Makyaj markaları arasında Loreal en çok tanınan ve kullanıcıların rahatlığı için en iyi ürünleri sunmaya çalışan bir markadır. Dünya çapında birçok kadın söz konusu olduğunda makyaj kesinlikle günlük rejimin bir parçasıdır. Cildin kusurlarını gizlemenin yanı sıra yüze çekicilik, güzellik ve ışıltı katar. Loreal’den makyaj setinizde bulunabilecek en iyi ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu kılavuz size mükemmel bir şekilde yardımcı olacaktır. Onları kontrol edin, kullanın ve şimdiye kadarki en iyi sonuçları alın!

1. Loreal Infallible Rouge Ruj Serisi:

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tonların yanı sıra Loreal Infallible Rouge Ruj, günlük kullanım için mükemmel bir ruj. Kremsi doku, vay hissetmenizi sağlar ve sadece pürüzsüz bir son veren dudaklarda kayar. Dudakları kurutmadan yaklaşık 6 saat sürer. Besleyici özellikleri de vardır..

Fiyat: 900 INR

2. Loreal Infallible Makeup Foundation:

Fondöten her türlü makyajın temelini oluşturur ve çantanızda olması gereken temel öğelerden biridir. L’Oreal’den bu, genellikle nemli iklimlerde meydana gelen makyajın erimesini önleyen mükemmel bir seçenektir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 8 renk vardır ve uzun ömürlü özelliklere sahiptir. Eşit cilt tonuyla birlikte bu ürünün kapatıcılığı harika.

Fiyat: 1195 INR (30 ml)

3. Loreal Kontur Parfe Astarı:

Bu, koleksiyonunuzda olmasını seveceğiniz bir dudak kalemi. 6 rengi bulunan ürünün pürüzsüzlüğü, dudaklarda hoş bir his ile birlikte kullanımı kolaylaştırır. Uzun ömürlüdür ve kremsi dokusu nedeniyle kuru bir hissin önlenmesini sağlar..

Fiyat: 665 INR

4. Loreal Super Liner Anında Etki Keçeli Eyeliner Kalem:

Bu, dünyanın her yerindeki profesyonel makyaj sanatçılarının bile koleksiyonlarında bulunan bir üründür. Sıvı göz kalemleri ile rahat olmayanlar için bu, eldeki en iyi ikinci seçenektir. Sünger ucu, göz kapaklarında kolayca pürüzsüzleşen kolay uygulama gerektirir. Aynı zamanda uzun ömürlü özelliklere sahiptir. Kullanımı en kolay göz kalemlerinden biridir..

Fiyat: 695 INR

5. Loreal Open Eyes Pro Göz farı:

Bu aralıkta seçim yapabileceğiniz yaklaşık 6 farklı göz farı paleti vardır. Uygulamayı pürüzsüz hale getirmek için ürün kremsi bir dokuya sahiptir. Doğru miktarda ışıltı onu mükemmelleştirir. Pigmentasyon seviyeleri, harmanlamayı gerçekten iyi yapar. Neredeyse 6 saat kalır.

Fiyat: 700 INR

6. Loreal Hacim Milyonlarca Kirpik Maskara:

İnce kirpiklerinde hacim isteyenler için bu, yatırım yapmak için mükemmel bir ürün. Bununla birlikte bukleler harika! Ayrıca kirpiklere ideal siyah tonu ekleyerek doğal görünmesini sağlar. Fırça, kirpikleri birbirinden ayırır ve temiz bir bitiş sağlar..

Fiyat: 600 INR

7. Loreal Resist ve Shine Tırnak Boyaları:

L’Oreal’ın bu tırnak boyaları yelpazesi, harika tonları ve bir hafta boyunca kırılmadan kalma kabiliyeti ile türlerinden biridir. Yaklaşık 20 renk var. Fırça, boyanın eşit şekilde uygulanmasına yardımcı olur.

Fiyat: 400 INR

8. Loreal Paris Infallible Mono Göz Farı:

Tekli mono paketler halinde sunulan bu, hiç düşünmeden yatırım yapabileceğiniz bir göz farıdır. Ürünün pigmentasyonu, pürüzsüz bir doku ve uzun süreli kalıcılık ile mükemmeldir. Bu leke geçirmez. Kırışıklık sorunu yok ve aralarından seçim yapabileceğiniz 9 renk var.

Fiyat: INR 450

9. Loreal Renk Riche Nutri Parlatıcı Ruj:

Üçü bir arada bir üründür ve dudak balsamı, dudak parlatıcısı ve ruj amacına hizmet eder. Bir balsamın besleyici özellikleri ve bir parlaklığın parlak özellikleri beklediğiniz şeydir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 15 renk var. Pürüzsüz ve parlak olan bu ruj, hem gündüz hem de gece partilerine uygun renklere sahiptir..

Fiyat: 720 INR