Lakme, on yıllardır Hindistan pazarının bir parçası olan böyle bir markadır. Markanın bir veya iki değil, hepsi farklı şekilde yaratılmış ve benzersiz bileşenlerin yanı sıra ambalajlara sahip birden fazla farklı kozmetik kategorisi vardır. Lakme’nin ürünleri çok seviliyor çünkü şirket, kitlelerin bile karşılayabileceği bir oranda fiyatlandırılmış bir ürün yelpazesi yaratıyor, bu yüzden burada size makyajları hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak bir lakme makyaj ürünleri kataloğu sunuyoruz. yanı sıra diğer cilt bakım ürünleri.

Hindistan’da Mevcut En İyi Lakme Makyaj Ürünleri:

Hindistan’da bulunan güzellik bakımı için eski ve yeni Lakme ürünlerinin en iyi 25 Ürün Listesini bulalım..

1. Lakme Cilt Bakımı Yüz CC Kremi:

Lakme Cilt Bakımı Yüz CC Krem

Adından da anlaşılacağı gibi, Lakme Complexion Care, cildinizi anında ve zamanla düzeltmeye yardımcı olan bir kremdir. Ürünün uygulanması anında size eşit bir cilt tonu vererek cildinizin mükemmele yakın görünmesini sağlarken, aynı zamanda cildinizin altında eşit olmayan tonunuzu düzeltmede de çalışır..

 • Artıları & Eksileri: Düşük ila orta kapatıcılık için fondöten yerine günlük olarak kullanılabilir.

2. LakmeEyeconic Kajal:

LakmeEyeconic Kajal

Bulaşmadan veya hafiflemeden 10 saate kadar dayanabilen bir kajal/kohl, LakmeEyeconic Kajal’dır. Kajal, su hattında veya gözler için göz kalemi olarak kullanılabilir. Bu, piyasada bulunan en iyi lakme ürünlerinden biridir..

 • Artıları & Eksileri: Bu klinik olarak test edildiğinden önemli bir sonucu yoktur..

3. Lakme Insta Liner Eyeliner:

Lakme Insta Liner Eyeliner

Herhangi bir kozmetik mağazasında bulunabilen ve çok uygun fiyatı nedeniyle çoğunluk tarafından satın alınan bir eyeliner, Lakme Insta Liner Eyeliner’dır. Bu küçük göz kalemi şişesi oje şişesine çok benziyor ama aylarca yetecek kadar ürün içeriyor.

 • Artıları & Eksileri: Uygun fiyatlı ve güzel bir sonuç veren iyi bir eyeliner şişesi.

4. Lakme Şeftali Sütü Nemlendirici Vücut Losyonu:

Lakme Şeftali Sütlü Nemlendirici Vücut Losyonu

Hindistan pazarında çok ünlü olan Lakme Şeftali Sütlü Nemlendirici Vücut Losyonu, cildinizi sadece nemli ve nemli tutmakla kalmayıp aynı zamanda şeftali gibi kokmasını sağlayan bir nemlendiricidir. Kendine özgü kokusu, onu piyasadaki diğer nemlendiricilerden farklı kılar..

 • Artıları & Eksileri: Aşırı güçlü olmayan çok ince bir şeftali kokusuna sahiptir..

5. Lakme Eyeconic Curling Maskara:

Lakme Eyeconic Curling Maskara

Size çok pahalıya mal olmayan ve aynı zamanda işini bitiren, makul fiyatlı bir maskara arıyorsanız, LakmeEyeconic Curling Maskara sizin için uygun bir seçenek. Maskara, kirpiklerinizin kıvrık ve hacimli görünmesine yardımcı olur..

 • Artıları & Eksileri: Uygulama sırasında kirpiklerinizi kıvıran uygun fiyatlı bir maskara.

6. Lakme 9 ila 5 Naturale Mat Çubuk:

Lakme 9 ila 5 Naturale Mat Çubuk

Daha doğal ve daha az kimyasal olan bir ruj kulağa şaka gibi geliyor değil mi? Eh, Lakme 9 ila 5 Naturale Mat Çubuklar şaka değil. Ünlü lakme 9’dan 5’e ürün yelpazesinin ürünleri sadece çoğunlukla doğal değil, aynı zamanda mattır..

 • Artıları & Eksileri: Daha az kimyasal ve daha doğal olan ve dudaklarınıza mükemmel mat bir görünüm veren bir ruj.

7. Lakme Radiance Cilt Kompakt:

Lakme Radiance Cilt Kompakt

Kompakt, tüm bu makyaj veya nemlendiriciyi yerine koymaya yardımcı olduğu için herhangi bir makyaj prosedürünün önemli bir parçasıdır. Lakme Radiance Complexion Compact, çok uygun bir piyasa fiyatına size parlak, ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur..

 • Artıları & Eksileri: Bu kompakt, çok para harcayamıyorsanız ancak iyi bir ürün istiyorsanız, mükemmel bir satın almadır..

8. Lakme Mutlak Argan Yağı Serumu:

Lakme Mutlak Argan Yağı Serumu

Bir serum, tutarlı bir şekilde uygulandığında, yalnızca cildinizin muhteşem görünmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda içeriden de sağlıklı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Lakme Mutlak Argan Yağı Serumu, cildinizi derinlemesine beslemeye yardımcı olan ve dışarıdan güzel bir cilt elde etmenize yardımcı olan böyle bir üründür..

 • Artıları & Eksileri: Tüm cilt tipleri için beslenme sağlamak için klinik olarak test edildiğinden bu ürünün herhangi bir sonucu yoktur..

9. Lakme Mutlak Argan Yağı Dudak Rengi:

Lakme Mutlak Argan Yağı Dudak Rengi

Argan yağının cilde ve saça birden fazla faydası vardır ama sihirli yağın da birçok tıbbi faydası vardır, bu faydaları en sevdiğiniz dudak rengiyle bir araya getirerek bir Lakme Mutlak Argan Yağı Dudak Rengidir. Ruj, sadece bir kat uygulama ile dudağınızı iyi nemlendirir ve dolgun bir görünüm sağlar..

 • Artıları & Eksileri: Dudaklarınızı da nemli ve sağlıklı tutan bir ruj.

10. Lakme Zenginleştirilmiş Saten Ruj:

Lakme Zenginleştirici Saten Ruj

Dudaklarınızda tereyağı gibi kayan bir ruj, Lakme Enrich Satin Lipstick. Ruj, neredeyse resmi ve gayri resmi durumlar için sizi örten birkaç çıplak ve parlak renk sunar..

 • Artıları & Eksileri: Uygulaması kolay çok çeşitli rujlar.

11. Güneş Koruyuculu Lakme Beyazlatıcı Gül Tozu:

Güneş Koruyuculu Lakme Beyazlatıcı Gül Tozu

Güneş koruyucu içeren kremleri ve nemlendiricileri sık sık duymuşuzdur ama eminim çoğumuz henüz güneş koruyucu içeren bir pudra bulamamışızdır. Lakme bize güneşten çok ihtiyaç duyulan korumayı sağlamaya yardımcı olan bir cilt beyazlatıcı toz getiriyor..

 • Artıları & Eksileri: Cilt tonunuzu aydınlatmaya ve aydınlatmaya yardımcı olurken aynı zamanda güneş koruyucu görevi gören bir toz.

12. Lakme 9 ila 5 Naturale Aloe Aqua Jel:

Lakme 9 ila 5 Naturale Aloe Aqua Jel

Aloe vera jelinin faydalarını ve çoklu cilt bakımı tüyoları için nasıl kullanılabileceğini hepimiz biliyoruz. Tüm bunların çok iyi farkında olmamıza rağmen, bir aloe vera bitkisini her zaman elde etmek biraz zor olabilir, bu yüzden Lakme 9 ila 5 Naturale Aloe Aqua Gel işte o zaman işe yarar. Jel aloe ve su bazlıdır ve tüm cilt tipleri için uygundur ve cildi iyi nemlendirir..

 • Artıları & Eksileri: Tüm cilt tipleri ve tonları için günün her saatinde uygulanabilen, zarar vermeyen mükemmel bir jel..

13. Lakme Mutlak Mükemmel Parlaklık Cilt Aydınlatıcı Gece Kremi:

Lakme Absolute Perfect Radiance Cilt Aydınlatıcı Gece Kremi

Geceleri vücut daha rahat ve rahat olduğunda, cildimiz de dahil olmak üzere vücudumuzu büyütmek, geliştirmek ve onarmak için çalışır. Lakme Absolute Perfect Radiance Cilt Aydınlatıcı Gece Kremi, gece rutininiz için mükemmel bir gece kremidir. Krem, cilt tonunu aydınlatmaya yardımcı olurken aynı zamanda parlak görünmesini sağlar..

 • Artıları & Eksileri: Tüm cilt tipleri ve tonları için uygun harika bir gece kremi.

14. Lakme Dudak Aşkı Chapstick:

Lakme Lip Love Chapstick

Kış aylarında veya sadece normal bir günde, bir ruj havasında olmadığınızda, ancak yine de dudaklarınızın bir renk tonuyla nemli görünmesini istiyorsanız, bu iki farklı ürün kullanmaya eşittir. Neyi kullanacağınızdan ve neyi denemediğinizden emin olmak yerine, dudaklarda orta derecede görünen birden fazla renkte mevcut olan Lakme Lip Love Chapstick’i kullanmayı deneyin..

 • Artıları & Eksileri: Dudakları iyi nemlendirirken aynı zamanda güzel bir renk tonu verir..

15. Lakme Mutlak Cilt Parlak Jel Krem:

Lakme Absolute Skin Gloss Jel Krem

Her gün mat bir cilt günü değildir, bazen ihtiyacımız olan tek şey nemli, taze yüzlü bir görünümdür. Lakme Absolute Skin Gloss Gel Crème, daha nemli bir cilt elde etmek isteyen ancak aynı zamanda herhangi bir yağ veya gresten kaçınmak isteyen kuru ciltler için mükemmel bir lakme ürünüdür..

 • Artıları & Eksileri: Normal ve kuru cilde sahip kişiler için uygun harika bir cilt bakım ürünü.

16. Lakme Siyah Kaş Kalemi:

Lakme Siyah Kaş Kalemi

İyi yapılmış bir kaşın bir kişinin görünüşünü tamamen değiştirebileceğini hepimiz biliyoruz. Ayrıca bildiğimiz şey, kaşların asla mükemmel olamayacağı, ancak biraz daha saçla harika görünecek tüm eksik alanları doldurmak için kullanabileceğiniz Lakme Siyah Kaş Kalemi yardımıyla kesinlikle bir miktar mükemmellik elde edebileceğimizdir..

 • Artıları & Eksileri: Kaşları az olan veya sadece daha kavisli ve mükemmel bir kaş isteyen tüm insanlar için kullanışlı bir ürün.

17. Lakme Mutlak Kohl Ultimate Kajal:

Lakme Mutlak Kohl Ultimate Kajal

Bir kajal, donuk görünen gözlerimizi ve yüzümüzü saniyeler içinde güzelleştirir ama artık insanlar bu ürünle daha yenilikçi olmaya başladılar. Büyüyen trendi ve stilleri göz önünde bulundurarak Lakme Absolute Kohl Utimate Kajal, diğer ucunda anında dumanlı gözler elde etmenize yardımcı olan bir bulaşma fırçası ile birlikte gelir..

 • Artıları & Eksileri: Geri çekilebilir kajalın diğer ucunda yerleşik bir leke fırçası ile birlikte gelir.

18. Lakme Derin Temizleyici Temizleme Sütü:

Lakme Derin Temizleyici Temizleme Sütü

Piyasada birçok makyaj/kir çıkarma ürünü bulunsa da, temizleme sütünün sunduğu yumuşaklığı kimse inkar edemez. Lakme derin temizleyici temizleme sütü, ciltte biriken tüm makyaj ve kirlerden derinlemesine kurtulmanıza yardımcı olur..

 • Artıları & Eksileri: Çok nazik ve nemlendirici derin temizleme sütü.

19. Lakme Eyeconic Liner Kalem İnce İpucu:

Lakme Eyeconic Liner Kalem İnce Uç

Tek bir eyeliner ama birden çok uygulama şekli, gün geçtikçe yeni bir tarz öğreniyoruz. LakmeEyeconic Liner Pen Fine Tip, uygulamayı herkes için çok kolay hale getiren hoş bir ince uçlu keçeli kalem gibi üretilmiştir..

 • Artıları & Eksileri: İnce uç ve keçeli kalem yapısı, mükemmel çizgili gözlere ulaşmaya yardımcı olur..

20. Lakme Face Magic Cilt Renk Tonları Sufle:

Lakme Face Magic Cilt Renk Tonları Sufle

Lakme Face Magic Skin Tints Sufle’a bir bakış, size nefis bir köpük veya nefis bir tatlı yemek düşündürecek. Bu krem ​​benzeri formülasyon, cildinize anında çok sağlıklı ve esnek görünmesini sağlayan renk tonu gibi çok güzel bir şeftali verir..

 • Artıları & Eksileri: Cildinize çok sağlıklı bir ton kazandırırken aynı zamanda içeriden de onarmak için çok güzel bir ürün.

21. Lakme Mutlak Aydınlatıcı Fondöten:

Lakme Mutlak Aydınlatıcı Fondöten

Makyajı tartışırken bir temeli nasıl gözden kaçırabiliriz? Lakme şirketi de bir vakfın önemini anlıyor ve bu nedenle bu kozmetik ürünün çeşitli türleri ve boyutları mevcut. Lakme Absolute Aydınlatıcı fondöten, cilt tonunuzu matlaştırmayan en iyi fondötenlerden biridir..

 • Artıları & Eksileri: Güzel bir aydınlatıcı oluşum onu ​​çok iyi bir temel yapıyor.

22. Lakme Mutlak Gözenek Düzeltme Toneri:

Lakme Mutlak Gözenek Düzeltme Toneri

Cildimizi çok kötü bir duruma sokabilecek bir şey varsa o da gözeneklerimizdir. Lakme Absolute Pore Fix Toner, gözeneklerimizi temizleyerek ve kademeli olarak en aza indirerek düzeltmenin harika bir yoludur, böylece daha az miktarda gereksiz ürün emer, böylece daha az sebum üretir, bu da daha az siyah nokta/beyaz nokta ve daha az akne anlamına gelir..

 • Artıları & Eksileri: Gözenekleri yavaş ama kademeli olarak en aza indirmeye yardımcı olan iyi bir toner.

23. Lakme Çilek Kremi Yüz yıkama:

Lakme Çilek Kremi Yüz yıkama

Lakme Strawberry Crème yüz yıkama, uygun bir fiyata bulabileceğiniz en güzel kokulu yüz yıkamalarından biridir. Yüz yıkama cildinizi temizlerken aynı zamanda cilde hem harici hem de dahili olarak herhangi bir aşındırıcı kuvvet uygulamadan çok esnek olmasını sağlar..

 • Artıları & Eksileri: Bu, tüm cilt tipleri için çok uygun, gerçekten harika ve hoş kokulu bir yüz yıkamadır..

24. Lakme Mutlak Beyaz Yoğun Kapatıcı Çubuk:

Lakme Absolute Beyaz Yoğun Kapatıcı Stick

Aceleniz varsa veya yüzünüzü fazla makyajla kapatacak durumda değilseniz, ihtiyacınız olan tek şey Lakme Absolute beyaz yoğun kapatıcıdır. Çubuk, kolay bir uygulamada yardımcı olurken, aynı zamanda size anında düşük ila orta kapatıcılık sağlar, böylece size makyajsız, makyajsız mükemmel bir görünüm verir.

 • Artıları & Eksileri: Bu ürün size yüksek veya tam kapatıcılık sağlamaz ancak yeterli miktarda kapatıcılık sağlar ve kullanımı çok kolaydır..

25. Lakme 9 ila 5 Astar + Mat Dudak Rengi:

Lakme 9 - 5 Astar + Mat Dudak Rengi

Bugüne kadarki en iyi Lakme ürünlerinden biri olan bir ürün, Lakme 9 ila 5 Primer + Mat Dudak Rengidir. Adından da anlaşılacağı gibi, dudak rengi lekelenmeden 10-12 saat sürer. Dudak rengi, dudak astarı ile birlikte gelir, bu da gün boyunca dudaklarınızı hazırlayıp koruduğu anlamına gelir..

 • Artıları & Eksileri: Aynı zamanda mükemmel mat kalan bir astar ile uzun süre kalıcı bir dudak rengidir..

Sanırım gerçekten duymamış olabileceğimiz birçok Lakme ürünü keşfettik, ancak fark ettiğimiz başka bir şey de, markanın tüm yaşam standartlarındaki insanlara hitap etmesi ve bu da onları sektörde iyi bilinen ve sevilen bir makyaj markası yapıyor. . Bir kozmetik mağazasını bir sonraki ziyaretinizde, bu lakme ürünleri resimlerinin yardımıyla artık bildiğiniz bazı lakme güzellik ürünlerini kontrol ettiğinizden emin olun..

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

1. Lakme Güzellik Ürünlerini Nerede Bulabilirim??

Lakme güzellik ürünleri herhangi bir kozmetik mağazasında veya çevrimiçi olarak kolayca bulunabilir. Daha yaygın ve genel olarak kullanılan lakme ürünlerinden bazıları yerel eczanede veya bir markette de bulunabilir..

2. Lakme Sadece Kozmetik Ürünler mi Üretiyor??

Lakme markası, Hindistan pazarında kolayca bulunabilen her türlü cilt bakım ürününün yanı sıra makyaj/kozmetik ürünleri de üretmektedir..

3. Tüm Lakme Makyaj Ürünleri Pahalı mı??

Lakme’nin çok çeşitli kozmetik ürünleri, fiyatlandırması, ambalajı ve içeriği farklıdır ve bu markayı kitleler için uygun hale getirir..