Medalionas yra kaip pakabukas, kuriame yra vietos fotografijai ar smulkiam daiktui laikyti. Šiomis dienomis daugelis žmonių gali būti dėvimi širdies medalionais, nesvarbu, ar tai būtų paaugliai, ar suaugusieji. Jis tapo labai populiarus tarp visų dėl savo pagrindinės meilės meilės. Padovanoti mylimam žmogui širdies medalioną laikoma tikrai vertingu gestu.

širdies medalionas

Taigi, jei nesuprantate, ką padovanoti savo mylimam žmogui per šią sukaktį ar Valentino dieną, širdies medalionas gali būti tobulas dalykas.

Atviri ir foto širdies medalionai su paveikslėliais ir vardais:

Čia yra keletas geriausių porų ir mergaičių širdies medalionų tipų.

1. Širdies medalionas su laikrodžiu viduje:

Širdies medalionas su laikrodžiu viduje

Jei jums patinka laikrodžiai ir medalionai, tai yra puikus šių dviejų derinys. Tai širdies formos medalionas, kurio atidarymo metu yra laikrodis. Jis turi senovinę išvaizdą ir yra graži dovana, kurią galima įteikti mylimam žmogui.

2. Auksinė širdies medalio grandinė mergaitėms:

Auksinė širdies medalio grandinė mergaitėms

Tiems, kurie mano, kad paprastumas yra didžiausias rafinuotumas, šis auksinis širdies medalionas yra geriausias turtas. Jis yra blizgus auksas ir neturi jokių piešinių. Jis atrodo elegantiškas ir gali būti dėvimas ant bet ko.

3. Širdies spyna ir raktas:

Širdies spyna ir raktas

Tinkamiausia dovana asmeniui, kuris yra „raktas į jūsų širdį“, šis medalionas turi raktą, kuris atveria širdies formos spyną. Jis turi tikrai ypatingą indikaciją ir tikrai privers žmogų jaustis mylimu. Jis taip pat gali nešiotis nuotrauką, todėl tai yra širdies nuotraukų medalionas.

4. Sidabrinis širdies medalionas moterims:

Sidabrinis širdies medalionas moterims

Ar auksas jums per daug paplitęs? Jei taip, tada šis gražus medalionas atims kvapą. Šis sidabrinis širdies medalionas yra paprastas ir gražus ir gerai atrodys visiems, kurie jį nešioja. Be to, jį galima dėvėti ant bet kokio drabužio. Laimėk – laimėk!

5. Širdies šeimos medalionas auksu:

Širdies šeimos medalionas aukso spalvos

Šis medalionas yra unikalus, nes jame yra vietos visos jūsų šeimos nuotraukoms. Jame vienu metu galima laikyti keturias nuotraukas. Tai vienas iš labiausiai apgalvotų širdies nuotraukų medalionų, nes tai rodo, kad mūsų šeima visada yra mūsų širdyje. Tai apgalvota dovana, ir visi privalo ją mylėti.

6. Antikvarinis širdies formos medalionas:

Antikvarinis širdies formos medalionas

Šis senovinis karoliai su širdies medalionu turi savo žavesio. Jis yra gražus, su elegantišku dizainu išorinėje pusėje. Šis auksinis širdies medalionas geriausiai tinka tiems, kurie mėgsta senovinius daiktus.

7. Nuotrauka širdies medalionas sidabro spalvos:

Nuotrauka širdies medalionas sidabro spalvos

Šiame paprastame medalione yra vietos dviem nuotraukoms. Tokio tipo medalioną galima padovanoti mylimam žmogui su jūsų abiejų nuotrauka.

8. Švytėjimas tamsios širdies formos medalione:

Švytėkite tamsios širdies formos medalione

Tai vienas gražiausių širdies medalionų. Iš išorės jis turi sudėtingą dizainą su tuščia širdimi. Tuščiavidurė dalis šviečia tamsoje ir atrodo kerinčiai. Jį mėgsta tiek paaugliai, tiek suaugusieji.

9. Poros širdies medalionai:

Pora širdies medalionų

Tai du medalionai, kurių kiekvienas turi pusę širdies. Tai rodo, kad abu žmonės kartu užpildo širdį. Tai gali būti puiki dovana jūsų geresnei pusei, nes tai yra apgalvotas ir mielas gestas.

Šių dienų širdies medalionus nešioja visi. Paauglės merginos ir moterys mėgsta, kai kažkas joms padovanoja. Didėja paklausa įvairių tipų medalionų, tokių kaip sidabrinis širdies medalionas, širdies širdies medalionas, paprastas širdies formos medalionas ir auksiniai širdies medalionai.