Mangalsutra yra auksinė grandinė, kuri skiriasi savo dizainu ir modeliu pagal kultūras. Dažniausiai dėvi moterys, tai yra svarbi induistų santuokų dalis. Mangalsutra yra susijusi su daugybe emocijų. Šie papuošalai yra svarbesni nei kaip kiti madingi aksesuarai. Jis išsiskiria kaip kultūrinės vertės ir vyro gerovės simbolis. Anksčiau mangalsutroje buvo tik tipiški dizainai. Tačiau dabar yra tiek daug modelių, kurie išsaugo vertybes ir grynumą.

1 gramo aukso mangalsutra

Gražus ir patrauklus vieno gramo aukso mangalsutros dizainas moterims:

Pamatysime naujus vieno gramo aukso mangalsutrų modelius.

1. Stora 1 gramo Mangalsutros grandinė:

Stora 1 gramo Mangalsutros grandinė

Tai yra tradicinis vieno gramo aukso papuošalų mangalsutra dizainas. Jis yra ilgas su dideliu pakabuku. Grandinė turi tris eilutes. Pakabuko dizainas taip pat yra labai stilingas. Didelis jo pakabukas derinamas su mažu pakabuku su mažais juodais rutuliais.

2. Lengva vieno gramo auksinė ilga mangalsutra:

Lengva One Gram Gold Long Mangalsutra

Tai labai subtilus ir sudėtingas vieno gramo aukso mangalsutros dizainas. Kadangi jis yra lengvas, galite jį dėvėti kasdien. Jis turi mažą karoliukų grandinėlę ir žiedinių žiedlapių dizaino pakabuką. Šį dizainą galite nešioti bet kuriuo atveju. Paprasta, bet gražu!

3. Vieno gramo maratų stiliaus mangalsutra:

Vienas gramų maratų stiliaus mangalsutra

Ši vieno gramo auksinė mangalsutra yra trumpo ilgio. Tai juodų karoliukų ir auksinių rutulių derinys, išdėstytas pakaitomis. Dizainas yra modernaus ir šiuolaikiško stiliaus mišinys. Pamatysite, kaip Marathi ištekėjo už tokio mangalsutros stiliaus.

4. 1 gramo „Meena“ gėlė „Gold Mangalsutra“:

1 Gram Meena gėlė Auksinė Mangalsutra

Ši 1 gramo auksinė mangalsutra turi pakabuką su meenakari dizainu. Grandinė yra dviem eilėmis. Tarpas tarp aukso kamuoliukų yra pritaikytas tarpams sureguliuoti. Pakabukas yra gėlių dizaino su raudonais ir žaliais akmenimis. Matomas vienas kriaušės formos žalias akmuo, kabantis su pakabuku.

5. Kelių grandinių 1 gramo aukso mangalsutra:

Kelių grandinių 1 gramo aukso mangalsutra

Šis vieno gramo aukso mangalsutros dizainas yra labai retas ir tikrai madingas. Jame yra kelios grandinės su labai mažais juodais karoliukais, išmargintais kiekvienu intervalu. Tai paprasta ir karališka tuo pačiu metu. Nešioti šį kūrinį yra lygiai taip pat, kaip dėvėti kitus auksinius papuošalus.

6. Paprasta grandinė Mangalsutra 1 gm aukso:

Paprasta grandinė Mangalsutra 1 gm aukso

Tai elegantiškas mangalsutra dizainas. Tai tik paprastas su juodais karoliukais. Yra keletas gėlių dizaino deimantų, kurie kabo ant grandinės. Tai puikus ir maloningas mangalsutra dizainas, suteikiantis jums madingą ir elegantišką išvaizdą.

7. 1 gramo auksu padengta mangalsutra:

1 gramo auksu padengta mangalsutra

Šis vieno gramo aukso mangalsutros dizainas yra standartinis ir pripažintas. Grandinė yra įterpta į tris juodus karoliukus ir tris auksinius rutulius. Pakabuko dizainas yra senovinis ir atrodys sunkus su bet kokia sudėtinga apranga.

8. 1 gramo aukso mangalsutra su dideliais karoliukais:

1 gramo aukso mangalsutra su dideliais karoliukais

Šis 1 gramo mangalsutra dizainas turi didelį juodą karoliuką, kuris atrodo gražiai. Pakabuko viduryje yra vienas didelis auksinis kamuolys. Šis paprastas mangalsutra dizainas atrodo elegantiškas ir sužavės jus!

9. Deimantinis pakabukas 1 gramo aukso Mangalsutra:

Deimantinis pakabukas 1 gramo aukso Mangalsutra

Ši vieno gramo auksinė mangalsutra turi pakabuką su deimantais. Auksas ir deimantai yra gražiai išdėstyti, kad sukurtų bauginančią išvaizdą. Šis stulbinantis grožis iškart pritrauks dėmesį.

Šį kartą nepamirškite savo mangalsutros priderinti prie mėgstamų auskarų. Yra daugybė mangalsutros dizaino variantų su deimantais, gėlių raštais, karoliukais ir pan. Pasirinkite ir išsirinkite geriausią, kuris jums patinka!