Tai aktuali tema. Jūs žinote, kad daugelis žmonių iš tikrųjų nedėvi hiphopo mados ar dėvi hip-hop marškinėlių, bet iš esmės tik tie, kurie gali parodyti keistuolį ar pankų stilių. Hip hop mada pristato hip hopo išraišką ir požiūrį, kuris visiškai skiriasi nuo kitos kultūros. Hmm, gerai hiphopo drabužiai, dažniausiai ryškių spalvų drabužiai, tokie kaip bombonešio striukės, sportiniai kostiumai ir poilsis avalynės sportbačiuose, ked.

Naujausi ir stilingi hip-hop marškinėliai vyrams ir moterims:

Pažvelkite į 9 populiariausius hip-hop marškinėlius,

1. Dryžuoti Hip-Hop marškinėliai:

Dryžuoti Hip-Hop marškinėliai

Dryžuoti arba marškinėliai su juostelėmis yra savotiški hiphopo marškinėliai Indijoje, kuriuos dėvi daug žmonių. Jie turi juostelę, vieną baltą. Tai labai tendencija, nes kas nors teisingai pasakė kiekvieną kartą, kai nusipirkote dryžuotus marškinėlius, pažadate, kad jie bus paskutiniai, bet vis tiek vėl ir vėl baigiasi “

2. „Old-School Hip Hop“ marškinėliai:

Senosios mokyklos hiphopo marškinėliai

Galime geriau pasakyti, kad tai senoviniai hiphopo marškinėliai arba devintojo dešimtmečio drabužiai. Šių marškinėlių priekyje yra grafinis atspaudas, todėl jie išsiskiria iš kitų.

3. Apvalios kaklo hip-hop marškinėliai:

Apvalios kaklo hip-hop marškinėliai

Apvalios kaklo hiphopo marškinėliai yra pagrindiniai marškinėliai su apvaliu kaklu gali būti ilgomis rankovėmis arba trumpomis rankovėmis su hiphopo atspaudu. Hiphopo marškinėlius dažniausiai vilki repo žvaigždės.

4. Hip-hop marškinėliai ilgomis rankovėmis:

Hip-hop marškinėliai ilgomis rankovėmis

Šios rūšies marškinėliai turi visas rankoves hip-hop marškinėliai iki riešo. Jų atspaudas yra klasikinis, jie taip pat gali būti geriau vadinami klasikiniais hip-hop marškinėliais, jie yra ryškūs ir ryškių spalvų.

5. V formos kaklo hip-hop marškinėliai:

V formos kaklo hip-hop marškinėliai

Šie klubo apynių marškinėliai yra madingi marškinėliai, turintys grafinį dizainą su aukšta ir žema grafika. Šiuos hip hopo grafinius marškinėlius perka pankų madą turintys jaunuoliai.

6. Hip-hop marškinėlių įvairovė:

Hip-hop marškinėlių įvairovė

Visame pasaulyje yra įvairių hiphopo marškinėlių dizaino. Juose yra maišyti marškinėliai, kuriuose yra visų miesto ir senojo stilių derinys. Šis stilius priklauso polo modelių kolekcijai.

7. „Cap Hip Hop“ marškinėliai:

„Cap Hip Hop“ marškinėliai

Paprastai hiphopo stiliaus marškinėliai su dangteliu yra tie, kuriuos dažniausiai perka vyrai, nes šie vyriški hip-hop marškinėliai iš esmės yra skirti jiems, nes hip-hopo pasaulyje atsinaujino senos mados ir naujo atsiradimas.

8. Kasdieniai hip-hop marškinėliai:

Kasdieniai hip-hop marškinėliai

Kasdieniai vyriški klubo apynių marškinėliai su šiek tiek kitokiu dizainu ir šiek tiek grafikos, taip pat gali būti dėvimi atsitiktinai. Tai geriausiai tinka reguliariai naudoti renginiuose ar šou.

9. Madingi hip-hop marškinėliai:

Madingi hip-hop marškinėliai

Visi nauji hiphopo marškinėliai, kurie dabar yra madingi, yra ilgi hiphopo marškinėliai. Jis yra žemiau juosmens lygio ir yra šiek tiek ilgesnis nei įprasti marškinėliai. Jei turite gerą ūgį, išbandykite šiuos marškinėlius būsimiems renginiams.

Šiuos hip hopo marškinėlius dažniausiai dėvi žmonės, kurių skonis šiek tiek kitoks nei įprasto. Žmonės, kurie mėgsta hiphopą, panką ar roką, tikrai gali išbandyti šį savo įprastos kolekcijos modelį. Tie, kurie gali paragauti repo? Tačiau šie marškinėliai dabar yra gana populiarūs ir yra prieinami visoje rinkoje, todėl eikite ir išsirinkite tai, kas jums patinka.