Žmonės, turintys pliuso dydžius, mažiau pasitikėtų apranga, kurią dėvi, kad atitiktų jų išvaizdą. Jie jaučiasi labai nelaimingi, nusiminę ir taip pat sutrikę iš savęs. Taigi šiems žmonėms pristatomas negabaritinių marškinėlių pristatymas.

Šiuolaikiški ir stilingi negabaritiniai marškinėliai vyrams ir moterims madoje:

Žemiau yra keletas įvairių negabaritinių marškinėlių kolekcijų:

1. Iš dalies dryžuoti marškinėliai:

Iš dalies dryžuoti marškinėliai

Tai unikali negabaritinių marškinėlių kolekcija moterims, kurios modelio formos juostelės yra ant rankovių ir kūno. Pagrindinė pasirinkta spalva yra balta, ant kurios priekinių marškinėlių korpuso pabaigos yra juodos spalvos juostelės.

2. Mazguoto tipo negabaritiniai marškinėliai:

Mazguoti tipo dideli marškinėliai

Šie negabaritinių baltų marškinėlių asortimentai yra skirti tik moterų lytims. Tie, kurie nori dėvėti tobulai prigludusius drabužius, kad atitiktų jų nepaprastą kūno dydį, renkasi tokias kolekcijas. Čia marškinėliai yra su virvelėmis priekyje, kad atitiktų mūsų kūno formą, uždėdami mazgus.

3. „Red Stripes“ negabaritiniai marškinėliai:

„Red Stripes“ negabaritiniai marškinėliai

Šie vyriški negabaritiniai marškinėliai turi paprastą išvaizdą, paryškintą raudonų juostelių nuplėštu šonkaulių raštu. Jis yra įvairių dydžių, kad tiktų visiems asmenims.

4. Hip Hop tipo negabaritiniai marškinėliai:

Hip Hop tipo negabaritiniai marškinėliai

Šio modelio dizainas yra gerokai žemiau klubų, dėl kurių jis pavadintas hip -hop tipo marškinėliais. Šie negabaritiniai marškinėliai yra visiškai padengti juodos ir baltos spalvos juostelėmis. Tie vaikai, kurie mėgsta dėvėti marškinėlius savo muzikai ar šokių pasirodymui, tada šis tipas jiems tiks.

5. „Batwing Sleeves“ negabaritiniai marškinėliai:

„Batwing Sleeves“ negabaritiniai marškinėliai

Čia pateikiami moteriški negabaritiniai marškinėliai, kuriuose yra unikali šikšnosparnių rankovių kolekcija. Rankovės trumpos, o ant jų – kaukolių atspaudas. Tai visiškai tinka kasdieniam dėvėjimui. Jei jums patinka dėvėti viršutinius pečius, įsigykite šiuos negabaritinius marškinėlius artėjančiam renginiui ar išvykai.

6. Spausdinti lino negabaritiniai marškinėliai:

Spausdinti lino negabaritiniai marškinėliai

Atraskite šią nuostabią negabaritinių marškinėlių kolekciją vyrams. Naudota lino medžiaga yra atspausdinta mėlyna konceptualiu raštu.

7. Paprasti balti negabaritiniai marškinėliai:

Paprasti balti negabaritiniai marškinėliai

Tai stulbinanti kolekcija vyriškiems negabaritiniams marškinėliams su paprastu baltu atspalviu. Tai mėgstamiausia daugumai žmonių, kurie renkasi šviesiai nuspalvintus marškinėlius be atspausdintų raštų. Tie žmonės, kurie vasaros dienomis turi daugiau prakaitavimo problemų, yra geresnis pasirinkimas.

8. Juodi spausdinti negabaritiniai marškinėliai:

Juodi atspausdinti negabaritiniai marškinėliai

Šis kvapą gniaužiantis moterų negabaritinių marškinėlių asortimentas yra paprastas ir juodos spalvos. Ant jo naudojamas spaudinys yra kepti kiaušiniai. Šie vaizdai išspausdinti per visą šių pusiau rankovių juodų moteriškų marškinėlių kūną. Tai madingi marškinėliai visoms merginoms; gausite gerą išvaizdą ir malonų komfortą.

9. „Star Print“ negabaritiniai marškinėliai:

„Star Print“ negabaritiniai marškinėliai

Čia naudojama audinio medžiaga yra labai lengva ir skirta tik vasarai. Šviesiai balta spalva taip pat atspindi patogumą dėvėti saulėtomis karštomis dienomis. Tai dažniausiai renkasi kolegijos merginos ir jie taip pat mėgsta dėvėti juodus antblauzdžius ar juodus džinsus.

Liekniems ir tinkamiems žmonėms yra įvairių kolekcijų ir dizaino variantų. Tačiau tokio skaičiaus kolekcijų nematyti nutukusios asmenybės. Taigi aukščiau pateiktos drabužių kategorijos yra tikrai skirtos jiems. Išbandykite tokio tipo marškinėlius ir reguliariai naudokite vasaros sezoną.