Revlon, ürünleri her zaman üstün kalitede olan ve özellikle göz kalemi ile tanınan bir kozmetik markasıdır. Bu makale, deneyebileceğiniz en iyi 9 Revlon eyeliner’ı listeler..

Hindistan’daki En İyi Revlon Eyeliners:

1. Siyah Revlon Renkli Kalıcı Eyeliner:

revlon göz kalemi

Rs. 220

Siyah Revlon Color Stay Eyeliner, döner tip eyelinerdır. Alt kısmına bağlı bir kalemtıraş vardır. Bu onu seyahat dostu yapar. Gölge son derece pigmentlidir ve mat bir son ile koyu siyah bir renk bırakır. Uzun süre bulaşma ve solma yapmaz, ter ve su geçirmezdir. Uygulamadan sonra makyaj temizleyici ile çıkarın.

2. Kahverengi Revlon Renkli Kalıcı Jel Eyeliner:

Kahverengi Revlon Colorstay Jel Eyeliner

Rs. 350

Brown’daki Revlon Colorstay Jel Eyeliner, bir jel eyelinerdır. Bu, günlük kullanım içindir. 10-11 saat sürer. Ambalaj modaya uygun ve aplikatör fırçası uygulamayı kolaylaştırıyor. Gölge son derece pigmentlidir ve mat bir son ile koyu siyah bir renk bırakır. Uzun süre bulaşma ve solma yapmaz, ter ve su geçirmezdir. Uygulamadan sonra makyaj temizleyici ile çıkarın.

3. Siyah Revlon Eyeliner Kalemi:

Siyah Revlon Eyeliner Kalem

Rs. 125

Revlon Eyeliner Pencil in Black, Revlon’un bir eyeliner kalemidir. Renk derindir ve hassas ciltler içindir. Herhangi bir astar uygulamadan 4-5 saat kalıcılık sağlar. Dokusu pürüzsüz.. Uzun süre dağılmadan, solmadan kalıyor, ter ve su geçirmez. Uygulamadan sonra makyaj temizleyici ile çıkarın.

4. Revlon Colorstay Eyeliner – Deniz mavisi:

Revlon Color kalıcı Eyeliner Teal

Rs. 320

Revlon Colorstay Eyeliner – Teal benzersiz bir tonda gelir. Bu eyeliner kalemi geri çekilebilir ve yerleşik bir kalemtıraş ile birlikte gelir. Bu onu seyahat dostu yapar. Çok yoğun pigmentlidir ve lekelenmeden veya solmadan uzun süre kalır, ter ve su geçirmezdir. Uygulamadan sonra makyaj temizleyici ile çıkarın.

5. Yeşil Revlon Göz Kalemi:

Yeşil Revlon Göz Kalemi

Rs. 320

Yeşil renkteki Revlon Göz Kalemi, benzersiz bir yeşil tonda gelir. Bu eyeliner kaleminde yerleşik bir kalemtıraş bulunur. Bu onu seyahat dostu yapar. Çok yoğun pigmentlidir ve lekelenmeden veya solmadan uzun süre kalır, ter ve su geçirmezdir. Uygulamadan sonra makyaj temizleyici ile çıkarın. 6-7 saat kalır.

6. Revlon Magic Eyeliner Kalem Dumanlı Siyah:

Revlon Magic Eyeliner Kalem Dumanlı Siyah

Rs. 275

Revlon Magic Eyeliner Pencil Smokey Black, ‘Grimsi Siyah’ olarak geliyor. Astarsız 3 saat kalıcıdır. Ter ve su geçirmezdir. Uygulamadan sonra makyaj temizleyici ile çıkarın

7. Revlon Color Stay One Stroke Tanımlayan Eyeliner:

Revlon Color Stay One Stroke Tanımlayan Eyeliner

Rs. 260

Revlon Color Stay One Stroke Defining Eyeliner siyah, turkuaz ve mavi gibi tonlarda gelir. Astarsız 3 saat kalıcıdır. Çok yoğun pigmentlidir ve lekelenmeden veya solmadan uzun süre kalır, ter ve su geçirmezdir. Uygulamadan sonra makyaj temizleyici ile çıkarın.

8. Revlon Beyond Natural Defining Göz Kalemi – Siyah:

Revlon Beyond Natural Defining Eye Pencil siyah

Rs. 175

Revlon Beyond Natural Defining Eye Pencil – Siyah göz kapaklarında kolayca kayar. Astarsız 5 saat kalıcılık sağlar. Çok yoğun pigmentlidir ve lekelenmeden veya solmadan uzun süre kalır. Ter ve su geçirmezdir. Uygulamadan sonra makyaj temizleyici ile çıkarın.

9. Revlon Renk Kalıcı Köpüklü Eyeliner:

Revlon Color Kalıcı Parlak Eyeliner

Rs. 225

Revlon Color Stay Sparkling Eyeliner, siyah, yeşil, kahverengi, mor ve mavi gibi birçok tonda gelir. Renk yoğundur ve bulaşmaz. 8 saat kalıyor.

Bu Revlon eyeliner’ları gözlerinizi patlatacak, bu yüzden bugün deneyin!