Sidabras yra vienas iš brangiausių metalų. Jis naudojamas lydiniams, baterijoms, veidrodžiams ir stabams gaminti. Jis taip pat turi gydomąją vertę. Nuo seniausių laikų sidabras buvo naudojamas monetoms gaminti. Šiais laikais sidabras naudojamas papuošalų gamybai. Kadangi tai brangus metalas, sidabro papuošalai yra brangūs. Sidabriniai medalionai išpopuliarėjo neseniai.

Skirtingi sidabro metalo medalionų tipai:

Štai keletas madingiausių sidabro medalionų mergaitėms ir berniukams:

1. Paprastas sidabro širdies medalionas moterims:

Paprastas sidabro širdies medalionas moterims

Tai labai elegantiškas medalionas, kurį galima padovanoti jaunoms moterims. Šio medaliono paprastumas daro jį patrauklų. Dėvėdami šį medalioną net virš paprasto viršaus, galite pagerinti savo aprangą. Jis yra lengvas, todėl patogiau naudoti kasdien.

2. Sidabrinis nuotraukų medalionas poroms:

Sidabrinis nuotraukų medalionas poroms

Šis unikalus sidabro medalionas yra išgraviruotas įmantriausiai, suteikiant jam nuostabią išvaizdą. Jame yra pakankamai vietos, kad iš abiejų pusių tilptų dvi nuotraukos. Tai gali būti puiki dovana jūsų artimiesiems. Galite pritvirtinti prie auksinės arba sidabrinės grandinės, kad ji atrodytų puikiai.

3. Senovinis medalionas sidabras:

Senovinis medalionas sidabrinis

Paprastas apvalus medalionas su sidabrine grandine ir įmantrus graviravimas yra puikus derinys senoviniam sidabriniam medalionui. Ant jo išraižytas medis gali būti laikomas taikos ir paslapties simboliu. Viduje yra daug vietos, kad tilptų mažas daiktas, pvz., Nuotrauka ar pranešimas.

4. Dizainerio dideli sidabro medalionai moterims:

Dizainerio didelės sidabro medalionai moterims

Šis medalionas, pritvirtintas prie sidabrinės grandinės, turi sudėtingą struktūrą, tačiau suteikia labai elegantišką išvaizdą. Apvalus rėmas gali nešioti nuotrauką centre, kurią papildo karūną primenantis dizainas. Tai vienas iš geriausių sidabro medalionų moterims.

5. Sparnuotas sidabro medalionas mergaitėms:

Sparnuotas sidabro medalionas mergaitėms

Šis medalionas atrodo įdomiai ir šauniai. Jį geriausiai nešioja paaugliai ir jaunos moterys. Atrodo, kad du sparnai yra sujungti, kad sudarytų širdies formą. Abu sparnai atsidaro priešingomis kryptimis, kad būtų atskleista nedidelė vieta saugojimui.

6. Sidabrinių medalionų karoliai mergaitėms:

Sidabrinių medalionų karoliai mergaitėms

Šis mielas medalionas yra nepakartojamas, su pakaliku, pritvirtintu prie sidabro spalvos medaliono. Tai reiškia nekaltumą ir yra patraukli jaunoms merginoms. Medalio dėklas gali būti užpildytas nedideliu daiktu ar nuotrauka.

7. Naujausi sidabro medalionai vyrams:

Naujausi sidabro medalionai vyrams

Šis dygliuotas medalionas turi religinę reikšmę. Simbolis, žinomas kaip svastika, tarp induistų laikomas šventu. Žmonėms, kurie tiki Dievu, patiks tai dėvėti, visų pirma todėl, kad jis pagamintas iš sidabro, kuris yra taurusis metalas, ir, antra, todėl, kad tai yra šventas simbolis.

8. Gotikinis sidabro medalionas paaugliams:

Gotikinis sidabro medalionas paaugliams

Jis turi gotikinę išvaizdą, todėl atrodo senoviškai. Tai taip pat atrodo kaip amuletas ar pomandras. Jį gali dėvėti tiek paaugliai berniukai, tiek merginos. Dėl savo sferinės struktūros šis medalionas gali laikyti ne tik nuotrauką, pavyzdžiui, žiedą.

9. Skaidrus sidabro medalionas:

Skaidrus sidabro medalionas

Ši medalioninė sidabrinė grandinė pritvirtinta prie skaidraus medaliono, kuriame galima išsaugoti nuotrauką taip, kad ji padidėtų ir atrodytų taip, tarsi pati nuotrauka būtų medalionas. Nors sidabras naudojamas tik ratlankiuose ir grandinėje, medalionas su nuotrauka suteikia labai karališką ir elegantišką išvaizdą.

Šiandien yra keletas tipų medalionų, pavyzdžiui, sidabrinių nuotraukų medalionas, sidabro medalionai moterims, sidabro medalionai vyrams, sidabro medalionai mergaitėms ir sidabro širdies medalionai, kurie tapo populiarūs.