Platinos medalionas yra labai vertinamas ir lemiamas statusas. Nors sidabras ar auksas, jie visada yra baltos spalvos. Tai padidina jūsų pagarbą, kai žmonės mato platinos medalionus jūsų kakle. Taip pat galite reikalauti savo medaliono dizaino, nes bet kurį dizainą galima sukurti naudojant medalionus.

Naujausi ir modernūs platinos medalionai:

Čia suraskime minėtus 9 populiariausius platinos medalionus su vaizdais, kurie tikrai suteiks stilingą išvaizdą.

1. „Platinum Love Express“ medalionas:

„Platinum Love Express“ medalionas

Tai platininis širdies medalionas, ypač poroms. Ant jo užrašytas žodis „meilė“. Padovanoję šį medalioną, padidinsite meilę tarp jūsų ir jūsų partnerio. Atrodo, kad taip pat galite įdėti poros nuotrauką, kuri bus tokia romantiška. Geras pasirinkimas jūsų mylimam žmogui.

2. Platinos perlų sulankstytas medalionas:

„Platinum Pearl“ sulankstytas medalionas

Tai nuostabus platinos medaliono karoliai, tarp kurių sulankstytas perlas. Dizainas yra tiesiog puikus ir suteiks jūsų iškirptei elegancijos. Baltas perlas atrodo toks minkštas ir viliojantis. Perlas sidabro viduryje atrodo patraukliai. Tai gerai atrodo merginoms ar jūsų moteriai.

3. Platinos povo medalionas:

Platinos povo medalionas

Tai toks malonus baltu auksu padengtas medalionas su šokančiu povo dizainu. Povas turi šviesiai mėlynos spalvos deimantą. Ant povo plunksnos taip pat tvirtinami balti deimantai. Šis povas su spindinčiais deimantais atrodo charizmatiškai. Tai taip pat yra kūrinio simbolis; jei planuojate dovaną savo mylimam žmogui, tuomet turite išbandyti šio stiliaus platinos medalionus.

4. „Platinum Angel Locket“:

Platinos angelas

Tai juoda ir balta sidabrinė angelo sparnų medalionė. Pusė sparno medaliono konstrukcijos yra su keliais akmenimis. Tai dizainerio medaliono dizaino kūrinys. Sparno formos kreivė yra tiesiog nuostabi. Šie platinos medalionai yra specialiai sukurti berniukams ar vyrams.

5. Platinos ovalo akmens medalionas:

Platininis ovalus akmens medalionas

Tai ovalo formos paprasto aukso medalionas, kurio viduje yra vietos spragtelėjimams laikyti. Viename medalione yra ovalo formos stiklas, padengtas baltais deimantais. Ant kitos ovalios medalionės išgraviruotas gražus dizainas. Visi jie tiesiog pribloškia mintis. Atrodo paprasta, bet gali patraukti jūsų brangaus žmogaus dėmesį.

6. „Platinum Apple“ deimantinis medalionas:

Platininis „Apple“ deimantinis medalionas

Tai unikalaus dizaino platinos medalionas. Čia yra obuolių vaisiaus formos medalionas su mažu apvaliu deimantu vienoje obuolio pusėje. Šis dizainas rinkoje yra labai naujas ir retas. Šis rinkinys sulauks daug komentarų ir peržiūrų. Pirmojo vestuvių metinių dieną galite padovanoti tokio tipo platinos medalionus savo brangiam.

7. Platinos kūdikių gėlių medalionas:

Platinos kūdikių gėlių medalionas

Šis paprastas sidabrinis medalionas yra ovalo formos ir pasižymi paprastumu. Ant šio ovalo medaliono sukurta viena nuostabi kūdikio gėlė. Sidabrinė gėlė virš sidabro medaliono yra linksma. Dėvėdami šį medalioną su gražia grandine, galėsite įtikinti vaizdą.

8. „Platinum Musical Note Locket“:

„Platinum Musical Note Locket“

Tai muzikinė tema paremta platinos medalionė, apibūdinanti vakarietiškos muzikos natą. Šiam medaliui suteiktas muzikinis simbolis, kuris labai patiks muzikantams. Tai gali būti specialus kūrimo medalionas, pagamintas pagal poreikį.

9. „Platinum Bal Hanuman“ medalionas:

Platinum Bal Hanuman medalionas

Tai dvasinis platinos medalionas su Bal Hanumano tvariniu. Jaunas „Hanuman“ dizainas stovi šiame medalione su tokiu nekaltumu. Panašiai rinkoje yra ir kitų Dievo atvaizdų medalionų, kuriuos taip pat nešioja žmonės. Tai geriausiai tinka tiems, kurie yra religingi ir savo elgesiu.

Pamatęs šiuos išskirtinius dizainus, netrukus nusipirksiu tą. Dėvėkite žavingą platinos medalioną ir nustatykite savo įvaizdį savo grupėje. Tai nuostabūs ir puikūs platinos medalionai, kurie suteiks neprilygstamą vaizdą.