Yüz fırçaları, bazıları diğerinden tamamen farklı olan farklı paket ve tiplerde gelir. Bununla birlikte, yüz fırçalarının temel anlamlarından biri yüzünüze bakım yapmaktır, farklı ihtiyaçların hepsi sıralanmıştır. Yüzünüzün makyaj yönüne odaklanan bazı yüz fırçaları vardır, genellikle kompakt, allık ve benzeri gibi makyaj uygulaması için kullanılan kalın kıllı fırçalar vardır. Daha sonra, genellikle bir fırça gibi görünmese de, evde yalnız ve kendinize bakmakla geçen yorgun bir Cumartesi gecesi için önemli bir aksesuar olan, genellikle bir masaj fırçası olan gevşeme tarafına yönelen başkaları da vardır. Sonra yüzünüzü temizlemek ve temizlemek için paketlenmiş fırçalar var. Her iki durumda da, bilmeniz gereken yüz fırçalarının bir listesi burada..

Hindistan’daki En Popüler Yüz Fırçaları:

1. Vega Allık Fırçası:

yüz fırçaları

Vega’nın bu kısa ve canlı allık fırçası, ağır kıllı fırçayı barındıran parlak metal bir halka ile profesyonel siyah şık bir yüzeye sahiptir. Fırçanın üst kısmındaki yumuşak dokunuşlu aplikatör ile profesyonel bir inceliğe sahiptir ve daha fazla engel olmadan pürüzsüz uygulama sağlar.

2. DDF Revolve Professional 500X Yüz Temizleme Fırçası:

DDF Revolve Professional 500X Yüz Temizleme Fırçası

Yumuşak pürüzsüz cildiniz için yüz bakımı gibi profesyonel bir salon olan DDF revolve Proffesional’ın yüz temizleme fırçası, farklı yeniden takılabilir eksfoliyatör ile yüzünüzü temizlerken ve masaj yaparken inci gibi bir parıltıya neden olacak mikro kristaller içeren bir cilt parlatıcı ile farklı ürün çeşitlerinde gelir. ve temizleme fırçası.

3. Doğal Kıl Yüz Maskesi Fan Fırçası:

Doğal Kıl Yüz Maskesi Fan Fırçası

Bu tip yüz makyajı aplikatör fırçalarına, uygulama sırasında maksimum cilt alanını kaplayan geniş açılı bir görünümde yayılan ve makyajı cilt bölgesine eşit olarak dağıtan fırça şekli nedeniyle adı fan fırçaları denir. Şık genişlik, güçlü kıllar cildi tahriş etmeyeceği ve pürüzsüz bir yüzey sağladığı için hassas uygulama sağlar..

4. Basicare Yüz Masajı ve Temizleme Fırçası:

Basicare Yüz Masajı ve Temizleme Fırçası

Yüz için kolay ve tahriş edici formül içermeyen Basicare için yüz temizleyici, yüzünüzü temizlerken inatçı kirleri ve kirletici parçacıkları dışarı atmaya zorlar ve cilt tenini parlak ve canlı bir görünüme sokar. Bu ekstra temizleme fırçası, yedek uygulama için bir bonus başlığı ile birlikte gelir.

5. Olay Taze Efektlerle Güçlendirilmiş Kontur Temizleme Fırçası:

Olay Fresh Effects Güçlendirilmiş Kontur Temizleme Fırçası

Eşsiz şekilli kıl fırçası, yüzünüzü temizlerken ve yüzünüzü kir ve yağ parçacıklarından arındırırken, cildinizi eksfoliye ederken, koyu ve ölü cilt hücrelerini çıkararak size daha yumuşak bir görünüm kazandırırken yüzünüzün şekline mükemmel şekilde uyan konturlu bir yapıya sahiptir..

6. Çıplak Mineral Makyaj Fırçası:

Nude Mineral Makyaj Fırçası

Nude’un mineral makyaj fırçası süper kalın ve ağır bir makyaj aplikatörüdür ve kaydırıldığında makyajın kırılmasını sağlar, böylece parçacıklar fırça içinde eşit olarak dağılır ve şimdi yüze uygulanan gevşek mineralleri tepede bırakır. düzensizlik yerine doğal renk tonu. Kalın kıllar cilt üzerinde pürüzsüzdür ve dürtmez ve tahriş etmez.

7. Vega Açısal Blender:

Vega Açısal Blender

Bu ürünün öne çıkan özelliği sadece şık sapı değil, aynı zamanda allık veya kompakt gibi makyajı kolayca uygulamanıza olanak tanıyan fırçanın köşeli şeklidir. Köşeli görünüm, gereksiz dökülme ve israf olmadan hassas bir şekilde uygularken yüzü kolayca konturlamanıza olanak tanır..

8. Ozomax Tersinir Yüz Masajı ve Peeling Seti:

Ozomax Ters Yüz Masajı ve Peeling Seti

Basit bir fırçanın eksfoliyatör, uyarıcı veya masaj aleti, kese vb. dahil bu kadar çok takılabilir ve çıkarılabilir yüz bakım ürünüyle donatılmış olması harika..

9. JSB Ev Güzellik Masajı Yüz Fırçası:

JSB Ev Güzellik Masajı Yüz Fırçası

Bu sefer üç ayrı ürün çeşidi ile JSB ev yüz masajı sadece bir düğme çevirme ile yüz dolaşımını iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda kir ve kirlilik parçacıklarını dışarı atarken kan akışını artırarak cildi eksfoliye eder..