Ar esate didelis Justino Bieberio gerbėjas! Ar matai jį visur? Kodėl gi ne ant drabužių! Taip, Justino Bieberio marškinėlių kolekcija privertė jo gerbėjus išprotėti apsipirkti kuo daugiau. Įvairių dizaino ir spalvų kolekcija su meile užėmė vietą spintose.

Naujausi ir žinomi Justino Bieberio marškinėlių modeliai vyrams ir moterims madoje:

Nori parodyti jam savo meilę! Išsirinkite vieną iš populiariausių Justino Bieberio marškinėlių.

1. Skaitmeniniai „Bieber“ marškinėliai:

Skaitmeniniai „Bieber“ marškinėliai

Justino Bieberio marškinėliai, atskleidžiantys jo populiarumo metus, yra pagaminti iš paprasto fono su skaitmeniniais metais ir jo puse vardu. Marškinėliams suteikiamas minkštas apvalus kaklas su atlenktomis rankovėmis.

2. 5 vaizdai „Bieber“ marškinėliai:

5 vaizdai „Bieber“ marškinėliai

Unikaliam Justino Bieberio kolekcijos dizainui suteikiami penkių skirtingų Justino Bieberio atvaizdų atspaudai. Paprasti marškinėliai taip pat neša žinią, kad dėvėtojas myli Bieberį širdimi žodžių centre. Išbandykite visa tai vienoje Justino Bieberio reakcijoje ant atspausdintų marškinėlių.

3. „Bieber“ portreto marškinėliai:

„Bieber“ portreto marškinėliai

Kolegijos paauglių populiarus dizainas yra Justino Bieberio ilgų marškinėlių išvaizda, kuri yra laisvai prigludusi ir ilgomis rankovėmis. Marškinėliams taip pat suteiktas Justino portretas centre, kurio abiejose rankovėse atspausdintas jo vardas. Šis specialiai sukurtas mergaitėms dėl jų atsitiktinės išvaizdos.

4. Justino Bieberio marškinėliai:

„Justin Bieber Tour“ marškinėliai

Juodojo Justino Bieberio marškinėlių 2016 kolekcija yra geriausias jo gerbėjų, mėgstančių įrašyti jo koncertus, pasirinkimas. Paprastiems juodiems marškinėliams suteikiama juoda ir balta spalva, turinti įtakos jo turo priekyje ir gale.

5. Vasaros „Bieber“ marškinėliai:

Vasaros „Bieber“ marškinėliai:

Populiarus „Justin Bieber“ marškinėlių 2015 dizainas yra marškinėliai, kuriuose yra modifikuotas Justino įvaizdis su pilkais, šviesiai mėlynais ir baltais atspalviais. Marškinėliai suteikia geriausią džinsų išvaizdą vakarėliui. Vasaros sezono metu tai puikiai tinka dėvėti bet kokias kelnes.

6. Dviejų atspalvių „Bieber“ marškinėliai:

Dviejų atspalvių „Bieber“ marškinėliai

Justino Bieberio marškinėliai ilgomis rankovėmis, kai jiems suteikiama dviejų spalvų tekstūra, suteikia puikų dizainą. Mėlyniems marškinėliams suteiktos baltos rankovės, šviesiai mėlynos spalvos centras su Justino įspaudu ir jo vardu su nuostabiu lašo rašto dizainu.

7. „Hearts and Bieber“ marškinėliai:

„Hearts and Bieber“ marškinėliai

Justino Bieberio moteriški marškinėliai, dekoruoti širdimis, patrauktų visų moterų, neturinčių amžiaus, dėmesį. Rožiniams marškinėliams suteikiamos įvairios širdys, o didelėje širdyje-Bieberio atvaizdas su jo parašu.

8. Vaikiški Bieber marškinėliai:

Vaikiški Bieber marškinėliai

Vaikiški Justino Bieberio marškinėliai, pagaminti iš medvilnės, yra apkūnūs ir su rausvos spalvos užrašu „Bieber fever“, ant kurio krenta lietaus lašai. Paprasti marškinėliai trumpomis rankovėmis ir ilgis yra žavesni ant džinsų.

9. Marškinėliai su gobtuvu:

Marškinėliai su gaubtu Tikslas

Geriausio tikslo Justino Bieberio marškinėliai yra pagaminti iš juodos spalvos gaubto su grandinės anga. Prie marškinėlių yra parašytos Bieberio dainos formuluotės ir jo vardas. Marškinėliai taip pat įvardija populiarios paskirties turą.

Tokius marškinėlius dažniausiai mėgsta dėvėti muzikos mylėtojai. „Justin Bieber“ marškinėliai gaminami iš įvairių medžiagų, dažniausiai nešiojami vakarėliams, muzikos koncertams ir tt.