pürüzlü cildini güvenle ortaya çıkardı. Ayrıca bu resimde batık gözlerini ve koyu halkalarını gösterdi. Gözbebekleri zamanla dışarı fırlıyor gibi görünüyor ve ördek dudakları hayranlarını biraz eğlendirecek..

2. Selfie’lerle Karışıklık:

Tyra Banks Makyajsız Resimleri 3

Tyra Banks, çılgın benliğini tekrar ortaya çıkardığı bir başka selfie daha yayınladı. Tamamen dağınık saçları, makyajsız yüzü ve dışarı fırlamış göz küreleri, bunun gerçekten Tyra Banks olup olmadığından şüphe etmemize neden oluyor. Fotoğrafları söz konusu olduğunda tam bir sporcu ve hayranlarına iyi vakit geçirmek için biraz olsun tereddüt etmiyor..

3. Kahverengi Saçlı Kız:

Tyra Banks Makyajsız Resimleri 3

Tyra Banks’in burada yayınlanan hiçbir makyaj özçekimi, sansasyonel benliğini ortaya çıkarmıyor. Güzel, dalgalı bakır kahverengi saçlarında çarpıcı görünüyor. Bu canlandırıcı resimde bir oyuncak bebek gibi görünüyordu. Tyra, dışarıdaki tüm kızlara önemli bir mesaj gönderiyor, ham güzeldir ve aynanın karşısında saatlerce vakit geçirmeye gerek yok..

4. Sevgi Göndermek:

Tyra Banks Makyajsız Resimleri 4

Selfie’lerinin devamında Tyra Banks, tüm hayranlarına sevgilerini gönderiyor gibi görünüyor. Çıplak yüzle gitti ve alçakgönüllü bir görünüm için saklandı. Makyajsız görünmesine rağmen elmacık kemikleri güzel bir şekilde şekillendirilmiş gibi görünüyor. Büyük, parlak gözleri her kızın hayalidir..

5. Duştan Yeni Çıkmış:

Tyra Banks Makyajsız Resimleri 5

Banyodan yeni çıkan Tyra Banks, kameraya sinsi bir bakış atarak arkasını döndüğü bir selfie yayınladı. Kendisinde makyaj yoktu ve yine de elinden gelenin en iyisini görünüyordu. Fotoğraf için cilveli bir şekilde gülümserken teni her zamanki gibi pırıl pırıl parlıyordu. Tyra Banks’in makyajlı veya makyajsız gerçek bir seksi olduğunu söyleyebildiğimiz zamanlar böyledir..

6. Makyaj Öncesi ve Sonrası:

Makyajsız Tyra Banks Resimleri 6

Yıldızların her zamanki gibi görünmeden oldukça farklı göründüğünü kabul ediyoruz. Aslında, bu yıldızları makyajları bozulmamış halde görmeye o kadar alışkınız ki, onları makyajsız görünce sık sık şaşırıyoruz. Bununla birlikte, Tyra, lekelerini ve pürüzsüz tenini gururla giydiği ve kasıla kasıla yürüdüğü için hafif kusurlarıyla bile güzel..

7. Günlük Gezi:

makyajsız tyra bankaları 7

Siyah bluzunun içinde yürürken Tyra, her zamanki makyajının daha az nedensel günlerinden birine yakalandı. Rüzgarda uçuşan saçları kısa ve gürdü, makyajsız bir görünüm sergiliyordu. Yüzü net olarak görünmese de Tyra, yüzünde görünür bir nokta olmadan kusursuz görünüyordu..

8. Su Görünümü:

Makyajsız Tyra Banks Resimleri 8

Başına bir fular saran Tyra, kameraya geniş bir şekilde poz verirken saçlarını iki örgü halinde toplamıştı. Güzel gözetleyicileri kahverengide çarpıcı, hafif ve zarif görünüyordu ve inci beyazlarını kameraya parlattı. Küçük bir allık asla kimseyi kötü göstermedi ve üzerinde başka önemli makyajlar olmadan çok tatlı görünüyordu..

9. Görünüş Öldürebilirse:

Tyra Banks'in Makyajsız Resimleri 9

Hiçbir makyaj özçekimi etiketinin etiketlenmediği trend, birçok ünlünün iç güzelliğini ortaya çıkaran çıplak yüz özçekimlerini yayınlamak için sosyal medya sitelerine gururla gittiği ünlü dünyasında çok fazla vızıltı yarattı. Tyra, kedi gözleri ve kusursuz teniyle çarpıcı bir fotoğraf çekerken farklı değildi..

10. Sadece Eğlence İçin:

Tyra Banks Makyajsız Resimleri 10

Sosyal medya sitelerinden birinde, yüzünde baskın bir nokta olmadan kendini makyajsız olarak tanımlarken aptalca surat yaptığı bir selfie yayınlamıştı. Yumuşak yelesi, kameraya komik bir surat yaparken yanlarından aşağı yuvarlanıyordu. Makyajsız bile bu görünümü kusurlu bir şekilde nasıl çıkarabildiğini görebiliyorduk ve gerçekten de çok etkilendik..

11. Yatma Zamanı Selfie’si:

Tyra Banks Makyajsız Resimleri 11

Bir kez daha Tyra Banks’i, fotoğraf için poz verirken yatakta yan yatarken görüldüğü, makyajsız selfie’sinde görüyoruz. Next American süper modeline ev sahipliği yapan bu sersemletici, yüzünde herhangi bir kusur olmadan sadece çarpıcı görünüyordu. Yumuşak hatları, parlak gözlerini vurguluyordu..

12. Şık Saçlı Görünüm:

Tyra Banks Makyajsız Resimleri 12

Tyra’yı her zaman sert bir şekilde görünüşünü sürdürürken görmüş olsak da, Tyra dünyaya kusurlarını göstermekten korkmadığını ve böylece olaylarından birine temizlendiğini itiraf etti, saçlarını mükemmel bir şekilde düzeltti ve hayır tercih etmeye karar verdi. makyaj görünümü.

Tyra Banks, sadece Amerika’nın değil, tüm dünyanın tüm gelecek vadeden modelleri için bir ilham kaynağıdır. Şık görünümü, rampaya olan güveni ve çekiciliği onu yüksek ücretli modellerden biri yapıyor. Ancak o her zaman cilt makyajını özgür tutmaktan ve kişinin doğal benliğini ortaya çıkarmaktan yanadır. Her zaman onu ham ve gerçek tutmaya inanır. İşi her zaman kırmızı halıya hazır olmasını gerektirse de, yapay benliğini bir kenara atıp konfor alanına girmeyi seviyor. Tyra Banks’in hiçbir makyaj özçekiminin size ciddi güzellik hedefleri vermediğini umuyoruz..