Birçok kadın, farklı göz farı tonlarıyla çeşitli görünümleri denemeyi sever. Onlara göre, tekil kasaları satın almaktansa bütün bir seti satın almak daha uygun maliyetlidir. Aşağıda, istediğiniz renk türlerine bağlı olarak satın alabileceğiniz en iyi 15 göz farı seti bulunmaktadır..

Hindistan’da Mevcut Güzel Göz Farı Kitleri:

Görünümünüzü gerçekten geliştirecek olan göz farı kitlerinin derlenmiş listesini burada bulalım..

1. E.L.F Göz ve Dudak kiti Çok renkli:

göz farı kitleri

Bu, birçok kadının favorisi olan çok ünlü şirket tarafından satılmaktadır. Bu, çeşitli stiller oluşturmak için kullanabileceğiniz çeşitli renklerden oluşan orta fiyatlı bir settir. Bunu gündüz görünümü için ve ayrıca gece görünümü için giyebilirsiniz. Bu, ihtiyacınız olabilecek pastellerden neonlara kadar neredeyse tüm renklere sahiptir. Sönümlü etki için kullanılabilecek çeşitli koyu renklerden bazılarına sahiptir. Bunlar neredeyse görünmeyen çok hafif bir ışıltıya sahiptir. Bu, yaklaşık 89.8 gram için 2000 INR’dir..

2. Maybelline Diamond Dörtlü Gölge- Bakır Kahverengi:

Maybelline Diamond Dörtlü Gölge Bakır Kahve

Bu, adından da anlaşılacağı gibi 4 renk içerir ve bu, parlak bir etki veren çok ince ışıltılara sahiptir. Bunları kolayca kullanabilirsiniz çünkü bunların uygulanması çok yumuşaktır. Bu, 2.5 gram için 500 INR’de orta fiyatlı.

3. Maybelline Diamond Dörtlü Gölge – Okyanus Mavisi:

Maybelline Diamond Dörtlü Gölge Okyanus Mavisi

Bu başka bir 4 renk setidir ve bu 4 ton mavi içerir. Bunu yaklaşık 2,5 gram için 500 INR karşılığında satın alabilirsiniz..

4. Colorbar- Görünüm Makyaj Setini Alın:

Colorbar Görünümü Alın Makyaj Seti

Bu 2 allık rengi ve 4 fırınlanmış renk içerir. Bunu kolayca takabilirsiniz çünkü bunun küçük bir aynası da vardır ve arkadaşlarınızla dışarıda alışveriş yaparken bile yeniden uygulamayı kolaylaştırır. Bu yaklaşık olarak 1500 INR ila 1700 INR için gelir.

5. ADS Makeup Çok Renkli Koleksiyon Kılıf A8199:

ADS Makeup Çok Renkli Koleksiyon Kılıf A8199

Bu sadece 24 güzel renk değil, aynı zamanda allık, kompakt ve dudak renkleri içerir. Bunu, gündüz veya gece giyimi için çeşitli efektler için kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda iyi bir parti kullanımı olayıdır. Çok çeşitli olan tekil bir koleksiyon satın almak istediğinizde bunu satın almalısınız. Bu sadece 500 INR için geliyor ve yeni başlayanlar ve üniversite öğrencileri için iyi bir şey.

6. Revlon Parlaklık Krem Gölge:

Revlon parlaklık Krem Gölge

Bu 4 renk içerir ve konfor kabiliyetinize göre varyantlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Bunun maliyeti yaklaşık 500 INR’dir. Bu, günlük kullanım ve ayrıca parti için iyidir..

7. ADS Renkli Seri Set A8324:

ADS Renkli Seri Set A8324

Bu 10 renk kasaya sahiptir. Bu dava yaklaşık olarak sadece 300 INR’de fiyatlandırılır. Bu yeni başlayanlar, gençler ve kolej kızları için iyidir.

8. Oriflame Pure Color Set- Nude ve Gri:

Oriflame Pure Color Set Nude ve Gri

Bu, birçok kadın için 8 renkten oluşan favori bir koleksiyon. Diğer varyantlarını da deneyebilirsiniz. Bütün bunlar yaklaşık 4.8 gram için 500 INR’de fiyatlandırılır. Bu iyi ve uygun fiyatlı ve cebinde yüksek fiyatlı değil. Bu aynı zamanda düzenli kullanım ve parti kıyafetleri için de iyidir..

9. Renk Ateşi 18 Renk paleti:

Renk Ateşi 18 Renk paleti

Bu orta fiyatlı bir seridir ve her türlü durum için neredeyse yeterli olan 18 renk elde edebilirsiniz. Bunları normal giyim için ve ayrıca partiler için kullanabilirsiniz. Bunlarla hemen hemen her türlü efekti oluşturabilirsiniz. Bu yaklaşık 1000 INR.

10. İman –Sıcak Çikolata 9951:

İman Sıcak Çikolata 9951

Bu, yeni piyasaya sürülen yeni bir seridir. İki renkten oluşan küçük bir kasadır ve her ikisi de kahverengi ve pas kahverengi ve çok çikolatalı renklerdedir. Birkaç kadın arasında çok sevilen bir şey. Bunu kullanarak dramatik etki yaratabilirsiniz. Bu, yaklaşık 1.42 gram için 2000 INR’de fiyatlandırılır..

11. Revlon Custom Eyes Shadow-Metalik Chic:

Revlon Custom Eyes Shadow Metalik Şık

İster gündüz, ister gece, ister günlük kullanım için olsun, size farklı türde efektler verebilecek bir şey istiyorsanız, bunu koleksiyonunuzda tutmayı deneyebilirsiniz. Bu özel kasa lacivert, altın, şeftali, yeşil ve gümüş rengine sahiptir. Bunlar, boğucu kalkışlar için ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen tüm renkleri verir. Bu, yaklaşık 5,67 gram için 700 INR ila 800 INR arasında orta fiyatlıdır..

12. Loreal Paris Color Riche Le Palette – P2:

Loreal Paris Renk Riche Le Palet P2

Bu çok sevilen 4 renkli bir kılıf ve bunu parti zamanı efektleri için satın alabilirsiniz. Bu kılıf koyu siyah, kahverengi, altın sarısı ve açık yeşil olmak üzere 4 renk içermektedir. Bu, koleksiyonunuzda olması gereken çok iyi bir şey. Bu 4 gramlık bir kasadır ve maliyeti 900 INR ila 1000 INR arasındadır.

aşağı yukarı.

13. L’Oreal Paris Color Rich Le Palette- P3:

L Oreal Paris Renk Zengin Le Palet P3

Bu, onlara çok fazla ışıltılı etkisi olan 4 renk içerir. Bu bir drama yaratmak için iyi olabilir ve bunlar gümüş bir astarla birleştirilebilir. Bu, iki tür kömür siyahı rengi içerir, açık altın ışıltılı renk ve okyanus yeşili renk. Tasarım da çok güzel ve bunu yaklaşık 4 gram için 900 INR ila 1000 INR arasında satın alabilirsiniz..

14. Amara Kozmetik Tropik Füzyon:

Amara Kozmetik Tropikal Füzyon

Bu 4 renktir ve yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi renklere sahiptir. Bunlar açık kırmızımsı kahverengi renk, yosunlu nemli yeşil renk, mavi renk ve şeftali pembesi rengidir. Neredeyse tüm efekt türlerini oluşturmak için bunu satın alabilirsiniz. Bu, daha çok işlev benzeri bir etki yaratmak için gümüş veya altın ile birleştirilebilir. Bu 11 gramlık kasayı yaklaşık 1200 INR ila 1500 INR arasında satın alabilirsiniz..

15. Lotus Pure Stay Elektrikli Sır:

Lotus Pure Stay Elektrikli Sır

Birçok kadının çok beğendiği ve beğendiği bir settir. Bu 4 göz alıcı renk içerir ve bunlar neredeyse tüm gerekli renklerdir. Çok fazla drama ve çok parti benzeri bir tarz yaratmak için pembemsi bir renge, yeşilimsi bir renge, menekşe rengine ve açık leylak rengine sahiptir. Bu 8 gram içindir ve fiyatı yaklaşık olarak 670 INR ila 700 INR arasındadır..