Pagal tradiciją kiekvienai Indijos mergaitei pagal induizmo kultūrą po vestuvių dėvėti mangalsutrą. Tačiau laikui bėgant pasikeitė ir mangalsutros dizaino tendencija. Šiandienos moterys nemėgsta nešioti sunkius tradicinius dizainus. Vietoj to jie nori dėvėti mangalsutros grandines, nes jos yra lengvos ir madingos. Jie yra nusagstyti deimantais, smaragdu, rubinu, aukso karoliukais ir kt.

Madingi Mangalos grandinių su vaizdais dizainai:

Pažvelkime į keletą nuostabių grandinių, skirtų mangalsutrai, paprastumą.

1. Gėlių mangalsutros grandinė:

Gėlių Mangalsutra grandinė

Gėlių dizaino mangalsutra yra tai, ką galite padovanoti savo mylimam. Paprasta vienos stygos mangalsutra čia pridedama su gėlių dizaino pakabuku. Grandinę taip pat puošia juodi karoliukai ir smaragdo spalvos gėlė, kuri prideda jos grožio. Toks tradicinis pakabukas suknelėms suteikia subtilios išvaizdos.

2. Šventyklos suprojektuotas Mangalsutra dizainas:

Šventyklos sukurtas „Mangalsutra“ dizainas

Aukso spalvos mangalsutros grandinė yra tai, ko nori kiekvienas. Šventyklos sukurtas pakabukas su juodos spalvos ir aukso atspalviais. Tai suteikia šiuolaikišką išvaizdą religingoms moterims. Norėdami papildyti savo grožį, po pakabuku pakabinti juodi krištolo karoliukai. Tai geriausiai tinka tradicinėms ir kitoms funkcijoms.

3. Paprasta dvigubos grandinės mangalsutra:

Paprasta dvigubos grandinės mangalsutra

Ši subtili grandininė mangalsutra yra lengvo svorio ir apjuosta juodais ir raudonais karoliukais, kad grandinė atrodytų nepakartojamai. Yra du raudoni emaliai, kurie yra puodelio formos. Dėvint virš paprasčiausios suknelės ar saree, ji suteikia kerinčio žvilgsnio. Jis taip pat dėvimas reguliariai naudoti.

4. Apskrito juodo Mangalsutra dizainas:

Apvalus juodos spalvos „Mangalsutra“ dizainas

Mangalsutros grandinė, kurią galima dėvėti ant etninės išvaizdos suknelių ir sarees. Grandinė aprišta juodais vidutinio dydžio pamaldžiais karoliukais ir prie jos pritvirtintas apskritas pakabukas. Pakabukas taip pat nusagstytas apskrito formos juodais smaragdais. Ši paprasta išvaizda mangalsutra papildo bet kurio žmogaus grožį.

5. Juodoji ir auksinė Mangalsutros grandinė:

Juoda ir auksinė Mangalsutros grandinė

Norite paprasto, bet savotiško įmantraus žvilgsnio su mangalsutra! Išbandykite šį aukso mangalsutros grandinės dizainą. Pagrindinis šios grandinės akcentas yra rutulinis dizainas, kurį nešioja juodi karoliukai ir auksiniai karoliukai. Tai paprasta grandinė, tačiau ji suteikia elegantišką išvaizdą, kai ji paimama ir kasdieniame gyvenime.

6. Perlų ir deimantų mangalsutros rinkinys:

Perlų ir deimantų mangalsutros rinkinys

Patinka dėvėti perlus ir deimantus! Šis gražus dizainas tikrai jums. Dvigubos grandinės stygos pritvirtintos pakabuku, kuris suteikia apvalkalo dizainą. Jūros perlas pritvirtintas kreivomis deimantų šakomis, kurias nuostabu nešioti su atitinkamais auskarais. Toks dizainas skirtas nešti vakarėliams ir funkcijoms.

7. Paprasta auksinė mangalsutra:

Paprasta auksinė mangalsutra

Aukso spalvos „Mangalsutra“ grandinių dizainas turi savo unikalią išvaizdą. Vienas iš tokių paprastų ir netvarkingų dizainų yra gėlės. Grandinės pakabukas yra įspaustas aukso spalvos gėlių dizainu. Juoda karoliukų grandinė taip pat yra dekoruota auksinėmis gėlėmis tam tikru atstumu, kad suteiktų kitokią ir patrauklią išvaizdą. Jis dėvimas ant sunkių sarees ir suknelių, specialiai sukurtų gėlių.

8. Lapų sukurta Mangalijos grandinė:

Lapų sukurta Mangalijos grandinė

Auksinė grandininė mangalsutra su keliais smaragdais ir juodomis karoliukų virvelėmis atrodo stulbinančiai dėl etninės aprangos. Lapų pakabuko dizainas, nusagstytas raudonais ir žaliais smaragdais, suteikia nepakartojamą išvaizdą. Virvelė perveriama juodais karoliukais. Lapų dizainas yra pamaldus popiežiaus medis, todėl ši mangalsutra simbolizuoja tyrumą ir pasitikėjimą.

9. „Sun“ sukurtas „Mangalsutra“ dizainas:

Saulės sukurtas „Mangalsutra“ dizainas

Norite turėti ką nors žavingo bet kuriai partijai ar religinėms funkcijoms. Paprasta grandininė mangalya, suteikianti tradicinę išvaizdą, yra labai matoma dėvima ant etninių sarees. Virvelė pagaminta iš aukso, o tarp jų – raudonų ir žalių smaragdų. Nors pakabukas yra įkvėptas saulės ir yra nusagstytas raudonais ir žaliais smulkiais smaragdais. Saulė simbolizuoja galią, taigi ši mangalsutra taip pat simbolizuoja moteriškumo jėgą ir jėgą.

10. Deimantinė grandinė Mangalsutra:

Deimantinė grandinė Mangalsutra

Trumpa mangalsutra su akmenimis suteikia žavingą išvaizdą. Dvigubas grandininis karoliukas su juodais karoliukais ir puikus pakabukas, kupinis kubinių cirkonio akmenų, suteikia žvilgsnio. Kartu su deimantais yra išlenkta šaka iš aukso. Šis dizainas tinka bet kokiai aprangai.

11. Aukso ir sidabro Mangalsutra dizainas:

Aukso ir sidabro mangalsutros dizainas

Norite padovanoti savo meilei kažką labai elegantiško! Mangalsutros grandinės dizainas su aukso, sidabro ir deimantų deriniu yra tai, apie ką galite pagalvoti. Virvelė pagaminta iš auksinių ir juodų karoliukų, o pakabukas – iš sidabrinių mazgų ir deimantinių dygliuotų kamuoliukų, o centre – aukso spalvos suknelė, papildanti jos grožį. Šis dizainas puikiai tinka prie tradicinių suknelių.

12. Dvigubas styginis deimantas Mangalsutra:

Dvigubas styginis deimantas Mangalsutra

Subtilus mangalsutros grandinės dizainas, kurį galima dėvėti reguliariai ir atlikti specialias funkcijas iš aukso ir deimantų. Dviguba grandinė pagaminta iš palankių juodų karoliukų. Pakabukas išraižytas keliais gėlių žiedlapiais, vienas kitą perlenkus. Žiedlapių lapai pribloškiami deimantais ir prie jo puošnumo pridedami auskarai, atitinkantys pakabuką.

13. „Pearl Design Mangalsutra“:

„Pearl Design Mangalsutra“

Norite turėti klasikinę išvaizdą kasdieniniam naudojimui! Čia yra vienas žavių mangalsutros grandinės dizaino. Viena juoda karoliukų eilutė su pakabuku prikaustanti širdį. Grandinė taip pat yra pluoštas su raudonais karoliukais. Pakabukas yra perlų formos, juodos, raudonos ir auksinės spalvos reljefinis dizainas yra gana reiklus.

14. Rubino pakabukas Mangalsutra dizainas:

Rubino pakabukas „Mangalsutra“ dizainas

Rubinas yra bet kurios moters traukos objektas. Paprastas dizainas su rubino pakabučiu yra gana nuostabus dėvėti mažoms funkcijoms, o tai suteikia žavingą išvaizdą etnikai. Vieną eilutę sudaro juodi karoliukai, o pakabukas yra rausvo rubino ir mažų deimantų.

15. Juodosios karoliukai ir perlai suprojektuoti Mangalsutra:

Juodi karoliukai ir perlai suprojektuoti Mangalsutra

Ieškai kažko naujo, ką dėvėti vakarėliuose ar santuokose! „Mangalsutra“ dizainas pagamintas iš keturių juodų ir auksinių karoliukų grandinių ir pritvirtintas dviem jūros perlais abiejuose galuose. Tai naujas stilingai atrodantis mangalsutra dizainas, perkeliantis jūsų stilių į priekį tradiciniu stiliumi.

Indų vestuvėse gausu strategijų, funkcijų ir ritualų. Mangalsutros grandinės dizainas visada buvo madingas naujai induistų nuotakose. Įvairių dizainų dėka nuotaka turi nuostabią malonę.