Maskaralar, göz makyajınıza son dokunuşu eklemek için kullanılır çünkü kirpiklerinizi güçlendirir ve sizi daha da güzel gösterir. Maskaralar sadece uzatmakla kalmaz, aynı zamanda kirpiklerin kıvrılmasına da yardımcı olur. Makyaj yapmayı seven kadınların çoğunun en az bir maskarası olacaktır. Genellikle maskaralar siyah veya kahverengi gibi temel renklerde mevcuttur ve bunun nedeni, çoğu kadının bu renkleri giymekte rahat olmasıdır, çünkü bunlar yaygın olarak kabul edilir ve çıkarılması kolaydır. Ancak günümüzde maskaralar, mavi, turuncu ve daha fazlası gibi çeşitli renk ve tonlarda da bulunabilir. Harika maskaralar yapan güzellik şirketlerinden biri de Max Factor..

Max Factor Bay Max Factor tarafından kuruldu ve Rusya’da ortaya çıktı, ancak daha sonra 1904’te Amerika’ya göç etti. İlk yaratılan güzellik ürünleri ünlüler gibi göz alıcı insanları hedef aldı ancak şimdi hemen hemen her yere ulaştı. satın almaya gücü yeten kişi. Max Factor tarafından yaratılan ürünler, tüm kadınlar ve profesyoneller tarafından beğeniyle karşılanmakta ve kabul görmektedir..

Trenddeki Kadınlar İçin En İyi ve Popüler Max Factor Maskaralar:

Max Factor’un müşterilerine ve tüketicilerine sunabileceği muhteşem maskaralardan bazılarının listesi burada..

1. Hacim Veren Maskara Deneyimleyen Max Factor:

Hacim Veren Maskara Deneyimleyen Max Factor

Max Factor’un hacim kazandıran maskarası kahverengi tonundadır ve hafif bir his verir ve ayrıca güzel kirpiklerinize 3 kat daha fazla hacim sağlar..

2. Max Factor Kirpik Uzatma Etkisi Aşırı Uzatma Maskara:

Max Factor Kirpik Uzatma Etkisi Aşırı Uzatan Maskara

Her zaman daha fazla çırpınan, biraz ve daha uzun kirpikler istiyorsanız, Max Factor’dan gelen bu su geçirmez maskara, göz önünde bulundurmanız gereken şeydir. Yeni Max Factor kirpik uzatma etkisi aşırı uzatıcı maskara, genellikle profesyoneller tarafından sadece birkaç saniyede elde edilen bir görünüm sağlar..

3. Max Factor 2000 Kalorili Kavisli Maskara:

Max Factor 2000 Kalorili Kavisli Maskara

Max Factor’un 2000 kalorilik kavisli maskarası, piyasada bulunan diğer maskaralardan %300 kat daha fazla hacim verir. Formül, en ince kirpikleri bile daha kalın gösterecek şekilde tasarlanmıştır..

4. Max Factor Deneyim Hacim Veren Maskara:

Max Factor Deneyim Hacim Veren Maskara

Max Factor’dan deneyime hacim kazandıran maskara, hafif bir his veren ve ayrıca kirpiklere 3 kat daha fazla hacim sağlayan koyu mavi renktedir..

5. Max Factor 2000 Kalorili Maskara Kadınlar için Kavisli Fırça:

Max Factor 2000 Kalori Maskara Kadınlar için Kavisli Fırça

Günlük kullanabileceğiniz maskaraya sahip olup olamayacağınızı merak ediyorsanız, Max Factor’dan kavisli 2000 kalorili maskara tam size göre. 3 kat daha fazla hacim sağlar ve hafif bir his formülü ile tasarlanmıştır..

6. Max Factor Masterpiece Yüksek Çözünürlüklü Maskara – Zengin Siyah:

Max Factor Masterpiece Yüksek Çözünürlüklü Maskara - Zengin Siyah

Max Factor’un bu harika maskarası gerçekten de bir başyapıt. Formül, maksimum hacim sağlayacak ve hafif bir his verirken uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır..

7. Kadınlar için Max Factor Kirpik Uzatma Etkisi Maskara – Siyah:

Max Factor Lash Extension Effect Kadınlar İçin Maskara - Siyah

Max Factor’un kirpik uzatma efektli maskarası, uzun süreli ve yüksek etki sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Düzenli olarak kullanılabilir.

8. Max Factor 2000 Kalorili Dramatik Hacimli Maskara:

Max Factor 2000 Kalori Dramatik Hacimli Maskara

Max Factor’dan 2000 kalorilik dramatik hacimli maskara, normal görünümünüze biraz drama eklemenize izin veren harika bir maskaradır. Bu sahip olmanız gereken harika bir maskara.

9. Kadınlar için Max Factor False Lash Effect Maskara – Siyah:

Kadınlar için Max Factor False Lash Effect Maskara - Siyah

Max Factor’un bu harika takma kirpik efektli maskarası, uzun süre kalıcı ve kirpiklere hacim katan harika bir maskaradır..

Günlük görünümünüze biraz drama eklemek için bu maskaralardan herhangi birini kullanın..