Nors dauguma vaikinų teikia pirmenybę minimalistiniams medalionų tipams, jauni ginklai teikia pirmenybę šauniems priedams. Anksčiau papuošalais dėvėjo tik merginos ar moterys, tačiau pastaruoju metu matyti, kad vaikinai netgi pradėjo dėvėti auskarus, apyrankes ir net stilingus medalionus.

gražūs dizainai-of-medalionai-vyrams

Vyrai yra panašūs ir nori turėti medalionus, kurie būtų stilingi, atrodytų šauniai ir netgi atitiktų jų asmenybę. Yra daugybė įvairių tipų medalionų, kuriuos galite turėti pagal savo pasirinkimą ir madą.

Vyrų medaliono dizainai auksu ir sidabru:

Klozetai yra puikūs aksesuarai, kurie gali pakeisti jūsų asmenybę, išvaizdą ir pasitikėjimą savo apranga. Dabar suteikite madai atnaujintą išvaizdą ir atrodykite madingai.

1. 9 karatų stačiakampio formos aukso medalionas vyrams:

9 karatų stačiakampio formos auksinis medalionas vyrams

Kadangi auksas visada buvo madingas ir niekada nesensta, šis 9 karatų stačiakampio formos auksinis medalionas yra puikus pavyzdys. Geltonas medalionas pagamintas iš 9 karatų aukso, yra stačiakampio formos ir yra padalintas į dvi dalis, kur pirmoji pusė yra tiesiog suprojektuota, o kita pusė yra lygi. Medalė atrodo paprasta, tačiau suteikia elegantišką išvaizdą naudotojo kaklui.

2. Deimantinis medalionas vyrams:

Deimantinis medalionas vyrams

Deimantai, kas gali pasakyti „ne“? Medalionas suprojektuotas vėsioje formoje, o deimantai tinklelio raštu išmarginti visame medalione. Deimantai suteikia madingą ir karališką vėsą ir gali būti šedevras vyrų triuze. Jie yra gana brangūs, tačiau jo blizgesio ir blizgesio negalima suderinti su jokiu kitu brangakmeniu.

3. Vintažiniai medalionai vyrams:

Vintažiniai medalionai vyrams

Vintažiniai medalionai savo išvaizda labai skiriasi. Jie turi seno dizaino ir nusidėvėjusį laką, tačiau dėvėti atrodo nuostabiai. Šios rūšies medalionai yra perduodami iš kartos į kartą ir yra beveik labai seni, tačiau net ir dabar atrodo labai madingi ir stilingi. Medalio dizainas yra gražus ir meniškai sukurtas, o tai savo ruožtu pagerina daugelio raukšlių išvaizdą.

4. „Lion Locket“ modeliai vyrams:

Liūto medaliono dizainas vyrams

Džiunglių karalius yra „liūtas“. Jie yra pasididžiavimo, galios ir nuožmumo simboliai, panašūs į žmogaus charakterį, nes jie nori būti stiprūs ir galingi asmenys. Stiprus ir galingas liūto veidas, pavaizduotas ant medalio, suteikia stiprią prasmę vyrų asmenybei, turėdamas didelį gilumą. Taigi šie medalionai yra labai populiarūs vyrams.

5. Abėcėlės sidabro medalionai vyrams:

Abėcėlės sidabro medalionai vyrams

Vyrams nepatinka labai džiaziniai ir sunkūs medalionai. Šis paprastas ir unikalus abėcėlės medalionas tinka vyrų brangakmenių dėžutei, nes jame yra tik viena abėcėlė. Galite sukurti norimą abėcėlę arba pirmąją savo vardo raidę ir tarp jų galite įspausti tauriuosius deimantus, kad jie atrodytų stilingai ir šauniai.

6. Kaukolės formos medalionai vyrams:

Kaukolės formos medalionai vyrams

Šis kaukolės pakabukas yra labai įspūdingas, o tarp spalvotų akmenų, dygliuotų, atrodo nuostabiai ir puikiai papildo bet kokį vaizdą. Šio tipo medalionus tikrai atpažins kiekvienas vyras, nes tai baisu, bet draugiška ir kviečianti ir pelninga.

7. Kryžiaus formos medalionai berniukams:

Kryžiaus formos medalionai berniukams

Kryžiaus formos medalionai yra labai populiarūs jaunų vaikinų tarpe, nes atrodo labai paprastai, bet labai patraukliai. Galite dėvėti juos šia paprasta grandine arba net juodu siūlu, nes tai atrodo šauniai ir puošniai. Šio tipo medalionai yra įvairių metalų ir netgi vaizduoja jūsų atsidavimą.

8. Drakono formos medalionai vyrams:

Drakono formos medalionai vyrams

Kaip žinoma, drakonas yra imperatoriaus simbolis ir buvo visų gamtos elementų šeimininkas. Drakonas gali būti nugalėtojas bet kokiomis aplinkybėmis, įrodydamas panašias vyrų savybes. Net vyrai nori valdyti ir laimėti bet kokioje situacijoje. Taigi drakonas yra tinkamas vyrų medalionas.

9. Stilingas raktų formos medalionas vyrams:

Stilingas raktų formos medalionas vyrams

Šis medalionas yra pagamintas iš sidabro formos rakto ir gali būti pakabinamas juodu siūlu, todėl atrodo nepakartojamai ir vėsiai, funky. Kaip sakoma, raktas gali atrakinti bet kokias pasaulio spynas, vyrai trokšta to paties, norėdami, kad galėtų ją gauti. Šio tipo medalionas gali gelėti su džinsais ir puošniais marškinėliais, todėl atrodysite stilingai.

10. Genčių vilkų medalionai vyrams:

Genčių vilkų medalionai vyrams

Nuo senų laikų vilkas laikomas drąsiu, ištikimu ir stipriu bet kokioje situacijoje. Jis vaizduoja vyrų charakterį ir nori parodyti pasaulį dėvėdamas genčių vilkų medalionus. Jie yra stilingi ir madingi ir pagerina jūsų aprangą ir asmenybę.

11. „Om Ganesha Gold Locket“ modeliai vyrams:

„Om Ganesha“ aukso medaliono dizainas vyrams

Žodis Om yra kilęs iš sanskrito žodžio, kuris tariant simbolizuoja plėtimąsi. Kaip lordas Ganeša yra gerai žinomas dėl šlovės ir stiprybės suteikimo. Šis medalionas turi tiek šių stebuklingų žodžių, kurie pritraukia vyrus ir jaunus vaikinus nešioti šį medalioną ir įgauna galių.

12. Kirvio formos auksiniai medalionai vyrams:

Kirvio formos auksiniai medalionai vyrams

Šis medalionas pagamintas iš aukso kirvio formos. Medalio forma suprojektuota labai meniškai ir ją galima užsikabinti ant bet kokios norimos grandinės. Grandinės meistriškumas yra labai kietas ir puikiai tinka vaikinams. Jis gali būti geras kasdienis dėvėjimas ir gali būti dėvimas ant vakarėlių, nes auksas niekada neišeina iš mados.

13. Sidabrinės medalionų medalionai vyrams:

„Spade Card“ sidabro medalionai vyrams

Kastuvas simbolizuoja gyvybę ir yra kosminio medžio lapas. Tai tamsos galia. Šio tipo medalionas yra labai madingas, o kortų žaidime imperatorius yra išgraviruotas žodis „A“. Taigi visi vyrai nori praleisti imperatoriaus gyvenimą ir nori laimėti visus gyvenimo iššūkius. Taigi šis medalionas puikiai atitinka vyrų norus.

14. Arklio formos vyrų medalionas:

Arklio formos vyrų medalionas

Žirgas yra mitinė būtybė dėl kaktos ragų. Tai simbolizuoja grynumą ir gerumą. Arklio formos medalionas pagamintas iš auksinio metalo ir dėl savo gerų savybių vyrams labiau patinka šios formos medalionas. Šio tipo medalionas gali būti dėvimas bet kokio tipo apranga ir leidžia atrodyti stilingai ir dailiai.

15. „Angel Wings“ medalionai moterims ir vyrams:

„Angel Wings“ medalionai moterims ir vyrams

Šio tipo medalionai yra labai unikalūs, o suprojektuoti sparnai pasižymi geru meistriškumu. Šis medalionas pagamintas iš sidabro metalo ir turi dangišką išvaizdą. Medalias suteikia komfortą dėvėtojui ir leidžia atrodyti kitaip minioje.

Nors vyrai dėvi labai ribotus aksesuarus, tačiau jie labai supranta madą ir nuolat atnaujina savo drabužių spintą naujausiais aksesuarais. Medaliai yra įvairių dizainų, modelių ir formų ir suteikia naują apibrėžimą ir naują išvaizdą. Jis yra įvairių kainų diapazone ir galite turėti vieną pagal savo kišenę. Taigi, atėjo laikas pasiimti medalioną ir atrodyti šauniai!