Zooey Claire Deschanel, ünlü bir Amerikalı aktris, söz yazarı, şarkıcı ve yapımcıdır. Rolüne 1999 yılında başladı ve o zamandan beri birçok filmde çalıştı. O gerçekten iyi bir oyuncu ve sevimli yüzü muhtemelen duygusal karakterleri oynamak için en çok tercih edilen yüzlerden biri. 36 yaşında ve şimdiye kadar eğlence sektöründe en çok aranan ünlülerden biri olduğunu iddia etmek için oldukça ün kazandı. Bu yazıda, bu aktrisin doğal cazibesini sergileyecek makyajsız bazı makalelerinden bahsedeceğiz..

Aşağıdakiler Bu Kadın Oyuncunun Makyajsız En İyi 15 Makalesidir.

1. Ayna Selfisi:

Zooey Deschanel makyajsız1

İşte bu Hollywood güzelliğinin gerçek yüzünü gösteren bu aktrisin makyajsız selfie’si. Bu aktrisin gündelik yaşam tarzını gösterir ve bu kadının doğal cazibesini ve onu ne kadar iyi gösterdiğini gösterir..

2. Çocuksu Cazibe:

Zooey Deschanel makyajsız2

Bu çekici gözler neredeyse herkesi etkileyebilir. Bu kadının bu yüz güzelliği hiçbir şekilde kıyaslanamaz. Olduğu gibi mükemmel görünüyor. Gözleri, gülüşü vs. her şeyi o kadar çekici ki, makyajsız olsa bile insanlar ona hayran kalacak..

3. Güzel Gözleri var:

Zooey Deschanel makyajsız3

Zooey’nin gözleri gerçekten harika. Makyajını çıkarıp gerçek benliğini sergilediğinde bile iyi görünüyor. Kesin olarak bir şey söylenebilir ki, Zooey’nin gözleri çok çekici ve her konuşmayı yaptıklarında öyle görünüyor..

4. Mükemmel Güzellik:

Zooey Deschanel makyajsız4

Zooey’nin yüzü kesinlikle mükemmel ve bu Hollywood güzelliğinin bu minimal makyaj resminde bile çekici yüzünün bir görüntüsünü görebiliyoruz. Yüz güzelliği, üzerinde neredeyse her türlü makyajı yapmasına izin veriyor. Bu özel resmin tüm zamanların en iyi Zooey Deschanel makyajsız fotoğraflarından biri olduğu söylenebilir..

5. Sokaklarda Benekli:

Zooey Deschanel makyajsız5

Zooey, New York sokaklarında yürürken ve güzel gülümsemesiyle izleyicinin gününü güzelleştirirken canı yandı. Yüzünde makyaj yokken hiç kimse bu kadar harika görünmeyi düşünemez ve bu yüzden bu resmin tüm zamanların en iyi Zooey Deschanel makyajsız fotoğraflarından biri olduğu iddia edilebilir..

6. Erkek Arkadaşıyla:

Zooey Deschanel makyajsız6

Zooey Deschanel, erkek arkadaşıyla Los Angeles sokaklarında yürürken görüntülendi. Tamamen gerçek yüzünü sergiliyordu ve gerçekten güzel bir elbise giyiyordu. Bu resim, bu kadının doğal güzelliğini ortaya koyuyor ve herhangi bir güzellik ürününün yardımı olmadan ne kadar iyi görünebileceğini açıklıyor. Yüzünün cazibesi muhtemelen güzel görünmek için ihtiyacı olan tek şey.

7. Adil Yüz:

Zooey Deschanel makyajsız7

Bu, makyajsız Hollywood güzelliğinin oldukça iyi bir resmi. Bu resimde tamamen çekici yüzünü üzerinde makyaj yapmadan spor yapıyor. Kısacası doğal güzelliğini güvenle ve tereddüt etmeden sergiliyor. Makyaj resmi olmayan iyi bir Zooey Deschanel arıyorsanız, bu oldukça iyi..

8. O Etkileyici Sahne:

Zooey Deschanel makyajsız8

Bu resimde bu kadının güzel yüzünü görebiliyoruz. Muhtemelen tüm film sahnelerinde makyajsız olmasını onaylayacak kadar etkileyici olan bu kadının tamamen doğal yüzünü burada görebiliyoruz. Sadece çekici yüzünü göstererek izleyicilerin dikkatini çekebilir. Tek ihtiyacı olan bu.

9. Minimum Makyaj Sahnesi:

Zooey Deschanel makyajsız9

Bu, Hollywood aktrisinin yüzündeki güzelliği görebileceğimiz bir filmden başka bir sahne. Makyajı çıkardığında ve tamamen doğal cildini gösterdiğinde bile iyi görünüyor. Bu özel resmin, interneti kıran ve onu oldukça popüler yapan, makyajsız en iyi görünen Zooey Deschanel’den biri olduğu iddia edilebilir..

10. Başbakan:

Zooey Deschanel makyajsız10

Bu resim, Zooey bir etkinliğe katıldığında ve yüzünde herhangi bir makyaj yapmadan oraya gittiğinde tıklandı. Bu kıyafet içinde çok sevimli görünüyordu ve bu resmin, şimdiye kadar karşılaşacağınız makyajsız en iyi görünen Zooey Deschanel’den biri olduğu iddia edilebilir..

11. Mutlu Sabahlar:

Zooey Deschanel makyajsız 11

Gülümsemesi kesinlikle benzersiz ve o özel gülüş hayatınızı ilahi hale getirebilir. Bu resim, tüm zamanların en güzel makyajsız fotoğraflarından biridir. Zooey’yi modaya uygun bir şekilde ve o sabah arkadaşlarıyla harika vakit geçirdiğini gösteriyor..

12. Arabadan Dışarı Bakmak:

Zooey Deschanel makyajsız12

Zooey, işyerine gelen güzel bir sabahta görüldü. Çekici yüzünü harika bir gülümsemeyle sergilerken aynı zamanda çok şık ve tatlı görünüyordu. Bu resim kesin olarak bir şey yapıyor, o da bu Hollywood güzelliğinin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak..

13. Genç Zooey:

Zooey Deschanel makyajsız13

Resim 20’li yaşlarına kadar uzanıyor ve o zamanlar saf bir yüzü vardı. Bu genç diva bir etkinliğe gelirken ve üzerinde herhangi bir makyaj olmadan gerçek yüzünü gösterirken resim tıklandı. Bu aktrisin güzelliğine takıntılıysanız, o zaman bu, Zooey Deschanel kategorisi altında makyaj resmi olmadan oldukça iyi bir resim..

14. Liseli Kız Görünüyor:

Zooey Deschanel makyajsız14

Zooey bu özel resimde çok sevimli görünüyor, gerçek yüzünü harika yüzüyle birlikte gösterdiğinde ve rahat görünümü kameramanın bu güzelliğin gerçekten harika fotoğraflarını çekmesine izin verdi. O gün minimal makyaj yapıyordu.

15. Nişan Haberleri:

Zooey Deschanel makyajsız15

Zooey havaalanında yürüyen merdivenden inerken görüldü. O gün çok güzel görünüyordu ve yüzü makyajsızdı..

Yukarıdaki resimlerin bu Hollywood divanın doğal cazibesine ilişkin tüm yanlış anlamaları ortadan kaldırması bekleniyor. İnsanlar bu kadının güzellik ürünleri kullanmadan kendini nasıl taşıyabildiğini görünce şaşıracaklar.