Koks buvo jūsų mėgstamiausias animacinis filmas vaikystėje? Tomas ir Džeris, Betmenas, Mikis ir Donaldas ir kt. Yra žinomi personažai, kurie vis dar mėgstami žiūrėti laisvalaikiu. Tačiau vis tiek galite susisiekti su animaciniais filmais per naują mados rinkoje plačiai paplitusią tendenciją – animacinių filmų marškinėlius. Jie buvo plačiai renkami kasdieniam dėvėjimui arba iškyloms ir teminiams vakarėliams be amžiaus.

Naujausi ir madingi animacinių marškinėlių modeliai vyrams ir moterims:

Čia yra keletas nuostabių animacinių filmų marškinėlių dizaino, kuriuos galite supainioti pasirinkdami.

1. „Rick and Morty“ animacinių filmų marškinėliai vyrams:

„Rick and Morty“ animacinių filmų marškinėliai man

„Rick and Morty“ animacinių filmų marškinėliai suaugusiems patraukė į gerą rinką su paprastu pagrindu. Prie marškinėlių taip pat yra šūkis, kuris rodo, kad taika tarp šalių turi išlikti.

2. „Disney Princess“ animacinių filmų marškinėliai moterims:

„Disney Princess“ animacinių filmų marškinėliai moterims

Norite padovanoti savo princesei tikrą dovaną! Čia yra „Disney“ princesės animacinių filmų marškinėliai moterims, kuriuose yra visos princesės atspaudai. Rožinis marškinėlių fonas suteikia žavesio kreiviomis rėmeliais.

3. „Simpsonų“ animacinių filmų marškinėliai vyrams:

Simpsonų animacinių filmų marškinėliai vyrams

Vyriški animacinių marškinėlių marškinėliai su Simpsonų ir zuikio atspaudais žiede suteikia puikią imtynių eros išvaizdą. Tai suteikia spalvingą vaizdą per džinsus ar net šortus atostogoms.

4. „Tweety“ marškinėliai be rankovių moterims:

„Tweety“ marškinėliai be rankovių moterims

„Tweety“ buvo geriausias pasirinkimas paauglių merginoms kolegijoje. Karikatūriniai marškinėliai be rankovių yra paprasto fono, dažniausiai balti, papuošti neklaužadaus „tweety“ veido, padaryto žvilgančiais žavesiais..

5. „Pokemon“ marškinėliai su gobtuvu vyrams:

Pokemon marškinėliai vyrams su gaubtu