Mangalsutra yra pagrindinis papuošalas, kurį dėvi kiekviena ištekėjusi moteris, ir tai simbolizuoja jos šeimyninę padėtį. Rinkoje esančios mangalsutros grandinės yra labai gyvybingos ir stulbinančios. Grandines taip pat galima įsigyti be pakabukų, jas taip pat galima dėvėti kasdien.

Naujausios ir nuostabios „Mangalsutra“ grandinės be pakabuko moterims:

Pažvelkime į 9 geriausius mangalsutros grandinių be pakabuko dizainus.

1. 22 k auksinė mangalsutros grandinė:

22k aukso mangalsutros grandinė

Ši auksinė mangalsutros grandinė be pakabuko yra labai paprasta, bet elegantiška. Pasirinkite tai kasdieniam dėvėjimui, nes grandinė sukurta taip, kad būtų lengva. Ant grandinės naudojami maži juodi karoliukai yra išdėstyti dviejų-trijų-dviejų karoliukų schema aplink grandinę. Naudojamas grynas 22 Kt auksas, patvirtintas „Hallmark“ auksu.

2. Vienos linijos Mangalsutra grandinė:

Vienos linijos Mangalsutra grandinė

Tai dar vienas paprastos ir gražios mangalsutros grandinės, pagamintos iš vienos juodų karoliukų linijos, pavyzdys. Grandinę sudaro vienodo dydžio juodos spalvos karoliukai, išdėstyti vienas po kito su auksinėmis nuorodomis. Pasirinkite šią nesudėtingą grandinę, kad stilius atrodytų be rūpesčių.

3. Daugiasluoksnė mangalsutros grandinė:

Daugiasluoksnis Mangalsutra Chai

Čia yra nuostabi mangalsutros grandinė, pagaminta iš kelių juodų karoliukų sluoksnių. Aukso detalės tarp karoliukų taip pat yra labai gražios. Yra nuostabus juodų karoliukų modelis, sudėtas kartu, taip pat kai kurie, kurie yra šiek tiek atskirti, kad sukurtų nuostabų nuostabų dizainą. Įsigykite šią mangalsutros grandinę progomis, nes aukso čia yra gana daug ir jis tampa labiau oficialiu kūriniu.

4. Minimalistinė Mangalsutra grandinė:

Minimalistinė Mangalsutros grandinė

Jei norite, kad jūsų papuošalai būtų labai paprasti ir minimalūs, tai ši minimalistinė mangalsutros grandinė yra būtent tai, ko jums reikia. Dizainas puikiai tinka tiems, kurie ketina nešioti kažką kasdien. Grandinę sudaro tik keturi juodi karoliukai, išdėstyti abiejose aukso karoliukų pusėse. Šio modelio galai turi mažą auksinį karoliuką. Likusi grandinės dalis yra paprasto aukso be jokio dizaino.

Žiūrėti daugiau: Naujausios juodos karoliukai Mangalsutra

5. Subtili „Mangalsutra“ grandinė:

Subtili Mangalsutros grandinė

Išsirinkite kažką unikalaus su šia subtilia mangalsutra grandine be pakabuko. Yra trijų karoliukų derinys – vienas juodas karoliukas ir du auksiniai karoliukai abiejuose galuose. Šis nustatymas reguliariai nustatomas per visą grandinės ilgį.

6. Rankų darbo mangalsutros grandinė:

Rankų darbo mangalsutros grandinė

Ši išskirtinė rankų darbo mangalsutros grandinė yra dviejų krypčių juodų karoliukų grandinė. „Mangalsutra“ grandinė turi galimybę prie jos pridėti pakabuką. Galite pasirinkti šias mangalsutra grandines be pakabuko, kad būtų paprasta ir elegantiška.

Žiūrėti daugiau: Antikinis auksinis „Mangalsutra“ dizainas

7. Auksu padengta Mangalsutra grandinė:

Auksu padengta Mangalsutra grandinė

Tai nuostabi mangalsutros grandinė, kuri puikiai tinka progoms ir funkcijoms. Ši paauksuota grandinė turi įvairaus dydžio juodus kristalus. Baltos karoliukai, išdėstyti grandinės šonuose, puikiai papildo juodus karoliukus. Bendras šios mangalsutros grandinės modelis yra labai dramatiškas ir atrodo nuostabiai.

8. Šiuolaikinės „Mangalsutra“ grandinės be pakabuko:

Šiuolaikinės „Mangalsutra“ grandinės be pakabuko

Šis modernus mangalsutra grandinės pasirinkimas idealiai tinka jaunai ir klubinei miniai, kuri visada mėgsta atitolti nuo tradicijos. Dizainas čia yra krūva trijų nuostabių juodų karoliukų, sujungtų kartu. Kad viskas būtų modernu, juodos spalvos karoliukai yra išlyginti aukso spalvos karoliukais, išdėstytais grandinės dešinėje.

Žiūrėti daugiau: „American Diamond Mangalsutra“ pakabukas

9. Daugiaspalvė Mangalsutra grandinė:

Daugiaspalvė Mangalsutra grandinė

Išsirinkite šią mangalsutros grandinę oficialioms progoms. Šis dizainas turi grandinę su juodais karoliukais, kurie dedami kartu su juodais ir raudonais kristalais. Čia naudojami raudoni kristalai puikiai papildo juodą spalvą ir priverčia mangalsutros grandinę atrodyti akinamai.

„Mangalsutra“ grandinės puikiai tinka progoms ir kasdieniam naudojimui. Yra labai dramatiškas dizainas, taip pat paprastas ir elegantiškas. Paimkite keletą unikalių mangalsutra dizaino savo kasdienybei. Jūs gausite gerų mangalsutra dizaino veislių.