Nyx, formülü nedeniyle profesyonellerin ve nispeten daha iyi fiyatları nedeniyle jenerik insanların onayını almış bir makyaj markasıdır. İnsanların tüm ihtiyaçlarına hitap eden, aynı zamanda uzun ömürlü ve iyi bir formülasyona sahip bir markaya rastlamak her zaman zordur. Nyx profesyonel makyajı, tüm iyi sebeplerden dolayı tüm dikkatleri topladı. Bu listenin yardımıyla Nyx kozmetik ürünleri ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinelim.,

En İyi Nyx Kozmetik ve Makyaj Ürünleri:

1. NYX Professional Makeup Ultimate Çok Kaplamalı Gölge Paleti:

NYX Professional Makeup Ultimate Çok Kaplamalı Gölge Paleti

BURADAN SATIN ALIN

Bir göz farı, gözünüzü ve tüm makyaj görünümünü aydınlatabilir. Tek bir palette çeşitli tonlar ile farklı durumlar için birden fazla görünüm elde etmenize yardımcı olabilir. Bu Nyx far paletleri de bu markanın en iyi ürünlerinden biridir..

 • Artıları & Eksileri: Bu palet, birden fazla renk tonu içerir, bu da bireysel tonları satın almak pahalı olabileceğinden onu çok önemli kılar..

2. NYX Profesyonel Makyaj Hassas Kaş Kalemi:

NYX Profesyonel Makyaj Hassas Kaş Kalemi

İyi yapılmış kaşlar, herhangi bir bireyin güzelliğini artırabilir. Herkes en iyi kaşlara sahip olmayabilir veya şekliyle ilgili sorunlar yaşamayabilirken, zamanla ve bu Nyx hassas kaş kalemi sayesinde artık herkes kaşlarını istediği gibi şekillendirebilir..

 • Artıları & Eksileri: İki rengi mevcut olduğundan aşırı koyu kaşlara sahip olmayan kişiler kaşlarındaki sahteliği önlemek için kahverengi rengi tercih edebilirler..

3. NYX Profesyonel Makyaj Kontur Sezgisel Paleti:

NYX Profesyonel Makyaj Kontur Sezgisel Paleti

Selfie ve Instagram çağında, doğru açılarla mükemmel fotoğraflara tıklamak herkesin takip ettiği bir trend haline geldi. Bu mükemmel görünümü elde etmek için kullanışlı olan, mükemmel çene çizgisine ulaşmaya yardımcı olan bir şekillendirme paletidir. Kontür paleti, allık paleti olarak da kullanılabilir..

 • Artıları & Eksileri: Allık ve göz farı gibi birden fazla ürünün işini yapıyor mu?.

4. Hype Hacim Veren Maskaraya Değer:

Hype Hacim Veren Maskaraya Değer

Makyaj havasında olmadığınız günler vardır, ancak insanların gelip size hasta mısın diye sormasını istemezsiniz çünkü çok sade görünürsünüz. Gözlerinizin daha canlı görünmesini sağlayabilecek basit bir ürün rimeldir. Nyx kozmetik hacim kazandıran maskara, kirpiklerinizin sadece daha uzun değil aynı zamanda daha hacimli görünmesini sağlar..

 • Artıları & Eksileri: Zaman ihtiyacında da bir kaş hassas aracı olarak çalışabilir. Kirpiklerinizin doğal olarak uzun ve çekici görünmesini sağlar..

5. Makyaj Toplam Kontrol Damla Astarı:

Makyaj Toplam Kontrol Damla Astarı

Astar, cildimizle uyguladığımız tüm makyaj arasında bir bariyer oluşturmada çok önemli bir rol oynar. Çıplak cilde uygulanan makyaj sivilcelere ve çeşitli cilt hasarlarına neden olabileceğinden bu bariyeri oluşturmak önemlidir. Nyx Makeup Total Control Drop Primer, bol miktarda makyajla bile cildin dokunulmadan ve nemli kalmasını sağlar..

 • Artıları & Eksileri: Bir astar kullanmanın bir dezavantajı yoktur, sadece cilt üzerinde olumlu etkileri vardır..

6. Popo Çıplak Diğer Yanağı Çevirin:

Popo Çıplak Diğer Yanağı Çevir

BURADAN SATIN ALIN

Çoğu zaman kozmetik alışverişi yaparken göz farı, allık ve diğer ürünler arasında kafamız karışır. Nyx Professional Butt Naked Diğer yanağı çevir bu sorunu ve kafa karışıklığını kolayca çözmemize yardımcı olur. Palet, göz farı, allık ve aydınlatıcılardan oluşur ve hepsi bir arada güzel bir kutuda paketlenmiştir..

 • Artıları & Eksileri: Palet, tüm cilt tonlarına uygun olmasını sağlayan ve her mevsim için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan çoklu nötr tonlardan oluşur..

7. Sıvı Süet Krem Ruj:

Sıvı Süet Krem Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Hepimiz arada bir dudaklarımızda bir renk tonunu severiz. Her ne kadar birçok insan ruj uygulama fikrinden çekinse de, bu dudaklarını kurumuş ve çatlamış gibi gösterir. İnsanların henüz anlamadığı şey, Nyx’in sorunlarına çözüm bulduğudur. Sıvı süet krem ​​rujları, dudaklarda tereyağı gibi kayar ve dudaklara zarar vermeden kalır..

 • Artıları & Eksileri: Ruj, yine herkes için bir şeyler sunan gerçekten güzel tonlarda mevcuttur..

8. Nofilter Bitirme Tozu:

Nofilter Bitirme Tozu

BURADAN SATIN ALIN

Makyaj iyi uygulandıktan sonra, yerine oturması önemlidir. Pek çok insan sabitleyici sprey kullanırken, görünümü oluşturan ilk ürün kompakt bir tozdur. Nyx Professional Filtresiz Son İşlem Pudrası, makyajınıza çok aranan kusursuz görünümü veren son rötuşları ekler..

 • Artıları & Eksileri: Hindistan pazarında bulunan en iyi bitirme tozlarından biridir..

9. Makyaj Tereyağı Parlaklığı:

Uygun fiyatlı ve dudaklarınızı orta ila tam kapatan bir ruj, Nyx Professional Makeup Butter Gloss’tur. Dudaklarda yumuşaktır, bu nedenle çatlamış veya kurumuş dudaklarınıza bile bir miktar yardım sağlar ve herhangi bir rahatsızlık duymadan kayar..

 • Artıları & Eksileri: Ruj, birkaç kişi için garip olabilen ama çoğunluk için kesinlikle hoş olan bir tat bırakıyor..

10. Uzun Ömürlü Makyaj Sabitleme Spreyi:

Her makyaj sanatçısı veya profesyonel bir kişi, bu ürüne, bir makyaj sabitleyici spreye yemin eder. Bir sabitleyici sprey, kusursuz görünümü elde etmek için harcanan tüm bu sıkı çalışmanın ve zamanın hiçbir şeyle sonuçlanmamasını sağlar. Sabitleme spreyi, makyajın tek bir yerde kalmasını sağlama işini yapan bir sabitleyici gibidir..

 • Artıları & Eksileri: Sabitleyici spreyin yüzünüzdeki tüm lekeleri kapatacak şekilde uzaktan püskürtüldüğünden emin olmanız önemlidir..

11. Toplam Kontrol Bırakma Temeli:

Cildimizin daha az sağlıklı görünmeye karar verdiği günler vardır, bu durumda bir fondöten cildimizde mevcut olan tüm donukluk belirtilerini örtme işini yapar. Fondöten, herhangi bir makyaj sanatçısı için her durum için en önemli makyaj ürünlerinden biridir, çünkü bu, kişinin yıpranmış görünmemesini sağlar ve bu görev, Nyx Professional Makeup Total Control Drop Foundation’ın yardımıyla başarıyla gerçekleştirilebilir..

 • Artıları & Eksileri: Her damlanın bir fark yarattığını doğrulayan bir damlatıcıya sahip mürekkep şişesi tipi bir ambalaj içinde gelir.

12. Parlayan Sıvı Aydınlatıcı için Doğdu:

BURADAN SATIN ALIN

Bazen hiçbir şey güzelliğimizi geliştirmek için yeterince iyi çalışmaz. Bu, bir aydınlatıcının kullanışlı olduğu zamandır. Parlatmak için doğan Nyx, cildimize son derece görünür bir parlaklık verir ve doğal olarak karışarak yüzünüze ve diğer vücut bölümlerine güzel ve gelişmiş bir görünüm verir..

 • Artıları & Eksileri: Aydınlatıcı, Nyx’in en iyi ürünlerinden biri olan çeşitli tonlarda mevcuttur..

13. HD Fotojenik Kapatıcı Değnek:

Hiç kimse, özellikle fondöten söz konusu olduğunda, günlük olarak yüzünü makyajla kapatmaktan hoşlanmaz. Fondöten bazen ciltte kek gibi ve ağır hissetmeye başlayabilir. Günlük temel ikileminden kurtulmak için kapatıcı imdadınıza yetişiyor. Nyx HD Photogenic Concealer Wand’ınızı nemlendiricinizle cildinize uygulayın ve dakikalar içinde kusursuz görünün..

 • Artıları & Eksileri: Nyx makyaj koleksiyonundaki en iyi ürünlerden biri, mükemmel formülü cilde nazikçe karışarak tüm kusurları ve lekeleri gizler..

14. Makyaj Harikası Çubuğu:

BURADAN SATIN ALIN

Likit fondöten veya kapatıcı kullanma havasında olmadığınız zamanlarda makyajdan tamamen kaçınmak yerine bir makyaj harikası çubuğuna yönelin. Nyx Makeup Wonder stick, cilt üzerinde herhangi bir zorluk yaşamadan Chapstick gibi kayan, sağlam bir fondöten formülasyonudur..

 • Artıları & Eksileri: Bu ürün her cilt tipine uyum sağlamayabilir, ayrıca tam kapatıcılık sağlamaz..

15. Gözenek Dolgusu:

BURADAN SATIN ALIN

Yağlı, kuru ve normal cilde sahip herkesin yaşadığı en kötü senaryolardan biri açık gözeneklerdir. Açık gözenekler kiri çeker ve aşırı sebum oluşturarak siyah noktalara, beyaz kafalara ve sivilcelere neden olur. Cildinizin yağsız, gözeneklerinizin temiz ve görünmez kaldığından emin olmak için Nyx Pore dolgusunu kullanın..

 • Artıları & Eksileri: Geniş gözenekli ve yağlı cilde sahip kişiler için çok iyi bir üründür..

16. Göz Farı Tabanı:

BURADAN SATIN ALIN

Tıpkı cildimize makyaj yapmadan önce bir baz bazına ihtiyacımız olduğu gibi, gözlerimizin de makyajın saldırısına uğramadan önce bir miktar korumaya ihtiyacı vardır. Baz ayrıca, göz farının daha iyi harmanlanmasına ve görünür olmasına yardımcı olan göz kapaklarına nötr ve eşit bir ton verilmesine yardımcı olur..

 • Artıları & Eksileri: Bu ürüne özel önemli bir eksileri yoktur.

17. Jumbo Göz Kalemi:

BURADAN SATIN ALIN

Makyajı atlamak istiyor ama donuk, hasta ya da sade görünmek istemiyorsun, sonra hepsini bir kenara at ve sadece bir Nyx Professional Jumbo Göz Kalemi seç. Bu göz kalemi, herhangi bir rahatsızlık vermeden gözlerin dış ve iç su hattında kolayca kayar..

 • Artıları & Eksileri: Büyük boy bir göz kalemi olduğu için sürmenin gereğinden fazla yayılma olasılığı vardır..

18. Epik Mürekkep Astarı:

BURADAN SATIN ALIN

Kohl, gözlerinizi vurgulamak için mükemmel bir ürün gibi davranır ancak ekstra bir dokunuş katan ve gözlerinizi daha da çekici gösteren şey bir eyelinerdır. Bir Nyx Professional Makeup Epic Ink Liner, yalnızca gözlerinizin rengini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda onları çekici hale getirir..

 • Artıları & Eksileri: Eyeliner’ı çok uzun süre bırakmak enfeksiyonlara ve göz alerjilerine neden olabilir..

19. Mat Vücut Bronzlaştırıcı:

BURADAN SATIN ALIN

Bir vücut bölümünü vurgulama işini bronzlaştırıcıdan daha iyi hiçbir şey yapamaz. Nyx Professional Matte Body Bronzer, mükemmel çene çizgisi, yüksek sivri burun veya sadece bazı ek kıvrımlar elde etmek isteyen tüm insanlar için mükemmel bir seçimdir..

 • Artıları & Eksileri: Bunun gibi önemli sonuçlar yok.

20. Mat Ruj:

BURADAN SATIN ALIN

Hepimiz yiyecek ve içecekleri severiz, sevmediğimiz şey bu ortak görevleri yerine getirirken rujlarımızın bulaşmasıdır. Nyx dudak kremi veya daha iyi bilinen Nyx ürünlerinden biri, dağılmadan veya dağılmadan mat bir görünüm verir ve uzun süre kalır.

 • Artıları & Eksileri: Bu, hafifliği ve leke tutmaması nedeniyle en iyi rujlardan biridir. Ayrıca, mevcut renkler onu en çok aranan rujlardan biri yapıyor..

Nyx Makeup koleksiyonu, her bireyin tüm ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılayan bir makyaj ürünü bulmasını sağlar. Tüm ürünlerin altında bulunan renk ve tür çeşitliliği, markanın her türden bireyin ihtiyaçlarını karşılamaya inandığını göstermektedir..

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Nyx Rujunu Nereden Satın Alabilirim??

Nyx rujları tüm önde gelen kozmetik mağazalarında mevcuttur. Ürün ayrıca Nykaa ve Amazon gibi ünlü web sitelerinde çevrimiçi olarak satışa sunulmuştur..

2. Nyx Makyaj Ürünlerini Nereden Satın Alabilirim??

Daha yaygın Nyx ürünleri Amazon’da kolayca bulunabilir, diğer yandan önde gelen kozmetik mağazaları ve makyaj ürünleri web siteleri de ürünleri satmaktadır..

3. Nyx Makyaj Ürünleri Tüm Cilt Tiplerine Uygun mu??

Nyx makyaj ürünleri, normal ve yağlı cilde sahip kişiler için uygun olan farklı kategorilerde mevcuttur. Hassas cilde sahip kişiler için bir doktora danışmanız ve ancak o zaman herhangi bir ürünü kullanmanız önerilir..