Marškinėliai su V kakleliu yra labai populiarūs ir būna įvairių stilių. Galite turėti gilius ar aukštus kaklus, išgalvotus arba su grafiniais vaizdais. Iš šio sąrašo pasirinkite geriausius marškinėlius su V formos iškirpte. Pasirinkite tai, kas jums tinka.

Naujausi ir madingi „V“ kaklo marškinėlių modeliai vyrams ir moterims madoje:

Turime pažvelgti į 15 geriausių kaklo marškinėlių.

1. Paprasti V formos kaklo marškinėliai:

Paprasti marškinėliai su V formos kaklu

Vienas iš vyriškų marškinėlių mačo dizaino yra paprasti V formos kaklo marškinėliai. Vieną iš jų galite išbandyti sau patinkančiomis spalvomis. Klasikinį dizainą tikrai verta išbandyti.

2. „Fancy V“ kaklo marškinėliai:

„Fancy V“ kaklo marškinėliai

Kitą kartą pirkite unikalius išgalvotus vyriškus marškinėlius su V formos iškirpte. Šie marškinėliai turi kontrastingą apykaklę ir tai daro juos puošniais. Marškinėliai gali būti ilgomis arba trumpomis rankovėmis.

3. „Deep V“ kaklo marškinėliai:

Marškinėliai su giliu V kaklu

Tai tiems, kurie mėgsta sporto salę ir mėgsta sportuoti. Tai puikiai parodo tą tonuotą kūną. Giliai balti marškinėliai su V formos iškirpte taip pat yra vieni mėgstamiausių vyrų marškinėlių.

4. Marškinėliai su giliu V apykaklės kaklu:

Marškinėliai su giliu V apykaklės kaklu

Patikrinkite šiuos nuostabius gilius V formos kaklo marškinėlius, prie kurių taip pat pritvirtinta plona apykaklė. Marškinėliai ilgomis rankovėmis puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui. Prie marškinėlių pritvirtintos stygos daro jį stulbinantį ir madingą.

5. „Low Cut V“ kaklo marškinėliai:

Mažo kirpimo V formos kaklo marškinėliai

Moteriški marškinėliai su V formos iškirpte yra seksualus dalykas. Marškinėliai pagaminti iš minkštos plonos medžiagos ir dažniausiai būna figūrą prigludę. Žemas marškinėlių kirpimas daro juos labai seksualius ir stilingus.

6. Dizainerio V kaklo marškinėliai:

Dizainerio V formos kaklo marškinėliai

Vienas iš daugelio V formos kaklo marškinėlių stilių yra dizainerio marškinėliai. Šie vyriški marškinėliai su v kaklu yra unikalūs, nes yra sukurti pagal užsakymą. Galite turėti kontrastingų apykaklių arba stilingų galų rankovių.

7. „Disney V“ kaklo marškinėliai:

„Disney V“ kaklo marškinėliai

„Disney“ personažai plačiai naudojami marškinėliuose. Ant šių V formos kaklo marškinėlių yra atspausdinti nuostabūs personažai. Spalvos gali būti įvairios ir galite turėti vieną ar kelis simbolius.

8. Palaidi V kaklo marškinėliai:

Laisvi V formos kaklo marškinėliai

Tarp daugybės juodų marškinėlių su V formos iškirpte, kuriuos galite turėti, stulbinančiai atrodantys yra laisvi. Marškinėliai turi V formos iškirptę ir laisvai pritvirtinami apačioje. Tai geriausia dėvėti ne ant kelnių ar plonų džinsų. Tai tikrai atrodo nuostabiai toms merginoms, kurių odos tonas yra baltas, ir jūs taip pat galite tai naudoti kaip vakarėlio drabužį.

9. Įtaisyti marškinėliai su kaklu:

Marškinėliai su V formos kaklu

Parodykite savo tonizuotą kūną su šiais prigludusiais marškinėliais. Vyriškų marškinėlių su V formos iškirpte asortimentas yra didžiulis. Šie puikūs briaunoti marškinėliai yra geriausia išvaizda tonizuotiems kūnams. Pasirinkite pilkos spalvos marškinėlius, kad pabrėžtumėte daugiau. Sporto vaikinai gali išbandyti šiuos marškinėlius reguliariai treniruotis sporto salėje, parodyti jūsų bicepsą bicepso dieną.

10. Grafiniai V formos kaklo marškinėliai:

Marškinėliai su V formos kaklu

Grafiniai marškinėliai su V formos iškirpte yra visų pyktis. Vaizdai, kuriuos galite įdėti, yra begaliniai ir gali būti labai kūrybingi. Peržiūrėkite grafinių paveikslėlių stilius ant marškinėlių su kaklu ir pasirinkite tą, kuris jums tinka. Jūs gausite individualizuotą dizainą pagal savo pasirinkimą, pasiimkite citatą ar portreto dizainą ant tokio tipo marškinėlių.

11. Marškinėliai su aukštu V kaklu:

Marškinėliai su aukštu V kaklu

Kitas klasikinis stilius V formos kakle yra aukšti V formos kaklo marškinėliai. Tai marškinėliai, kurių kaklo anga yra labai arti kaklo. Galite pasirinkti paprastą juodą ar bet kurią kitą spalvą. Tai puikiai tinka tiems berniukams, kurie mėgsta važiuoti dviračiu.

12. Marškinėliai ilgomis rankovėmis su V kaklu:

Marškinėliai ilgomis rankovėmis su V formos kaklu

Šie marškinėliai su V formos iškirpte su rankovėmis yra nuostabių ryškių spalvų. Galite pasirinkti iš medvilnės ar kitų medžiagų. Jie taip pat puikiai tinka šaltesnėms dienoms ir kaip oficiali apranga. Žiemos sezono kolekcijoms įsigykite šiuos marškinėlius reguliariai naudoti. Dėl ilgų rankovių tai padeda išvengti rankų sužalojimų.

13. Negabaritiniai V formos kaklo marškinėliai:

Negabaritiniai V formos kaklo marškinėliai

Mums tiesiog patinka šie per dideli V formos kaklo marškinėliai moterims. Puikus dalykas yra tai, kad jie yra labai patogūs ir puikiai tinka bet kokiai progai. Derinkite juos su klasikiniais džinsais ir tikrai tapsite galvos suktukais. Šis modelio stilius garsėja tarp mergaičių ir joms patinka jas naudoti kaip viršutinę dalį nuo peties. Šią tendenciją naudoja ir dirbančios įmonės.

14. Dryžuoti V formos kaklo marškinėliai:

Dryžuoti V formos kaklo marškinėliai

Tarp vyrų mėgstamiausių yra dryžuoti marškinėliai. Čia turite spalvotus dryžuotus V formos kaklo marškinėlius, kurie puikiai atrodo visiems. Mėlyna ir balta spalvos taip pat yra klasikinės ir puikiai tinka vasarai. Tai yra atsitiktiniai marškinėliai jūsų naktiniam pasivaikščiojimui; tai taip pat suteikia įprastą klasikinę jūsų pusių kelnių išvaizdą.

15. Plati V kaklo marškinėliai:

Marškinėliai su plačiu V formos kaklu

Būkite stilingi su šiais plačiais V formos kaklo marškinėliais, kurie pagaminti iš itin kokybiškos apdailos. Marškinėliai puikiai atrodo su sijonais ir yra labiau oficialūs. Šių marškinėlių spalvos taip pat yra sodrios ir ryškios. Šio tipo marškinėlius dažniausiai naudoja kultūristai, konkuruojantys su įprastomis kūno formavimo laidomis.

Marškinėliai su V formos iškirpte puikiai tinka daugumai žmonių ir gali būti oficialūs ar kasdieniai drabužiai. Marškinėliai būna įvairių stilių, tokių kaip gilūs, platūs, aukšti ir tt. Žmonės mėgsta išbandyti skirtingą modelį, kad juos reguliariai naudotų, ir jie stengiasi patogiai apsirengti pagal savo kūno tipą. Įsigykite marškinėlius su V formos iškirpte savo mėlyniems džinsams ar juodoms kelnėms, kad patrauktumėte savo brangiosios dėmesį.