Maskaralar, makyaj yapmayı seven kadınların olmazsa olmazı çünkü maskaralar göze daha fazla güzellik katıyor. Ve göz makyajınız iyi yapılırsa makyajınızın neredeyse yarısının tamamlanmış olduğu bilinmektedir çünkü gözler yüzün her zaman fark edilen en önemli kısımlarından biridir. Ve sonuçta o fırsat için bakışınızı tanımlayan gözlerdir. Bazı maskaralar kirpiklere renk katarken, diğerleri hacim ekler ve diğerleri sadece bukleleri tanımlar ve uzatır. Muhteşem maskaralara sahip en ünlü markalardan biri de Dior. Bu makale, kirpiklerinize uyacak en iyi Dior Maskaralarını keşfediyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu marka adını kurucusu Mr. Christian Dior’dan almıştır. 1947’de ortaya çıktı. Bu marka her zaman müşterileri arasında örnek olmak için çok çalıştı ve başarılı oldu. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi ürünleri sunarak en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmıştır. Bu, zarafeti ve güzelliği öne çıkaran ve onu yepyeni bir şekilde tanımlayan bir markadır..

Bu markanın ürettiği maskaralar da türünün tek örneği ve işte tüm zamanların muhteşem maskaralarının bir listesi. Bu harika ürünlere bir göz atın.

1. Dior Beyaz Maskara:

Bu White DiorShow Maximizer Base Maskara, kirpik astarıdır. Maskaranızı eşit ve etkili bir şekilde uygulayabilmeniz için kirpiklerinize pürüzsüz bir taban oluşturur. Bu aynı zamanda hacim oluşturmak ve kirpiklerinize mükemmel bir kaldırma sağlamak için dolgunlaştırıcı bir serum olarak da çalışır. Ayrıca kirpiklerinizi süper yumuşak yapar.

2. Dior Mor Maskara:

Bu ilginç ve benzersiz Diorshow Purple Maskara’ya göz atın. Dior için hazırlanan bu yeni nesil maskara serisi, görünümleriyle denemeyi seven kadınlar için eğlenceli bir Mor renk sunuyor. Mükemmel mor renkli kirpikler oluşturmak için makyaj sanatçıları tarafından sıklıkla kullanılır..

3. Dior Diorshow Suya Dayanıklı Maskara:

Dior Maskaraları1

Diorshow su geçirmez maskara, Dior’un kirpikleri n’inci dereceye kadar uzatan ve kıvıran ultra göz alıcı bir kedi gözü makyajıdır. Su geçirmez bir versiyonu olduğu için yüzebilir, su sıçratabilir ve hatta birkaç damla gözyaşı dökebilirsiniz..

4. Dior Diorshow Göz Konik Maskara:

Dior Maskaraları2

Diorshow ikonik maskarası, kirpikleri sadece belirginleştirmekle kalmayıp aynı zamanda kıvıran yenilikçi bir eğik fırçaya sahip bir maskaradır. En çok satan maskaralardan biridir ve uzun bir fırça ile birlikte gelir. Kıllar plastikten yapılmıştır ve kaplamanın her kirpiğe eşit şekilde yayılmasını sağlar. Bu maskara leke tutmaz ve 24 saat kıvırma formülü ile uzun süre kalıcıdır..

5. Dior Diorshow Yeni Görünümlü Maskara:

Dior Maskaraları3

Diorshow’un yeni görünümlü maskarası, sonsuz hacim sağlayan ve kirpikleri çoğaltma efekti ekleyen bir maskaradır. Maskara, etkisini artırmak için her külü yakalamak ve kaplamak üzere tasarlanmıştır..

6. Dior Diorshow Kıvrımlı Maskara Üzerinde İkonik:

Dior Maskaraları4

Diorshow’un bukle üzerine ikonik maskarası, kavisli bir fırçaya sahip, muhteşem hacim sunan ve günden güne bukleler yaratan devrim niteliğinde bir maskaradır. Bu, sadece tek bir kaydırma ile ekstra uzun kirpikler vermek için özel olarak formüle edilmiştir. Yumuşak silikon kıllar, her kirpiği kalıcı bir etki için formülle kaplar..

7. Dior Diorshow Maskara:

Dior Maskaraları5

Diorshow maskara, son on yıldan beri sahne arkası favorisi olan ödüllü bir maskaradır. Sadece siyah renkte gelir, aynı zamanda kahverengi ve mavi renktedir. Kirpikleri mükemmel bir şekilde yumuşatır ve büyütür..

8. Dior Diorshow Extase Maskara:

Dior Maskaraları6

Dior’un Diorshow extase maskarası, kirpikleri içeri ve dışarı dolgunlaştıran maskaradır. Tek vuruşta yüksek darbe sağlar. Ayrıca hasarlı kirpikleri yeniden yapılandırır ve daha dolgun ve güçlü görünen kirpikleri destekler..

9. Dior Diorshow Black Out Su Geçirmez:

Dior Maskaraları7

Diorshow, Dior’un su geçirmez maskarasını geri çıkardı, en çok satan Diorshow su geçirmez maskarasının her zamankinden daha iyi bir versiyonu. Kirpiklerde tek vuruşta yoğun etki yaratan su geçirmez maskaradır..

10. Dior Diorshow İkonik Suya Dayanıklı Maskara:

Dior Maskaraları8

Dior’un Diorshow ikonik su geçirmez maskarası, en çok satan Diorshow ikonik maskarasının su geçirmez bir versiyonudur. Uzun süre kalıcıdır ve aynı zamanda bulaşmaz, böylece tekrar uygulama endişesi olmadan yirmi dört saate kadar takabilirsiniz..

11. Dior Diorshow Yeni Görünüm Maskara:

Dior Maskaraları9

Dior’un Diorshow’un yeni görünümlü maskarası, sonsuz hacim sağlayan ve aynı zamanda kirpikleri çoğaltma efekti ekleyen bir maskaradır. Maskara, en iyi bitişi sağlamak için her kirpiği yakalayacak ve kaplayacak şekilde tasarlanmıştır..

Dior Maskaraları sadece sıradan alıcılar arasında değil, aynı zamanda en iyi makyaj profesyonelleri arasında da ünlüdür. Modellerin daha uzun saatler boyunca mükemmel görünmesini gerektiren podyum görünümü için özellikle seçilirler. Bu maskaralar, sıvının kurumasını önleyen patentli bir hava kilidi teknolojisine sahiptir. Böylece maskaranızı uzun süre kullanabilir ve her kullanımda aynı kalıcı etkiyi yaratabilirsiniz. Daha dolgun, hacimli kirpikler arıyorsanız, Dior en iyi seçeneğinizdir. Hindistan pazarında biraz pahalı olsalar da, sonuçlar kesinlikle her kuruşuna değer..