Gözlerinizi tanımlamaya gelince, iyi bir astar olmazsa olmazdır. Parti gecesi veya günlük kullanım için çeşitli renkler de satın alabilirsiniz..

Aşağıda, denemeniz gereken en iyi 15 göz kalemi bulunmaktadır..

Hindistan’da Görsellerle Mevcut En Yeni Göz Kalemleri:

1. Lakme Mutlak Parlatıcı Astar:

göz astarları

Bu popüler bir seridir ve çeşitli renklerini yaklaşık olarak 300 ila 350 INR arasında orta derecede benzer bir fiyat aralığında satın alabilirsiniz. Sunulan renkler siyah, kahverengi vb. Bu 4,5 ml’lik bir tüptür ve günlük kullanım için uygundur..

2. Hiper Parlaklık – Maybelline Tarafından:

Maybelline'den Hiper Parlatıcı

Bu, giydiğinizde parlak bir etkiye sahiptir. Bu uzmanlar için iyidir ancak yeni başlayanlar tarafından kullanılmamalıdır. Bu 3 gramlık bir tüp ve rengi çok siyah. Bu, yaklaşık 350 INR ila 400 INR arasında satın alınabilir.

3. e.l.f Essentials Liner:

e l f Essentials Liner

Bu çok bilinen bir aralıktır. Fırça da çok şık ve daha kolay kullanıma yardımcı oluyor. Bu yeni başlayanlar için bir şey değildir ve sadece uzmanlar tarafından kullanılmalıdır. Bu maliyetlidir ve yaklaşık 5 ml’lik bir şişe için yaklaşık 1000 INR’dir.

4. Maybelline Tarafından Hiper Parlak:

Maybelline'den Hiper Parlak

Bu, giyebileceğiniz çok parlak bir tür. Miktar, 250 INR’lik bir fiyat için yaklaşık 3 gramdır. Bu aynı zamanda yerel mağazalarda da kolayca bulunabilir..

5. Revlon Fabulier:

Revlon Fabrikası

Adından da anlaşılacağı gibi, bu hızlı kurumadır ve bu, neredeyse çoğu zaman şişenin içinde çok hızlı kurur. Bu, özellikle düzenli olarak giyen kadınlar için bunu bir sorun haline getirir. Şişe her gün açıldığından, içine hava girer ve bazen daha yarısı bile kullanılmadan şişenin içindeki çok fazla rengi kurutur. Bu nedenle birçok kadın bunu satın almayı sevmiyor. Ancak, bu bütçenize bağlı olarak kendiniz için satın almak için iyi bir şey olabilir. Bu çok maliyetli değil ve oldukça uygun. Bu 9 ml’lik bir tüptür ve yaklaşık olarak 500 INR’ye gelir. Bu günlük kullanım için iyi bir şey olabilir.

6. Colorbar Kohl No.1:

Colorbar Kohl No 1

Bu toplam 0,35 gramlık bir miktardır ve bir toplama biçiminde gelir. Bunu yaklaşık 500 INR karşılığında satın alabilirsiniz ve renk çok siyah bir ton verir ve düzenli kullanım için iyidir.

7. Maybelline Renk Gösterisi:

Maybelline Renk Şovu

Bu, bu çok bilinen şirketin yeni bir çeşididir. Sadece siyah değil, mor, yeşil, gri ve mavi de var. Bu da roll up tüp. Bu bileme gerektirmez ve bu nedenle fazla dağınıklık yaratmaz. Bu 3 gramlık bir tüptür ve yaklaşık 300 INR fiyatla gelir..

8. Colorbar’dan Nihai Kalem:

Colorbar'dan Nihai Kalem

Bu 1 ml’lik ve keçeli uçlu olduğundan dolayı rahatlıkla kullanılabilir. Bunu yaklaşık 600 INR karşılığında satın alabilirsiniz. Bu kesinlik için bir zorunluluktur. Bu da yeni başlayanlar için iyi olabilir.

9. Lotus Herbals tarafından Hipnotik:

Lotus Herbals tarafından Hipnotik

Bu, 2.5 gramlık bir toplama tüpüdür ve yoğun bir renk tonuna sahiptir. Bunu normal kullanım için deneyebilirsiniz. Bu bileme gerektirmez ve ayrıca çeşitli renklerle birlikte gelir. Bu, gençler ve kolej kızları ve aynı zamanda bütçede tutmayı seven kadınlar için iyidir. Bu yaklaşık olarak sadece 300 INR’dir ve çoğu yerel mağazada kolayca bulunur..

10. Black Beauty – Revlon’dan Colorstay:

Revlon'dan Colorstay By Black Beauty

Bu 2.5 ml’lik en kolay kullanımlı likit eyeliner’dır. Bu oldukça maliyetlidir ve bu nedenle yeni başlayan biriyseniz, bundan kaçınabilir ve kalem formları satın alabilirsiniz. Bu, düzenli olarak takanlar ve nasıl kesin olunacağını bilenler için iyidir. Fırça, iyi bir kenar sağlayan ince ve şıktır. Bu, yaklaşık 700 INR için gelir ve bu, diğer varyantlar gibi çok çabuk kurumaz. Bu, normal ve parti kıyafetleri için iyi olabilir..

11. Deborah Hassas Astar:

Deborah Hassas Astar

Bu bilinen bir aralık ve bu konuda söylenecek yeni bir şey yok. Bu 12 gramlık bir şişe ve fiyatı da oldukça uygun. Düzenli kullanım ve günlük kullanım için iyidir. Bunu deneyebilirsin. Yaklaşık 450 INR ila 500 INR arasındadır..

12. Colorbar Gümüş Kapak Astarı:

Colorbar Gümüş Kap Astarı

Çarpıcı gümüş kapak, bunu satın almanızı sağlayacaktır. Bu çok şık görünümlü bir şişe ve renk de yoğun siyah. Bunu yaklaşık 350 INR ila 400 INR arasında satın almayı deneyebilirsiniz. Bu pürüzsüz bir fırçaya sahiptir ve uygulama oldukça pürüzsüzdür. Miktar yaklaşık 2,5 ml’dir.

13.  Sha Liner- Shahnaz Hussain tarafından:

Shahnaz Hussain tarafından Sha Liner

Bu, yaklaşık 15 ml’lik iyi bir miktar şişedir ve yaklaşık olarak 370 INR ila 400 INR arasında fiyatlandırılır ve bu, onu düzenli kullanım için kullanan çoğu kadın için oldukça uygun maliyetlidir..

14. Colorstay Pen- Revlon Tarafından:

Revlon'dan Colorstay Kalem

Bu, istediğiniz koyu siyah renk için bir eskiz kalemidir. Ancak, ne satın almak istediğiniz size bağlıdır. Fiyat aralığı son derece yüksek değil ve yaklaşık 600 INR için yaklaşık 6 gram fiyatlandırılıyor. Bu aralıkta bu iyi bir satın alma. Bunu her gün giyebilirsin ve özellikle çizim konusunda iyiysen bunları profesyonelce kullanabilirsin. Ancak bu, yeni başlayanlar veya iyi bir hassasiyete sahip olmayanlar için değildir. Bu nedenle, yeni başlayan biriyseniz ve bunları nasıl doğru kullanacağınızı bilmiyorsanız, çok fazla krema gerektiğinden çıkarmak zor olabilir. Bu su ile kolayca çıkmaz.

15. Clinique’den Hızlı Astar:

Clinique tarafından Hızlı Liner

Bu satın almak için çok pahalı bir şey ve iyi bilinen ürün yelpazesi, bu 0,3 gramlık tüpü yaklaşık 2500 INR’lik bir fiyata sunuyor. Yüksek kaliteli bir şeye çok para harcamak sorun değilse, bu bir zorunluluktur. Ayrıca bu hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar tarafından kullanılabilir.