Galvojate įsigyti marškinėlius su personalizuotu atspaudu! Taip, šiais laikais žmonės tampa priklausomi nuo pamišusių marškinėlių dėvėjimo pamišimo. Tačiau ar žinojote, kad yra keli būdai, kaip galite atsispausdinti savo marškinėlius!

Marškinėlių dizaino spausdinimo būdai namuose:

Štai keletas patarimų, kaip lengvai atsispausdinti marškinėlius namuose.

1. Marškinėlių šilkografija:

Marškinėlių šilkografija

Tai tradicinis būdas spausdinti ant marškinėlių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti ekrano rėmelį, perkelti dizainą į audinį, sumaišyti spalvas ir toliau spausdinti rašalu ar dažais. Galiausiai išdžiovinkite spaudinį ore ir esate pasiruošę spausdinti.

2. Rankų dažymo technika marškinėliams spausdinti:

Dažymo rankomis technika marškinėliams spausdinti

Tai dar vienas kūrybingas būdas spausdinti marškinėlius. Viskas, ko jums reikia, yra vaizdas jūsų galvoje, spalvos, kurių jums reikia, pageidautina dažų spalvos, ir marškinėliai, kuriais norite spausdinti. Puikus džiovinimas padėtų jums sukurti gražius efektus.

3. Kaklaraiščių ir dažų atspausdinti marškinėliai:

Kaklaraiščių ir dažų atspausdinti marškinėliai

Mėgstu dėvėti ryškių spalvų spaudinius! Kaklaraištis ir dažai yra geriausias būdas atspausdinti marškinėlius. Ši technika yra gana paprasta, nes marškinėlius reikia susieti siūlais ir pamerkti į spalvas. Kai išdžiovinsite, atsekite jį ir ten gausite geriausią norimą atspaudą.

4. Trafaretiniai ir atvirkštiniai trafaretiniai marškinėliai:

Trafaretiniai ir atvirkštiniai trafaretiniai marškinėliai

Galvoji, kaip šia technika spausdinti ant marškinėlių! Tai seniausia spausdinimo ant marškinėlių versija. Šiuo tikslu vaizdai supjaustomi popieriuje ir leidžiama dažyti ant atviros dalies. Nei atvirkštinis trafaretas atliekamas galinėje pusėje, tiesiog nudažant vaizdą.

5. Balinimas spausdinant marškinėlius:

Balinimas spausdinant marškinėlius

Tai atvirkštinė ekrano tapybos technika. Saugus atsakymas yra atsispausdinti savo marškinėlius. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pašalinti dažus iš marškinėlių balinimo pagalba, panardinant juos arba tepant tirpalą.

6. „Airbrush“ ir purškimo marškinėlių spausdinimas:

„Airbrush“ ir purškiamų marškinėlių spauda

Galvojate, kaip atsispausdinti marškinius naudojant aerografiją ir purškimą! Šio tipo spausdinimas gali būti atliekamas naudojant šepetėlius, sumaišytas spalvas ir spalvotus purškiklius, kad būtų sukurtas geriausias spausdinimo šedevras.

7. Spausdintų marškinėlių štampavimas:

Spausdinti marškinėliai su antspaudu

Kai galvojate, kaip namuose spausdinti ant marškinėlių, lengviausias būdas yra štampavimas. Tai panašu į amatų meną, kurį darėte mokyklose, panardindami daiktus dažais ar spalvomis ir užspausdami juos ant marškinėlių.

8. Lyginamų marškinėlių spausdinimas:

Lyginamų marškinėlių spausdinimas

Ši marškinėlių spausdinimo technika atliekama lyginant ant perdavimo ir šilumos perdavimo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atspausdinti vaizdą perkeliant popierių; naudokite lygintuvą ir šilumą perkelkite ant marškinėlių.

9. Purškiami spausdinimo marškinėliai:

„Sprinkling Print“ marškinėliai

Pabarstymas! Galvoji, kaip šiuo metodu atsispausdinti marškinėlius namuose! Tiesiog naudokite dantų šepetėlį ir spalvą, kad pabarstytumėte marškinėlius, ant kurių norite spausdinti. Tai geras pasirinkimas jūsų naktinių drabužių kolekcijai.

Spausdinimas ant marškinių taip pat tapo populiariu namų verslu daugeliui žmonių. Žmonės taip išspausdina dizainerių marškinėlius ir parduoda, kad užsidirbtų pragyvenimui. Tai taip pat tapo populiariu smulkaus laikotarpio verslu vasaromis, siekiant išreikšti savo meninę pusę. Jei planuojate įsigyti suasmenintų marškinėlių, išbandykite kai kurias internetines svetaines, kuriose rasite daugiau internetinio spausdinimo dizaino variantų, o savo dizainą galite suasmeninti patys.