Sukurti savo marškinėlius tikrai yra įdomus ir kūrybingas būdas praleisti laiką laisvalaikio dieną ar žmonėms, norintiems pradėti nedidelį ne visą darbo dieną dirbantį verslą, kuriant individualų novatorišką dizainą. Tiems, kurie nori susikurti savo marškinėlius, šis straipsnis jums labai padės žinant, kokio tipo ir būdų galima sukurti marškinėlius.

Savo marškinėlių dizainas

Žingsniai kuriant savo marškinėlius:

A. Vaizdo spausdinimas ant marškinėlių:

1. Audinio medžiagos pasirinkimas:

Tinkamos audinio medžiagos pasirinkimas yra svarbus žingsnis pradedant savarankiškai kurti marškinėlius. Pradedantiesiems geriausia būtų pasirinkti storą medvilninę medžiagą, nes ją lengva valdyti, o ne sintetinę medžiagą, kuri lengvai nuslysta. Galite tinkamai pritaikyti savo marškinėlius, išbandykite tikslią medžiagą, kad sukurtumėte savo marškinėlius. Gaukite aiškią medžiagą, atitinkančią jūsų stilių.

2. Dizaino tipo pasirinkimas:

Vyrams, kuriems patinka ryškus spalvingas įvaizdis, reikėtų pasidomėti, kokio tipo įvaizdis tinka prie marškinėlių spalvos, o vaikinams, mėgstantiems paprasto dizaino marškinėlius, jie turėtų pasidomėti abėcėlės dizainu arba pataisos darbais.

Merginoms labai svarbu pasirinkti geriausią marškinėlių tipą. Gausite gerų variantų, kol ieškosite naujų dizaino rinkoje. Galite išbandyti kai kuriuos individualizuotus marškinėlių dizainus arba gausite gerą portretą iš plačios mėgstamo aktoriaus ar žaidėjo kolekcijos.

3. Dizaino padėtis:

Pasirinkus medžiagą ir vaizdą, privaloma pasirinkti tinkamą vietą, kad tilptų į vaizdą. Medžiagos ilgis ir plotis vaidina lemiamą vaidmenį padedant vaizdą ant audinio. Kuo platesnis vaizdas, tuo sunkiau, kad jis tilptų centre žemiau centro lygio.

4. Vaizdo permušimas ant marškinėlių:

Reikia daug tyrimų renkantis spausdinimo mašiną arba mirštančią mašiną. Pažiūrėkite į savo marškinėlių susiuvimo dalį, gaukite tinkamą informaciją apie adatas, jei planuojate siuvinėti. Išbandykite ir mažus logotipo dizainerių atspaudus.

Pasirinkite mažiausią vaizdą, kuris gali tilpti marškinėlių centre.

B. Savo marškinėlių dažymas:

1. Medžiagos pasirinkimas:

Kaip ir aptarėme paveikslo klijavimą, tai tas pats, kai reikia piešti vaizdą ant marškinėlių. Pasirinkite vidutinio storio medžiagą, kad dažai išliktų ilgiau. Taip pat gausite gerų 3D ar akvarelės režimų.

2. Vaizdo pasirinkimas:

Dažant marškinėlius, svarbu pasirinkti tinkamą dažų tipą ir dažų kokybę. Pasirinkite aliejinius dažus, kurie ilgą laiką prilimpa prie medvilnės. Viskas daugiausia priklauso nuo jūsų skalbimo marškinėlių, taip pat įsigykite geros kokybės medžiagos.

3. Palikite dažus išdžiūti:

Tai yra kiti veiksmai, kai tapyba bus baigta. Pagal instrukcijas leiskite dažams išdžiūti ir dėvėkite išdidžiai!!

Kuriant savo marškinėlius, labai svarbu, kad medžiaga ir audinys, naudojami įvaizdžiui sukurti, arba piešinys ant marškinėlių. Prieš pradėdami dirbti su marškinėliais, pabandykite piešti ant kito audinio, o norėdami atspausdinti vaizdą ant marškinėlių, išbandykite vaizdą ant kitos medžiagos, kuri padeda tiksliai žinoti apie spausdinimo mašiną.