Remiantis induistų mitologija, Indijos ponios geltona gija arba auksinė grandinėlė arba juodi karoliukai grandinė kaip Mangalsutra, kuri yra ženklas, kad ji yra ištekėjusi. Kad Mangalsutra būtų paprasta, bet stipri, kurią galima dėvėti kasdien, dizaineriai pristatė juodą karoliuką Mangalsutra, kurį tradiciškai dėvi pietinė valstijos dalis, tokia kaip Andhra ir Karnataka bei šiaurinė Indijos dalis.

Auksinė grandinės dalis simbolizuoja Viešpatį Šakti, o juoda karoliukas – Viešpatį Šivą. Turint tai mintyje, šiame straipsnyje išvardyti 9 geriausi mangalsutra juodųjų karoliukų dizainai.

Gražūs ir patrauklūs juodi karoliukai „Mangalsutra“ dizaino tendencijos moterims:

Čia yra geriausi juodieji karoliukai „Mangalsutra“.

1. Dviejų krypčių paprasto juodo karoliuko grandinė su auksiniu pakabuku:

Dviejų krypčių paprasto juodo karoliuko grandinė su auksiniu pakabuku

Dvi juodo karoliuko sruogos simbolizuoja Viešpatį Šivą ir Šakti. Centrinis pakabukas, kuris gali būti apvalus vati, kuris simbolizuoja Iccha Shakti, Kriya Shakti ir Dynann Shakti. Kad atrodytų labiau kaip dizainerių drabužiai, moterys mieliau dėvi auksinį pakabuką.

2. Juodasis karoliukas- auksinis kamuolys Mangalsutra su auksiniu pakabuku:

Juodas karoliukas- auksinis kamuolys Mangalsutra su auksiniu pakabuku

Vien tik juodas karoliukas padaro grandinės vaizdą nuobodų ir blaivų, kad sukurtų spalvingą dizainą, dizaineriai derino juodą karoliuką su auksiniais karoliukais arba įterpė juodą karoliuką į auksinį karoliuką. Taip pagaminama grandinė su kablio tvirtinimu.

3. Trijų eilučių juodo karoliuko Mangalsutra grandinė:

Trijų eilučių juoda karoliukas Mangalsutra grandinė

Trijų eilučių juodas karoliukas Mangalsutra tampa vėriniu, kuris dažniausiai dėvimas kaip vakarėlio drabužis. Trijų eilučių nugaros karoliukas turi apvalų auksinį rutulį trijų iš eilės sruogų centre. Auksiniai karoliukai pritvirtinti prie auksinės grandinės su kablio tvirtinimu.

4. Juodųjų karoliukų-perlų-rubino Mangalsutra grandinė su pakabuku:

Juoda karoliukų-perlų-rubino Mangalsutra grandinė su pakabuku

Šio tipo konstrukcijoje perlas ir rubino akmuo yra pritvirtinti prie juodos karoliuko Mangalsutra. Juodas karoliukas gali būti pagamintas iš vienos ar dviejų sruogų.

5. Stora juoda karoliukų grandinė su „Lakshmi Coin Mangalsutra“:

Stora juodų karoliukų grandinė su „Lakshmi“ moneta „Mangalsutra“

Sujungus mažų juodų karoliukų siūlus į vieną su patraukliu centriniu elementu, pagamintu iš auksinių rutuliukų, susideda mažų karoliukų grandinėlė, o tarp auksinių rutuliukų pritvirtinama „Lakshmi“ pakabuko moneta..

6. Keturių eilučių juoda karoliukas Mangalsutra su akmeniniu pakabuku:

Keturių eilučių juodas karoliukas Mangalsutra su akmeniniu pakabuku

Šio tipo „Mangalsutra“ grandinė dėl savo subtilios ir ekstravagantiškos išvaizdos dažniausiai naudojama kaip vakarėlio apranga. Keturių eilučių grandinė pagaminta iš dviejų grandinių juodo karoliuko grandinės iš „Gold“. Kiekviena grandinės grandinė paryškinta centriniu Amerikos deimantiniu pakabuku.

7. Mažas juodas karoliukas Mangalsutra:

Mažas juodas karoliukas Mangalsutra

Šio tipo „Mangalsutra“ yra labai elegantiška ir paprasto dizaino grandinė iš mažų juodų karoliukų ir mažo dydžio auksinių rutulių, išdėstytų alternatyviai. Kas šešis ar septynis juodus karoliukus seka auksiniai rutuliai. Ši grandinė turi reguliuojamą kabliuką.

8. Juodųjų karoliukų Mangalsutra grandinė su juodųjų karoliukų pakabomis:

Juodųjų karoliukų Mangalsutra grandinė su juodųjų karoliukų pakabomis

Juodi karoliukai „Mangalsutra“ dizainas yra paprasta modelio grandinė, tačiau turi daug religinės vertės, todėl ji yra labai svarbi Indijos moterims. Atsižvelgdami į tai, dizaineriai sukūrė paprastą mažą juodų karoliukų grandinėlę, kurios palei grandinės pusę pakabinti du ar trys juodi karoliukai, kurie atrodo kaip kulkšnis.

9. Juodųjų karoliukų Mangalsutra grandinė su Chandbali pakabuku:

Juoda karoliukas Mangalsutra grandinė su Chandbali pakabuku

„Chandbali“ pakabukas yra garsus dizaino modelis, naudojamas mažame ar didžiuliame karolių gabalo pakabuke. Karoliai paryškinti pusmėnulio pusmėnulio formos pakabuku. Juodas karoliukas yra paprastas, dviejų eilučių išdėstymas su pakabuku chandbali centre.

„Mangalsutra“ juodos karoliukai tikrai yra paprastas dizainas, elegantiškas. Svarbiausias privalumas jungiant juodųjų karoliukų siūlų grandinę prie auksinės vielos yra neigiamos vibracijos, sukurtos visatoje, pašalinimas. Moterys, dėvėjusios mangalsutrą, tikrai teigiamai paskatins šeimų energiją.