Sıcak yazın modaya uygun mangalsutra tasarımları, şık ve seçkin stilleri tercih ediyor. Bugün siyah boncuklar sadece siyah boncuk zinciriyle tasarlanmakla kalmıyor, aynı zamanda ustaca hazırlanmış değerli taşlar ve altın ve kundan işçiliği tarzı ve tasarımcı mangalsutra kolyeleri yapmak için çok daha fazlası. Çalışmak için dışarı çıkan kadınlar, mangalsutra’nın aynı tasarımına sahip eşleşen küpe ve bilezik çiftine kesinlikle bayılacaklar. Her zaman mangalsutra giymek zorunda olan kadınlar, farklı anlarda kesinlikle farklı tasarımlar seçebilirler. En basit bir zincirden en kalın beş zincirli mangalsutra kolyelere kadar, iyi bir görünüm için harika. Evet, modern bir etki ile tasarlanan beş zincirli mangalsutra da ofis giyim giysilerinde güzel görünüyor.

Moda Kadınları İçin Şaşırtıcı ve Modern Mangalsutra Kolye Tasarımları:

İşte trend bayanlar için en iyi mangalsutra kolye tasarımları.

1. Lakshmi Kolye İpek İplik Mangalsutra Kolye:

Lakshmi Kolye İpek İplik Mangalsutra Kolye

Mangalsutra kolye tasarımlarında geleneksel ve yine de modaya uygun bir dokunuş trend. Yüksek boyunlu zincir tasarımları mangalsutra kolyeler, geleneksel kıyafetle farklı bir görünümle modaya uygun görünüyor. Benzer eşleşen bilezikler ve küpeler güzel bir çift oluşturur. Büyük siyah boncuklar ve altın boncuklar boyun çizgisinde vurgulanmış bir etki yaratır..

2. Üç Zincirli Mangalsutra Kolye:

Üç Zincirli Mangalsutra Kolye

Farklı zincirleme desenli tasarımcı kolye mangalsutra da genç bayanların kalbini kazanıyor. Üç zincirli mangalsutranın özel tasarımı, elbiseler ve sarelerle çok güzel görünüyor.

3. Ağır Mangalsutra Kolye:

Ağır Mangalsutra Kolye

Beş zincirli siyah boncuklu ve altın iplikli mangalsutra kolye ile Mangalsutra kolye tasarımları, tasarımcı gelin mangalsutralarından biridir. Ağır mangalsutra sadece beş zincirle geniş değil, aynı zamanda boyundan uzun sarkan.

4. Fantezi Mangalsutra Kolye:

Fantezi Mangalsutra Kolye

Siyah boncuklu mangalsutra kolyelerin yanı sıra, altın zincirli bordürlü siyah boncuk tasarımı, mangalsutra kolye tasarımlarında yalnızca yenidir. Tasarımcı kolye ve benzeri küpeler, ağır bir düğün mangalsutra tasarımı yapar.

5. Çarpıcı Tasarımcı Mangalsutra Kolye:

Çarpıcı Tasarımcı Mangalsutra Kolye

Göz alıcı bir kolye desenli göze sahip çarpıcı bir tasarımcı mangalsutra kolye, ona bakan kişiyi yakalar. Böyle bir tasarımcı mangalsutra, bir araya gelmenin evlilik işlevlerinde öne çıkıyor. Altın kolye ucu ve siyah boncuklarla uyumlu küpeler harika bir tasarım oluşturuyor.

6. Kırmızı İplik Mangalsutra Kolye:

Kırmızı İplik Mangalsutra Kolye

Kırmızı iplik mangalsutra kolye tasarımı, geleneksel şekilde iplik boncukları ve kırmızı ipliği bir tür mangalsutra olarak gören birçok kadın tarafından giyilir. Altın kolye ve benzer küpelerle birbirine bağlanan kırmızı iplik demeti, geleneksel bir kıyafet için harika görünüyor.

7. Beş Astarlı Gümüş Mangalsutra Kolye:

Beş Astarlı Gümüş Mangalsutra Kolye

Gümüş ve minik siyah boncukların inanılmaz hassas dokunuşuna sahip Mangalsutra boyun zincirleri zarif görünüyor. Gümüş iplikle bağlanmış küçük mangalsutra boncukları, geleneksel bir mangalsutra görünümü için boyuna giyilen beş zincirden oluşan bir demet güzel görünüyor.

8. Yakut Çivili Mangalsutra Kolye:

Yakut Çivili Mangalsutra Kolye

Güzel bir tam boyun mangalsutra kolye tasarımları, her altın bağlantıda çivili yakutlar tamamen dinamik bir mangalsutra kolye yapar. Mangalsutra’nın ön kısmı, siyah mangalsutra ipliği ve altından kırmızı yakut saplama içeren mücevherlerle boynu kaplar..

9. Kısa Yeni Moda Mangalsutra Kolye:

Kısa Yeni Moda Mangalsutra Kolye

Yeni moda stilinden oluşan kısa bir mangalsutra, yeni görünümüyle seçkin ve şık görünüyor. Kısa boyunlu mangalsutra kolye, arkada mangalsutra’yı boyuna kadar yüksek tutan bir zincirle birleştirilen altın bağlantıların ortasına dolanmış siyah boncuklara sahiptir..

Bu çağda mangalsutra giymenin minnettarlığı gün geçtikçe azalıyor. Ancak bu güzel tasarımlar, herhangi bir bayanın yeni kıyafetleri için geleneksel modaya uygun bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Yeni evli kızlar, tasarımcı kıyafetlerine uyacak böyle güzel tasarımlar olması gerektiğinde kesinlikle geleneksel olana tutkuyla bağlı olmayı seçeceklerdir..