Eyeliner, kesinlikle çantasında olması gereken ayrılmaz makyaj ürünlerinden biridir. Ancak, eyeliner’ı yeni sürdüğünüz bir durumu düşünün ve evden çıktıktan sonra gerçekten ısınmaya başlıyor ve bu, eyeliner’ı ve yüze tamamen akıyor mu? Bu durumda, su geçirmez bir eyeliner gibi özel bir ürün değil, sıradan bir sıvı göz kalemi kullanmış olabilirsiniz..

Ancak özellikle sıcak ve yağışlı aylarda bu amaçla su geçirmez bir ürün kullanmak en iyisidir. Yatırım yapabileceğiniz en iyi su geçirmez göz kalemi hakkında bilgi sahibi olmak için doğru yol, araştırmaya başlamaktır. Aşağıdaki ürün kılavuzu, elinizde en iyi 9 su geçirmez eyeliner vererek araştırma için zaman kazanmanıza yardımcı olacaktır. Onlara göz atın ve gerçekten ne istediğinizi görün:

Resimlerle En İyi Suya Dayanıklı Eyeliner:

1. Oriflame Çok Me Suya Dayanıklı Eyeliner:

Oriflame Very Me Suya Dayanıklı Eyeliner

İsveçli şirketlerden biri olan Oriflame, kozmetik pazarında oldukça ünlü ve Very Me, koleksiyonda olması gereken su geçirmez bir eyeliner. Son derece etkili olmasının yanı sıra, cepte de ekonomiktir. Koleksiyonda birden fazla renk var ve her durum için mükemmel.

2. Colorbar Hassas Suya Dayanıklı Eyeliner:

Colorbar Hassas Suya Dayanıklı Eyeliner

Bu, piyasadaki yeni ürünlerden biridir ve su geçirmez eyelinerler söz konusu olduğunda oldukça verimlidir. Bu Colorbar eyeliner serisinde üç renk mevcuttur ve kullanım için idealdir. Çatlama veya kırışma yapmaz ve yatırım yapmak için uygundur. Fiyatlar da uygundur.!

3. Bourjois Kontur Clubbing Suya Dayanıklı Eyeliner:

Bourjois Contour Clubbing Suya Dayanıklı Eyeliner

Bu, çeşitli tonlarda mevcut olan ve bu nedenle kadınlar arasında favori olan su geçirmez bir eyelinerdır. Gözlere dumanlı bir etki verir ve kırışmaya karşı dayanıklıdır. Göz kalemi içindeki jojoba yağı besleyicidir ve gece kıyafetleri için mükemmeldir..

4. L’Oreal Paris Superliner Suya Dayanıklı Jel Eyeliner:

LOreal Paris Superliner Suya Dayanıklı Jel Eyeliner

Jel bazlı, su geçirmez bir eyelinerdır ve ünlü kozmetik markalarından biridir. Pürüzsüz ucu ve lekesiz yapısı ile kolay bir uygulama mevcuttur. Üst düzey bir üründür ve pahalı bir fiyat etiketine sahip olabilir ancak harcadığınız paraya tamamen değer.

5. Chambor, Suya Dayanıklı Eyeliner Sonsuza Kadar Siyah Üzerinde Kalır:

Chambor Suya Dayanıklı Eyeliner Sonsuza Kadar Siyah

Bu sadece simsiyah renkte mevcuttur ve konu su geçirmez eyeliner olduğunda günlük kullanım için doğru seçimdir. Cep dostu olmasının yanı sıra tüketiciler tarafından iyi bir şekilde incelenir.

6. Lakme Insta Suya Dayanıklı Sıvı Eyeliner:

LakmeInsta Suya Dayanıklı Sıvı Eyeliner

Verimli olmasının yanı sıra, su geçirmez bir eyeliner olarak bu ürün, yatırım yapmak için oldukça ucuz ve uygun fiyatlı bir üründür. Bu ürün yalnızca siyah renkte mevcuttur ve tamamen leke tutmaz..

7. Maybelline Hiper Parlak Sıvı Eyeliner:

Maybelline Hiper Parlak Likit Eyeliner

Bu, 2012 yılında piyasaya sürülen su geçirmez bir eyeliner ve kesinlikle burada bahsetmeye değer ürünlerden biri. Aplikatörü ile kesinlikle koleksiyonda olması gereken ince ve parlak çizgiler oluşturmaya yardımcı olur. Göz kalemi için ihtiyacınız olan tek şey bir vuruş.

8. Maybelline Kalıcı Drama Jel Eyeliner:

Maybelline Kalıcı Drama Jel Eyeliner

Kolay ve rahat uygulama için eyeliner ile birlikte ayrı bir fırça mevcuttur. İyi kurur ve hiç bulaşmaz. Su geçirmez formül oldukça etkilidir ve sizin için mağazada bazı harika incelemeler var..

9. Avon Basitçe Oldukça Suya Dayanıklı Sıvı Eyeliner:

Avon Simply Pretty Suya Dayanıklı Likit Eyeliner

Avon denilen tanınmış markalardan birinden, yatırım yapmayı düşünebileceğiniz bütçe ürünlerinden biridir. Bu su geçirmez eyeliner’ı günlük kullanım için en iyi seçenek olarak seçebilirsiniz. Kompakt yapısı nedeniyle taşıması kolaydır. Ayrıca rötuşlar için idealdir.