Siuvinėjimas tapo gana populiarus beveik visų drabužių dizainas. Tai suteikia unikalią ir aiškią aprangos išvaizdą su įvairiais gražiais dizainais. Tarp visų drabužių išsiuvinėti marškinėliai buvo labai lauktas dizainas. Tai suteikė jaunimui naują būdą išreikšti savo pasirinkimą kolegijose ir iškylose ir pan.

Naujausi ir stilingi siuvinėti marškinėlių modeliai vyrams ir moterims madoje:

Norite įsigyti siuvinėjimo marškinėlių dizaino! Pažvelkite į išskirtinę kolekciją čia.

1. Paprasti siuvinėti marškinėliai vyrams:

Paprasti siuvinėti marškinėliai vyrams

Supaprastintas dizainas, pagamintas iš siuvinėjimo modelių, yra pagamintas iš medvilninių marškinėlių vyrams. Marškinėliai turi megztą lėktuvo dizainą, aukštyn kojomis apverstą asmenį ir žmogų parašiutu, iš kurio atsiveria nuostabus dangaus vaizdas su dviem atspalviais. Šis puikiai tinka jūsų džinsų aprangai; pabandykite įtraukti tai į savo įprastas kūno rengybos kolekcijas.

2. Gėlių siuvinėjimo marškinėliai moterims:

Gėlių siuvinėjimo marškinėliai moterims

Linas buvo plačiai paplitusi medžiaga, skirta moterims siuvinėti marškinėlius. Marškinėliams suteikiama galinė anga plačiomis rankovėmis, priekyje išsiuvinėtas gėlių rožių dizainas.

3. Moteriški marškinėliai su siuvinėtais tinklais:

Tinklelio siuvinėti marškinėliai moterims

Siuvinėjimui suteiktas naujas statusas su marškinėlių siuvinėjimo tinkle dizainu. Dizainas pagamintas iš paprastų pusiau ilgų marškinėlių su megztu tinkleliu viršuje, suteikiant nepriekaištingą dizainą su pagrįstu kaklo gyliu.

4. Individualūs siuvinėjimo marškinėliai vyrams:

Individualūs siuvinėjimo marškinėliai vyrams

Pagal užsakymą siuvinėti marškinėliai yra tie, kuriems suteikiamas profesionalus prisilietimas. Tai reiškia, kad paprastų, paprastų marškinėlių viršuje ir gale yra siuvinėjimo logotipas, kuris gali būti susijęs su jų profesija ar įmonės logotipu.

5. Siuvinėjimo apykaklės marškinėliai vyrams:

Siuvinėjimo apykaklės marškinėliai vyrams

Ieškai tobulo rudens drabužio! Čia yra marškinėlių siuvinėjimo dizainas, pagamintas naudojant apykaklę su marškinėliais ilgomis rankovėmis. Marškinėliams taip pat suteikiami maži žavesiai, megzti ant jų, kad jie taptų įmantresni.

6. Tradiciniai siuvinėjimo marškinėliai moterims:

Tradiciniai siuvinėjimo marškinėliai moterims

Norite savo vakarietiškam įvaizdžiui suteikti tradicinio prisilietimo! Jiems labiausiai tinka marškinėlių siuvinėjimas su rankovėmis. Marškinėliams suteikiamas megztas siuvinėjimas su lukštų ir akmenų deriniu, kad jie taptų tradiciškesni.

7. Drugelių siuvinėjimo marškinėliai:

Drugelio siuvinėjimo marškinėliai

Drugelio marškinėliai su gobtuvu yra geriausias pavyzdys, kai jūsų drabužių spintoje yra siuvinėtų marškinėlių dizainas. Marškinėliams su gobtuvu siuvinėjimo dizainas suteikia drugelio sparnus abiejose grandinės pusėse.

8. Povų siuvinėjimo marškinėliai moterims:

Povų siuvinėjimo marškinėliai moterims

Kai siuvinėjimas atliekamas ant baltų paviršių, dizainas suteikia drabužiams naują išvaizdą. Panašus dizainas sukurtas ant marškinėlių spausdinimo siuvinėjimo dizaino, kur baltiems marškinėliams suteikiamas povas, naudojant kelių formų ir dydžių perlus ir akmenis. Jei tikrai ieškote unikalaus stiliaus savo kolegijos tradicinei dienai, pasinaudokite šiuo modeliu, kad atkreiptumėte dėmesį į savo požiūrį.

9. Genčių siuvinėjimo marškinėliai vyrams:

„Tribal“ siuvinėjimo marškinėliai vyrams

T -marškinėlių siuvinėjimo dizainas, įkvėptas genčių temų, yra gana pritaikytas šiai temai ar vakarėliui. Paprasti marškinėliai, kuriems siuvinėti balti siūlai su genties individo veidu, suteikia dėvėtojui padidintą išvaizdą.

Siuvinėti marškinėliai puikiai tinka tiek profesionaliai, tiek vakarėliui. Tai geriausias būdas sukurti savo drabužius pagal savo modelį. Taip pat galite derinti tradicinę išvaizdą su marškinėliais su apykakle, tanku ar gobtuvu, kad suteiktumėte modernumo išvykoms, teminiams vakarėliams ar tiesiog kasdieniam dėvėjimui.