Marškinėliai yra neišvengiama kiekvieno drabužių spintos dalis. Marškinėliai yra vienas geriausių kasdienių drabužių. Be įprastų paprastų marškinėlių, yra ir puošnių marškinėlių, kurių dizainas yra įvairus, tinkantis įvairiems renginiams. Funky marškinėliai yra nuostabūs meniniai kūriniai ant paprastų marškinėlių. Svarbus yra minčių procesas, kurio metu kuriami šie įmantrūs marškinėlių dizainai. Visiems atsitiktiniams renginiams šie puošnūs marškinėliai yra idealus pasirinkimas.

Naujausi „Funky“ marškinėlių modeliai vaikinams ir moterims:

Žemiau yra paminėti 9 geriausi madingi marškinėliai, kurie tikrai pritrauks bet kokį dėmesį,

1. Kaukolės Funky marškinėliai:

Funky kaukolės marškinėliai

Kaukolės įvaizdis yra klasikinė funky tema ir yra mėgstama daugelio vyrų. Šie ryškiai oranžiniai marškinėliai su įspaustu baltos kaukolės įvaizdžiu taip pat yra klasikiniai. Šie puošnūs marškinėliai turi apvalią apykaklę ir yra pagaminti iš geros medžiagos.

2. Funky T -shirt marškinėliai:

Funky Charakterio marškinėliai

Viena iš pagrindinių idėjų, skirtų puošniems marškinėliams vyrams, yra personažas Mahatma Gandhi su savo taikos žinute vėsiai mėlynais marškinėliais. Šie realaus gyvenimo ar animacinių filmų personažai vaizduojami įmantriai. Čia jūs turite Mahatmos Gandhi personažą.

3. „Funky“ logotipo marškinėliai:

Funky logotipo marškinėliai

Kai kurie įmantrūs marškinėliai taip pat žaidžia su prekės ženklo logotipu. Čia „Puma“ prekės ženklas ir logotipas pakeičiami į „Coma“. Šie prekės ženklo ir logotipo pakeitimai yra labai populiarūs puošniuose marškinėliuose.

4. Funky marškinėlių formuluotė:

Užrašas „Funky“ marškinėliai

Didžioji dalis funky marškinėlių moterims yra kvailų ar komiškų žodžių. Tai paprasti pilki marškinėliai, kurių formuluotės padarytos juodai. Apvalios kaklo marškinėliai yra labai patogūs moterims.

5. Dizainerių „Funky“ marškinėliai:

Dizainerių „Funky“ marškinėliai

Įsigykite puošnių vyriškų dizainerio stiliaus marškinėlių. Čia dviejų spalvų marškinėliai yra pagaminti iš dažų dizaino. Juodi ir balti dažai sumaišomi iš puodelio. Pasirinkite tokius nuostabius madingus marškinėlius, kad gautumėte šaunų stiliaus koeficientą.

6. Funkciniai marškinėliai:

Funkcija Funky T Shirts

Fotografija yra dar viena šauni tema, turinti įdomių dizainų. Šie įmantrūs marškinėliai vaikinams turi juokingus fotografijos žodžius su fotoaparato nuotrauka. Tai gali būti žaismingos, sarkastiškos ar sumanios formuluotės.

7. Individualūs „Funky“ marškinėliai:

Individualūs „Funky“ marškinėliai

Vienas iš geriausių būdų, kaip gauti puošnius marškinėlius, yra juos pritaikyti. Šie įmantrūs marškinėlių dizainai turi daug charakterio ir gali būti padaryti pagal tai, kas jums patinka. Čia turite du marškinėlius, kuriuose yra pora įdomių temų.

8. „Qwerty Funky“ marškinėliai:

„Qwerty Funky“ marškinėliai

Pasirinkite šią nuostabią funky savo marškinėlių temą. „QWERTY“ dizainas atliekamas skirtingais stiliais. Kai kurių klaviatūra yra išspausdinta arba panaši į šią, kuri atrodo kaip dėlionės dizainas, kurį galima perrašyti. Pasirinkite geriausią dizainą ir padarykite jį ypatingą.

9. Gyvūnų tema Funky marškinėliai:

Gyvūnų tema „Funky“ marškinėliai

Funky marškinėliai moterims yra dar vienas skyrius, kuriame formuluotės ir šūkiai daro ženklą. Netgi gyvūnų temos dažniausiai naudojamos. Čia šuo vaizduojamas kaip gydytojas. Pasirinkite savo mėgstamą gyvūną, kad gautumėte juokingus marškinėlius.

Funky marškinėliai yra geriausias būdas išlikti kietas ir madingas. Šie marškinėliai tiek vyrams, tiek moterims yra įvairių stilių. Tie, kuriuos pasirinksite, daug pasakys apie jus. Pasirinkite geriausią jums patinkantį vaizdą ir formuluotę ir taip pat pritaikykite.