„Air Jordan“ yra vardas, kuriuo remiamasi garsiausiu JAV krepšininku Michaelu Jeffrey Jordanu. Jis garsėja savo orlaivio šūviais, kurie privertė drabužių projektavimo pramonę kurti kūrybingus futbolo personažus, o garsaus žaidėjo paveikslą panaudojo kaip priekinio kūno dizainą. Tiems beprotiškiems ir užkietėjusiems krepšininkams bei žaidėjo Jordano gerbėjams šis straipsnis padės išsirinkti geriausią „Jordan“ marškinėlių dizainą.

Stilingi ir modernūs „Jordan“ marškinėlių modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 geriausius Jordanijos marškinėlius berniukui ir mergaitei.

1. Retro Jordan Unisex marškinėliai:

Retro Jordan Unisex marškinėliai

„Retro Jordan“ marškinėliai yra novatoriški dizainerio marškinėliai, kurie yra sukurti naudojant juokingus animacinių filmų personažus ir Jordanijos įvaizdį kaip centrinį dizainą marškinėlių priekyje. Marškinėlių spalva pagerina marškinėlių kokybę. Tai labiau patinka jauniems paaugliams, šie marškinėliai taip pat suteikia gerą teigiamą išvaizdą.

2. „Black Plain Jordan Air“ marškinėliai vyrams:

„Black Plain Jordan Air“ marškinėliai vyrams

Šie paprasti juodi marškinėliai su „Jordan“ įvaizdžiu, pavaizduoti meniškai. Ši linijinė schema rodo animacinio filmo vaizdą, kuris pakelia ranką kaip krepšininkas, pataikęs į šūvį. Išbandykite šį modelį ant savo mėlynų ar juodų džinsų.

3. Jordanijos 3D spausdinimo marškinėliai:

„Jordan“ 3D spausdinimo marškinėliai

3D dizaino marškinėliai dabar yra gana populiarus dizainas, kurį tiek mergaitės, tiek berniukai tikrai nori turėti. Šiuose „3D Designer“ marškinėliuose grubus grotuvas „Jordan“ atvaizdas demonstruojamas ryškiame 3D vaizde. Šiek tiek skiriasi, bet suteikia patrauklų jūsų marškinėlių vaizdą.

4. Jordan veido atspausdinti marškinėliai:

„Jordan“ veido atspausdinti marškinėliai

Jordanas, kaip mes jį jau žinome, turi nuostabius krepšinio žaidimo įgūdžius, kurie paskatino dizainerius nufotografuoti visą jo veido įvaizdį marškinėliais, kurie neabejotinai džiugina krepšinio pasekėjus. Taip pat ant šių atspausdintų marškinėlių galėsite suasmeninti kitus „Jordan“ veido dizainus.

5. Beisbolo Jordanijos marškinėliai:

„Jordan“ beisbolo vyriški marškinėliai

„Jordan“ marškinėlių įvaizdžio derinimas su beisbolo marškinėlių dizainu išties yra nuostabus derinys, suteikiantis šaunų vaizdą. Priekinė ir galinė marškinėlių dalis suprojektuota su žaidėjo Jordano vardu ir jo komandos numeriu.

6. Jordanijos ištempti marškinėliai:

„Jordan“ ištempti marškinėliai

Šio tipo marškinėlių dizainas neabejotinai privers visus suprasti, kad vien naudojant pavadinimą kaip pagrindinę temą, marškinėlių dizainas yra paprastas ir kartu madingas. Žaidėjo Jordano vardas rašomas vienoje rankovės pusėje, besitęsiančioje iki kito galo.

7. Jordan Jumpman marškinėliai:

Jordan Jumpman marškinėliai

„Jordan Jumpman“ marškinėliai yra tikslus pavadinimas, naudojamas parduotuvėse parduodant šį firminį viršų, sukurtą iš paprasto audinio. Ranka, laikanti kamuolį, suteikia jausmą, kaip žaidėjai pakelia ranką į krepšį.

8. „Chicago Bulls Jordan“ marškinėliai:

„Chicago Bulls Jordan“ marškinėliai

„Chicago Bulls“ buvo ta komanda, kurioje žaidė Jordanas ir įgijo savo svarbą savo komandoje. Numeris užrašytas galinėje marškinėlių pusėje, o jo vardas atspausdintas priekinėje pusėje. Šis dizainas taip pat gali būti pagamintas atvirkščiai.

9. Spausdinti Jordan marškinėliai ilgomis rankovėmis:

Spausdinti Jordan marškinėliai ilgomis rankovėmis

Šis atspausdintas marškinėlių ilgomis rankovėmis dizainas yra panašus į beisbolo marškinėlių dizainą, kur rankovės yra ilgos, nukrenta iki riešo lygio ir ant jų yra atspaudas. Kūnas yra paprastas su miniatiūrine žaidėjo Jordano versija „Jumpman“ judesiu.

Šiuos sportiškus ir protingus „outlook“ marškinėlius neabejotinai privalo turėti audinio tipas visiems vyrams, dažniausiai ir moterims. Kiekvienas dizainas yra unikalus, todėl žmonės turės juos visus. Pasirinkti bet kurį iš aukščiau pateikto sąrašo tikrai yra geriausias pasirinkimas.