Raksha Bandhan yra garsi metinė šventė ir festivalis. Moterys ar mergaitės dovanoja broliui specialią medvilninę apyrankę, kuri ją laiko, palaiko ar vadovauja broliui. Rakhi yra apsauginis mazgas ir tai yra tarsi brolio, kuris palaiko seserį visą gyvenimą, pažadas. Raksha Bandhan yra emocinis ryšys tarp brolių ir seserų. Ši šventė yra ypatinga diena visiems broliams ir seserims, „Rakhi“ rangoli dizainas yra šios dienos dalis, kurią mažos mergaitės, kurias ekspertai mėgsta, šią dieną. Šiame straipsnyje surinkti ir pristatyti geriausi Raksha Bandhan rangoli dizainai, kad jūsų namai būtų gražesni rakhi dieną.

Geriausi „Rangoli“ dizainai „Rakhi“ su paveikslėliu:

Gaukite savo mėgstamą medžiagą, kad suprojektuotumėte „Rakhi“ rangolį, ir išbandykite šiuos 9 populiariausius „Raksha Bandhan“ rangoli dizainus, laimingai pakvieskite savo brolį.

1. Paprastas Raksha Bandhan dizainas:

Paprastas Raksha Bandhan dizainas

Raksha Bandhan yra šventė, kuri sukuria saugų emocinį ryšį tarp sesers ir brolio santykių. „Rangoli“ bus puikus pasirinkimas ypatingai dienai festivalyje. Ant lygaus paviršiaus vienas paprastas „Raksha Bandhan rangoli“ dizainas su norų citata maratų kalba gali padėti jums išreikšti savo norą žodžiais.

2. Nuostabus gražus Rangoli dizainas:

Nuostabus gražus Rangoli dizainas

Tai rangoli modelis, kuris yra naudingas kūrybingiems dizaineriams, taip pat specialus Raksha Bandhan dizainas. Rakhi dieną galite sukurti tokio tipo dizainą, naudodami pirštus kreivės judesiu. Viduryje yra lotoso gėlių tipo dizainas su apvaliais dažais purvo spalvos. Tai ypač geras rangolis Rakshabandhanui. Mišrios spalvos gali suteikti klasikinį prisirišimą Rakhi dieną.

3. Spalvinga Raksha Bandhan Rangoli:

Spalvinga Raksha bandhan Rangoli

Jei priešais įėjimą turite nedidelę erdvę, galite išbandyti tamsiai mėlyną rakhi dizaino kvadratinį rangolį, naudodami mišrias tamsias spalvas galite patraukti artimųjų ar svečių dėmesį. Skirtingi atspalviai su simboliu Rakhi ir Raksha Bandhan citata gali pasiekti jūsų brolio įvertinimą.

4. Simbolis Rangoli Rakhi dieną:

Simbolis Rangoli Rakhi dieną

Rakhi yra pagrindinė šventė induistų kultūroje ir apibrėžia emocinį brolio ir sesers prisirišimą. Rangoli galite naudoti rakhi simbolį, kuris yra geriausias pasirinkimas, jei esate pradedantysis rangoli projektavime. Išbandykite šį paprastą ir lengvą dizainą su skirtingomis spalvomis ir raštais.

5. Ganesha Rangoli apie Raksha Bandhan:

Ganesha Rangoli apie Raksha bandhan

Tos merginos, kurios neturi jokio brolio ir nori švęsti Raksha Bandhan; tada lordas Ganeša yra geriausias pasirinkimas padaryti jį savo broliu. Ganesha rangoli teigiamai veikia jūsų mąstymą. Jei naudojate žalią spalvą rangoli, jūsų „Raksha Bandhan“ diena tikrai gali būti ypatinga.

6. Medetkų gėlių dizainas Raksha Bandhan:

Medetkų gėlių dizainas Raksha bandhan

Jei namuose neturite rangoli daiktų, tada nereikia jaudintis, galite pabandyti pasigaminti rangolį naudodami turimą medžiagą. Gaukite gėlių, kad sukurtumėte ypatingą rangoli dizainą Raksha Bandhan. Šis dizainas suteikia šviežią išvaizdą jūsų durims, geltonos ir raudonos spalvos gėlės bus naudingos šiam rangoliui. Būtinai išbandykite.

7. Specialusis Rangoli susiburti Raksha Bandhan:

Specialus Rangolis susiburti Raksha Bandhan

Daugelis žmonių mėgsta švęsti savo šventes su šeima ir planuoja pagal šį susitikimą. Jei Raksha Bandhan rengiate ypatingą dieną, pasigaminkite specialų Raksha Bandhan rangoli naudodami šį dizainą. Žmonės, kurie mėgsta prisijungti prie šios funkcijos salėje ar pokylių salėje, tada prie įėjimo į salę galite pritaikyti šį dizainą mėgstamomis spalvomis. Tai gali atrodyti šiek tiek sunku suprojektuoti, tačiau galite kreiptis pagalbos į kitus savo ekspertus rangoli dizainerius.

8. Kūrybinė Raksha Bandhan Rangoli:

Kūrybinga Raksha Bandhan Rangoli

Gaukite kūrybinį mąstymą pagal rangoli dizainą; tai bus geras pasirinkimas jūsų kūrybingiems pirštams. Pirštais galite naudoti paprastą apskritą ir ovalią modelio formą. Gaukite šį dizainą su norima citata. Kad jis spindėtų kitomis spalvomis; nepamirškite nubrėžti tamsios dizaino ribos.

9. Gėlių taškai Paprasti Rangoli:

Gėlių taškeliai Paprasti Rangoli

Mažos mergaitės, kurios labai džiaugiasi Raksha Bandhan diena ir nori išbandyti rangoli dizainą Raksha Bandhan dieną, tada jos gali išbandyti šį gėlių dizainą pradedantiesiems. Jiems tikrai patiks šis paprastas rangoli tipas. Šie „Rakhi“ rangoli dizainai bus gera idėja pradžiuginti savo tėvus ir brolį.

Santrauka:

Santykiai tarp brolio ir sesers yra nekalbūs; tu negali jų paminėti vienu žodžiu. Kažkas su manimi yra brolio pažadas jo seseriai. Rakhi „Rangoli“ dizainas yra pagrindinis kūrybinės idėjos tipas, išreiškiantis norus, o ne žodžius.