Marškinėliai yra mėgstamiausi tarp visų amžiaus grupių, todėl marškinėlių stilius ir modeliai nuolat keičiasi. Naujausia marškinėlių tendencija yra skirtingų dizainerių marškinėliai. Mados kūrimas tapo labai pelningu darbu. Yra daug marškinėlių dizainerių, kurie labai sunkiai dirba, kad sukurtų geriausius dizainerių marškinėlius vyrams.

Naujausi ir stilingi vyrų dizainerių marškinėlių dizainai su vaizdais:

Pažiūrėkime geriausius skirtingų stilių vyrų skirtingų dizainų marškinėlius.

1. Gamtos dizainerio marškinėliai:

Gamtos dizainerio marškinėliai

Šie marškinėliai yra vieni mėgstamiausių „Tee“ marškinėlių dizainerių, nes aplinka daro didelę įtaką žmonių protui. Tokie dizainerių vyriški marškinėliai yra labai populiarūs tarp kolegijų studentų ir gali būti dėvimi atsitiktinėms išvykoms. Šiuos marškinėlius žmonės taip pat renkasi dėvėti ir demonstruoti kai kuriuos socialinius pranešimus, tokius kaip „Išgelbėk Žemę“.

2. Gyvūnų spausdinimo dizainerio marškinėliai:

Gyvūnų spausdinimo dizainerio marškinėliai

Tai dar vienas populiarus dizainerių marškinėlių vyrai, kurie nori turėti savo drabužių spintą. Šiuos dizainerio marškinėlius galima dėvėti dėl bet kokių socialinių priežasčių ar bet kokių judesių, kai pranešime pavaizduota, kad gyvūnai neturėtų būti pakenkti ar pan..

3. Karikatūrų personažų dizainerio marškinėliai:

Karikatūrų personažų dizainerio marškinėliai

Animacinių filmų personažai mus visada žavi. Karikatūros nemato žmonių amžiaus ir klasės. Animacinių filmų personažų atspaudas yra vienas iš žinomų vyrų dizainerių marškinėlių. Šie dizainai suteikia linksmybių marškinėliams.

4. Gotikos dizainerio marškinėliai:

Gotikinio dizaino marškinėliai

Madingi žmonės renkasi gotikinius dizainerio marškinėlius. Į gotikos dizainą įeina tokie dizainai kaip mitinės būtybės, kaukolės, piratų kaukolės ir kt. Gotikos atspaudai yra žinomi, nes šie atspaudai labai lengvai pritraukia žmonių dėmesį.

5. Abstrakčios spaudos marškinėliai:

Abstrakčios spaudos marškinėliai

Šie marškinėliai neturi atpažįstamų nuotraukų ar atspaudų, tačiau šie dizainerių vyriški marškinėliai visada yra madingi. Yra įvairių spausdinimo būdų, kuriais galima spausdinti abstrakčias nuotraukas. Tačiau vienintelis dalykas yra tai, kad ant marškinėlių negalite parašyti pradinio tapytojo vardo.

6. Geometrinės spaudos dizainerio marškinėliai:

Geometrinės spaudos dizainerio marškinėliai

Geometrinis marškinėlių dizainas suteikia visiškai kitokią išvaizdą. Tam tikros formos marškinėlių geometrija nebūtina. Geometrinės figūros išdėstytos taip, kad marškinėliams būtų suteiktas atsitiktinis dizainas.

7. Gėlių spausdinimo dizainerio marškinėliai:

Gėlių raštų dizainerio marškinėliai

Nors tai nėra daugelio pasirinkimas, tačiau šie marškinėliai vyriškiems dizaineriams teikia pirmenybę prieš kitus spaudinius. Gėlių atspaudai taip pat atrodo grakščiai vyrams, tačiau yra daug vyrų, kurie nori nešioti ir laikyti gėlių atspaudus savo spintoje.

8. Neoniniai dizainerio marškinėliai:

Neoniniai dizainerio marškinėliai

Neonas yra nauja tendencija rinkoje. Kolegijos studentai renkasi tokius dizainerių marškinėlių užkrėtimus ir kolegijos renginius. Neoninius marškinėlius žmonės dėvi diskotekų kambariuose, kuriuose šviečia neoninė spalva ir ji pritraukia žmonių dėmesį.

9. Specialūs rašalo dizainerio marškinėliai:

Specialūs rašalo dizainerio marškinėliai

Specialus rašalas yra folijos rūšis, įklijuota ant marškinėlių, kad suteiktų blizgančio efekto. Šie marškinėliai yra tendencijų kūrėjai, nes jie dėvi blizgantį išvaizdą. Nors šie marškinėliai yra mėgstamiausi tarp jaunosios kartos, vis dėlto šie marškinėliai nerekomenduojami oficialioms progoms.

Marškinėliai yra visų laikų mėgstamiausia apranga tarp jaunosios kartos. Garsiausias šių dienų modelis yra dizainerių atspaudai. Dizainerio marškinėliai gali būti dėvimi bet kokiomis progomis, tokiomis kaip vakarėliai ir išvykos. Šiuos marškinėlius privaloma nusipirkti kolegijos studentams.