Deimantas yra vienas rečiausių ir sunkiausiai gamtoje randamų metalų. Deimantai visada buvo laikomi prestižo simboliu dėl didelės piniginės vertės. Deimantai yra brangūs, nes jie yra reti. Deimantinius papuošalus elitinė minia nešiojo nuo tada, kai jie buvo atrasti. Deimantiniai žiedai, pakabučiai, medalionai, auskarai, apyrankės ir nosies žiedai yra paplitę papuošalai iš deimantų.

deimantinių medalionų dizainas

Indijos aukso ir sidabro deimantiniai medalionai:

Per pastaruosius kelerius metus deimantiniai medalionai išgarsėjo. Štai keletas geriausių deimantinių medalionų dizainų moterims:

1. Aukso deimantų medalionas moterims:

Auksinis deimantinis medalionas moterims

Dviejų tauriųjų metalų – aukso ir deimanto – derinys yra vienas klasiškiausių deimantinių medalionų. Jis turi plokščią apvalios formos auksinę medalioną, nusagstytą deimantais. Turi ir auksinę grandinėlę. Tai galima dėvėti su tradiciniais ir vakarietiškais drabužiais.

2. Sidabrinis deimantinis medalionas mergaitėms:

Sidabrinis deimantinis medalionas mergaitėms

Šis medalionas yra deimantinio medalio dizaino pavyzdys. Jame yra sidabrinė grandinė ir medalionas, kuriame yra deimantų, išraižytų gėlės pavidalu. Tai gražus kūrinys ir puikiai dera su sunkia apranga. Jis gali būti dėvimas oficialioje šventėje ar vestuvėse.

3. Sidabrinis deimantinis širdies medalionas:

Deimantinis sidabro širdies medalionas

Šis gražus medalionas turi dvigubą sidabrinę grandinę ir širdies formos deimantinį medalioną. Jame yra vietos dviem nuotraukoms. Tai gali būti puiki dovana jūsų artimiesiems. Tai paprasta ir gali būti naudojama reguliariai. Tai gerai atrodo ir paaugliams.

4. Raštuotas deimantinis medalionas:

Užrašytas deimantinis medalionas

Šis medalionas turi auksinę grandinėlę, pritvirtintą prie raidės formos deimantinio medaliono. Galima pritaikyti pagal bet kurią norimą raidę. Šio tipo medalioną galima dėvėti kasdien. Tai atrodo paprasta, bet patraukli.

5. Žvaigždės formos deimantinis medalionas:

Žvaigždės formos deimantinis medalionas

Šis mielas medalionas turi sidabrinę grandinę su deimantiniais dygliuotais žvaigždės medalionais. Vaikai ir suaugusieji gali dėvėti tokio tipo medalioną. Tai atrodo paprasta ir elegantiška. Geriausiai atrodo ant paprasto juodo viršaus.

6. Deimantinių medalionų rinkiniai moterims:

Deimantinių medalionų rinkiniai moterims

Šis deimantų rinkinys turi turtingą ir nuostabią išvaizdą. Jis turi kvadrato formos deimantinį medalioną su identišku auskarų komplektu. Tai daugiau tradicinėje pusėje, o auksinė grandinė suteikia jai sunkią ir turtingą išvaizdą. Tai puikūs Indijos dizaino deimantinių medalionų pavyzdžiai.

7. Dizainerio deimantų gulbių medalionas:

Dizainerio deimantų gulbių medalionas

Šis nuostabus medalionas turi sidabrinę grandinę su gulbės formos medalionu. Gulbė nusagstyta deimantais ir atrodo tikrai keistai. Tai atrodo paprasta ir gali būti dėvima su visų rūšių drabužiais. Tai taip pat gerai atrodo paaugliams.

8. Aukso ir deimantų medaliono karoliai:

Aukso ir deimanto medaliono karoliai

Šis aukso grandinės karoliai privers jus WOW. Jis skiriasi nuo bendrų karolių. Jis yra universalus ir puikiai dera su vakarietišku ar indišku drabužiu. Tai mažas rutulys, nusagstytas deimantais, tačiau dėvimas suteikia rafinuotą ir elegantišką išvaizdą.

9. Paprastas medalionas:

Paprastas deimantų medalionas

Tai vienas iš paprasčiausių deimantinių medalionų dizainų. Jame yra auksinė grandinėlė, pritvirtinta prie pasjanso, todėl puikiai atrodo deimantų medalionas. Jį galima dėvėti reguliariai.

10. Mažas deimantinis medalionas:

Mažas deimantinis medalionas

Šis mažas rožinio aukso karoliai yra susipynę žiedai karoliuose yra neatsiejamas dviejų mylimųjų bendrystė. Graviūra „Kartu amžinai“ sustiprina jos simbolikos vaizdus ir susiejimo galią.

11. Baltojo aukso deimantinis širdies medalionas:

Balto aukso deimantinis širdies medalionas

Šis „Disney“ vaikų pelenės baltojo aukso deimantinis širdies medalionas yra puiki dovana mažajai princesei. „Disney“ magija yra gražiai sukurta iš baltojo aukso ir deimantų, o širdies formos medalionas tiesiog užburia.

12. Auksinis širdies medalionas su deimantu:

Auksinis širdies medalionas su deimantu

Ši nuostabi ir subtili geltono aukso širdis yra padengta baltais deimantais. Turtingas geltono aukso gaubtas su deimantais ir daro šį kūrinį elegantiškiausiu bet kurios kolekcijos priedu. Galima nešioti ant auksinių grandinėlių ar pakabukų laikiklių karolių.

13. Platinos deimantų medalionas:

Platinos deimantinis medalionas

Platininiai pakabučiai puikiai tinka ne tik jaunoms profesionalioms moterims; jis taip pat gali būti dėvimas kasdien patogiai ir elegantiškai. Balto metalo blizgesys yra ilgalaikis ir dera su įvairiais drabužiais. Šiuolaikinį šio pakabuko dizainą galima derinti su įvairiausiais drabužiais – nuo tradicinių iki vakarietiškų. Moterys mėgsta dėvėti tokius universalius dizainus kaip šis.

14. Vieno deimanto medalionas:

Vienas deimantinis medalionas

Paprasta, elegantiška, primenanti atviros širdies dizaino forma švenčia tikrąją meilės esmę. Nuostabus deimantas pabrėžia šio pakabuko širdies formą, todėl tai yra puiki dovana jūsų tobulam žmogui.

Deimantinių medalionų rinkiniai yra madingi ir paklausūs dėl savo snobo patrauklumo. Jis turi madingą išvaizdą ir gali būti dėvimas tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Įprasti tokių medalionų tipai yra deimantiniai širdies medaliono karoliai, aukso deimantų medalionas, sidabrinis deimantinis medalionas ir daugelis kitų.