„Harley Davidson“ yra prekės ženklas ar įmonė, licencijuojanti įvairių tipų daiktus, tokius kaip drabužiai, namų dekoras ir daug daugiau. Populiariausias „Harley Davidson“ produktas, kuris populiarėja, yra marškinėliai. Šie marškinėliai yra paplitę tarp „Harley“ entuziastų. Marškinėlius galima įsigyti internetu ir yra įvairių svetainių. Juos taip pat galima įsigyti oficialioje jų svetainėje. „Harley-Davidson“ moteriški marškinėliai yra tokie pat ikoniški kaip jų motociklas ir yra laisvės simbolis. Šio prekės ženklo yra daug skirtingų dizainų, o čia yra keletas „Harley-Davidson“ marškinėlių dizaino.

Naujausi ir žinomi „Harley Davidson“ marškinėlių modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 geriausius Indijos „Harley Davidson“ marškinėlius.

1. Kastuvo galvos skambėjimo marškinėliai:

„Shovel Head Ringer“ marškinėliai

Tai vintažo įkvėpti šaunūs marškinėliai su modernia išvaizda. Tai plonas ir 100% medvilnės trikotažas. Tai šaunūs marškinėliai vasarą. Tai senoviniai „Harley Davidson“ marškinėliai.

2. „Black Harley Davidson“ marškinėliai:

Juodi Harley Davidson marškinėliai

Šio tipo marškinėliai yra unikaliai sukurti specialiu procesu ir turi saulėje išblukusią vintažinę išvaizdą. Jo ypatybė yra tai, kad jis yra plonas. Tai lazeriu supjaustytas marškinėliai su grafika priekyje. Galite išbandyti šiuos marškinėlius reguliariai arba kasdien.

3. „Harley Davidson“ marškinėliai su „Logo Fit Overprint Slim Fit“:

„Harley Davidson“ marškinėliai su logotipu „Slim Fit“

Tai vyriški marškinėliai trumpomis rankovėmis, kurie yra ploni ir siauri. Jis pagamintas unikaliam audinio apdorojimui ir yra atlaikęs ir nusidėvėjęs. Pavadinime esantis „atspaudas“ reiškia meno spausdinimą ant vienspalvės siuvinėtos grafikos. Priekyje yra išspausdintas viršelis ir atrodo stilingai.

4. Vyriški „Iron Block“ marškinėliai ilgomis rankovėmis:

Vyriški „Iron Block“ marškinėliai ilgomis rankovėmis

Tai „Harley Davidson“ marškinėliai ilgomis rankovėmis ir tokio tipo marškinėliai su visomis rankovėmis niekada neišeina iš stiliaus. Šie atsipalaidavę vyriški marškinėliai ilgomis rankovėmis pasižymi menu, kuris rodo paveldo stilių. Ant rankovės, priekyje ir gale yra spausdinta grafika.

5. „Color Block Vintage Henley“ marškinėliai:

„Color Block Vintage Henley“ marškinėliai

Jei norite savo savaitgaliui pridėti stiliaus, šie marškinėliai yra tobuli. Jis yra plonas ir turi spausdintą grafiką kairėje krūtinėje ir nugaroje.

6. Vyriški prestižiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis:

Vyriški prestižiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis

Tai unikali marškinių rūšis, kuri atskiria juos nuo kitų. Tai 100% sunki medvilnė. Ant pečių, apatinių rankovių ir nugaros yra geliu atspausdinta grafika. Jei turite „Harley Davidson“ dviratį, turite išbandyti šio dizaino marškinėlius su tos pačios prekės ženklo „Harley Davidson“.

7. Vyriški marškinėliai Willie G-Skull trumpomis rankovėmis:

Vyriški marškinėliai „Willie G-Skull“ trumpomis rankovėmis

Tai „Harley Davidson“ pardavėjo marškinėliai su prekiautojo logotipu ant nugaros. Šie marškinėliai yra pagaminti iš 100% medvilnės ir yra labai patogūs dėvėti. Jis yra įvairių dydžių. Šį drabužį galite išbandyti ir vasaros sezonu.

8. „Harley Davidson“ moteriški marškinėliai trumpomis rankovėmis:

„Harley Davidson“ moteriški marškinėliai trumpomis rankovėmis

Tai labai stilingi rožinės spalvos marškinėliai moterims su V formos iškirpte. Priekyje yra mielas „Harley Davidson“ logotipas su neįprastu išblukusiu atvirkštiniu atspindžiu. Užpakalinėje pusėje yra baltos spalvos atstovybės logotipas. Tai labai patrauklus gabalas dėvėti.

9. „Tonal Flames“ marškinėliai ilgomis rankovėmis:

„Tonal Flames“ marškinėliai ilgomis rankovėmis

Tai marškiniai ilgomis rankovėmis vyrams su užsegama apykakle ir liepsnojančia grafika. Be to, jis turi dvi sagutes krūtinės kišenėse ir išsiuvinėtą grafiką kairėje krūtinės kišenėje bei atspausdintą grafiką ant nugaros. Galite išbandyti šiuos marškinėlius ant mėlynų džinsų; tai suteikia stiprią jūsų asmenybės išvaizdą.

Įvairių tipų „Harley Davidson“ marškinėliai vyrams ir moterims taip pat turi gerą biudžetą. Nors jie yra skirtingų dizainų ir spalvų, tačiau juos labai patogu dėvėti. Šio tipo marškinėliuose gausite gerų medžiagų variantų; įsigykite madingų marškinėlių, kad sužavėtumėte savo draugus ar brangųjį.