Kašmyras yra rojus Indijoje. Tai nuostabiai gražu ir neapsiriboja žmogaus išraiškos žodžiais. Ji palaiminta gamtos grožiu, snieguotais kalnais, kriokliais, ežerais ir kitomis įdomiomis vietomis, kurios parodytų šalies paveldą ir kultūrą. Tai ideali vieta medaus mėnesiui dėl malonių akims vietų ir malonaus šalto oro. Žinoma, kad Kašmyras yra viena įspūdingiausių medaus mėnesio vietų Indijoje. Kašmyras turi daug meilės paukščiams. Poros gali tyrinėti miestus ir praleisti romantiškas atostogas. Kašmyre yra daug ką nuveikti – nuo gurkšnojimo „Kahwah“ iki švelnių pokalbių „Shikaras“. Žemiau yra garsių Kašmyro medaus mėnesio vietų sąrašas su nuotraukomis.

Medaus mėnesio vietos Kašmyre su išsamia informacija:

1. Šrinagaras:

Šrinagaras yra Džamu ir Kašmyro sostinė. Jame yra daug sniego padengtų ežerų, upių ir kalnų. Dal ežeras yra viena labai garsi ir reikalaujama vieta medaus mėnesiams; jie netgi gali išsinuomoti gražius namų valtis. Shalimar Baugh yra gražus paminklas su dizainu, architektūra ir skulptūromis. Hari Parbat, Hazratbal mečetė yra dar dvi lankytinos vietos. Romantiškiausias laikas aplankyti būtų sniego metu.

medaus mėnesio vietos Kašmyre

 • Romantiški dalykai: Poros gali mėgautis raminančiu ir ramiu „Shikara“ pasivažinėjimu, norėdami pasinerti į kalnų apsupto Dal ežero grožį. Vešliai žaliuojančius ir gražius miesto slėnius būtina aplankyti. Taip pat galite aplankyti senąją šio miesto dalį ir susigrąžinti prisiminimus apie turtingą jo kultūrą. Tai ideali vieta medaus mėnesiui poroms.
 • Kaip pasiekti: Šeicho Ul Alamo oro uostas yra gerai struktūruotas tarptautinis oro uostas Šrinagare. Jei planuojate važiuoti geležinkeliu, turėsite pasiekti Jammu Tawi arba Udhampur geležinkelio stotis. Iš stoties galite išsinuomoti taksi, kad pasiektumėte savo tikslą.
 • Kur apsistoti: Žinoma, kad Lalchowkas yra miesto širdis ir jame yra daug viešbučių. Galite patogiai užsisakyti penkių žvaigždučių ar nuolankų būstą gerai viešnagei..
 • Geriausias laikas apsilankyti: Jei norite pasigrožėti žydinčiu šio miesto grožiu, balandžio – spalio mėn.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Įsitikinkite, kad nešiojate šiltus drabužius, jei neplanuojate aplankyti miesto per siūlomą laiką. Namų valtys Dal ežere gali užtikrinti patogią ir ramią viešnagę!

2. Ladakas:

Ladakas yra Kunluno kalnuose šiaurėje ir Himalajų kalnuose pietuose. Tai vieta, kurioje yra labai mažai gyventojų, todėl ji tinka poroms, kurios mėgsta leisti laiką vieni. Yra daug lankytinų vienuolynų, tokių kaip Hemis, Thiske. Ladako ežerai yra keletas vietų, kurios sudomintų naująją santuoką.

medaus mėnesio vietos Kašmyre

 • Romantiški dalykai: Vienas iš pagrindinių Ladako lankytinų vietų yra Pangongo ežeras. Jaunavedžių poros gali pažvelgti į šį nuostabų druskingo vandens ežerą, kuris keičia savo spalvą per dieną. Nubros slėnis turi būti aplankytas poroms, kurios neprieštarauja safario nuotykiams. Magnetinės kalvos, Kargilis, Khardung La perėja ir Zanskaro slėnis yra kitos turistų lankomos vietos Ladake.
 • Kaip pasiekti: Leh Kushok Bakula Rimpochee yra pagrindinis Ladako oro uostas. Jei neplanuojate skrydžio, artimiausia Ladako geležinkelio stotis yra Jammu Tawi. Ši geležinkelio stotis yra 700 km nuo Ladako, tačiau galima išsinuomoti taksi.
 • Kur apsistoti: „Grand Dragon“ ir „Hotel Lasermo“ yra vieni geriausiai įvertintų viešbučių Ladake. Leh, kaip rajono širdis, turi daugybę viešbučių, kurie suteiks jums jaukų lizdą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Gegužės – rugsėjo mėnesiai yra geriausias laikas aplankyti Ladaką. Šiuo laikotarpiu Ladakas siūlo gražiausias lankytinas vietas, o keliai taip pat yra patogesni keliautojams.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Ladakas yra gana saugus kaip turistų lankoma vieta. Norėdami pamatyti Ladakh kultūrą ir grožį, turite aplankyti Hemis vienuolyną, Suru slėnį ir Leh rūmus.

3. Nubros slėnis:

Žinoma, kad Nubros slėnis yra itin šalta dykuma; jis lieka atskirtas nuo likusio pasaulio daugiau nei 8 mėnesius. Poros, kurios iš tikrųjų norėtų išeiti iš komforto zonos ir būti šiek tiek sportiškos, gali apsilankyti šioje vietoje. Norėdami pasiekti slėnį, jie turi kirsti Khardunga La ir susitikti su Shyok upe. Verta pažvelgti į vaizdingą šio slėnio grožį.

Nubros slėnis

 • Romantiški dalykai: Dvigubos kupranugariai Nubros slėnyje gali jus pasivažinėti tarp viliojančių smėlio kopų. Jūsų mylimajam tikrai patiks kokia nors safario nuotykio idėja. Galite įsitraukti į pokalbį ir keliauti į YarabTso ežerą, kuris yra dar vienas paslėptas perlas šiame slėnyje. Taip pat galite aplankyti vienuolynus ir Maitreya Budos statulą, kuri jus nustebins.
 • Kaip pasiekti: Artimiausios Nubros slėnio geležinkelio stotys yra Jammu Tawi ir Udhampur. Tačiau rekomenduojame skristi į Leh oro uostą. Oro uostas yra maždaug 120 km nuo Nubros slėnio.

  Kur apsistoti: Nubros slėnyje galima rasti nakvynę ir pigius iki prabangių viešbučių. Tokios stovyklos kaip „Mystic Meadows“ ir „Nubra Ethnic“ garsėja savo jaukiu apgyvendinimu.

 • Geriausias laikas apsilankyti: Nuo balandžio iki birželio ir nuo rugsėjo iki spalio turėtų būti geriausias laikas aplankyti Nubros slėnį, nes oras yra gana šiltas ir malonus.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Galbūt norėsite prikimšti savo krepšį sunkiais drabužiais, nes ten gana šalta. Būtinai apsilankykite Diskito vienuolyne ir nuostabiuose ežeruose.

4. Gulmargas:

Gulmargas yra viena vaizdingiausių Kašmyro vietovių. Vasarą aplink gausu vešlių žalių plotų, o žiemą tiesiog padengia sniegas. 1927 m. Slidinėjimo ir snieglenčių zoną Gulmarge atrado Didžiosios Britanijos gyventojai ir jie patraukė į nuostabią vietovę. Poros, norinčios gerai praleisti laiką kurortuose, gali atvykti į šią vietą bet kuriuo metų laiku.

Gulmargas

 • Romantiški dalykai: Kas gali būti geriau už važiavimą funikulieriumi tarp nuostabių pievų ir slėnių? Gulmargas Gandola yra labai populiarus tarp turistų. Važiuojant su geresne puse galima užfiksuoti vaizdingą šios vietos grožį. Jei nebijote šaltkrėtis sniege, būtinai apsilankykite garsiose slidinėjimo ir rogių vietose.
 • Kaip pasiekti: Jei keliaujate oru, Srinagaro oro uostas yra už 58 km nuo šios kvapą gniaužiančios vietos. Artimiausia geležinkelio stotis yra Džamu, iš kurios yra geras susisiekimas su įvairiais miestais. Taip pat galite važiuoti autobusu iš netoliese esančių miestų ir miestelių.
 • Kur apsistoti: „Khyber Himalayan Hotel and Spa“ yra prabangiausias viešbutis Gulmarge. Šiame Kašmyro regione yra daugybė biudžetinių ir brangių viešbučių.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Gruodžio pabaiga-vasario vidurys yra geriausias laikas aplankyti šią vietą, jei laukiate nuotykių sniege. Tačiau vasarą galite aplankyti Gulmargą, kad pasiliktumėte gana maloniai ir šiltai.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Galite apsilankyti Khilanmarg slėnyje ir golfo aikštyne, kad praleistumėte dieną įvairia veikla. Avantiswami šventykla taip pat yra puiki turistų atrakcija.

5. Pahalgama:

Pahalgamas yra derlingiausias regionas, kuriame gausu augalijos, o spygliuočių medžių gausu. Poros užburia pievų grožiu, gamtos peizažais. Atokumas nuo judraus miesto suteikia jiems ramybę. Tai vieta nuotykių sportui, pavyzdžiui, jodinėjimui, plaukiojimas plaustais, baidarėmis ir kt.

Pahalgamas

 • Romantiški dalykai: Ši vieta kalba apie romantiką, nes tai yra gražiausia Kašmyro vietovė. Verta pasivaikščioti Baisarino kalvomis, kurios taip pat vadinamos „Mini Šveicarija“. Vešliai žalia aplinka ir snieguoti kalnai fone sužavės jus savo grožiu. Meilės paukščiai gali patirti nenumaldomą ramybę apsilankę kai kuriose senose ir estetiškose šventyklose.
 • Kaip pasiekti: Artimiausia geležinkelio stotis iki Pahalgamo yra Džamu. Galima patogiai pasiekti šią vietą traukiniu. Jei skrendate, Srinagaro oro uostas yra už 95 kilometrų nuo šios medaus mėnesio vietos.
 • Kur apsistoti: Pahalgame yra daugybė jaukių ir prabangių užeigų, viešbučių, nakvynės ir stovyklų. Pigios ir brangios savybės yra lengvai prieinamos už prieinamą ir patogią viešnagę.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Didžiausias laikas yra nuo kovo iki birželio, nuo liepos iki rugsėjo ir nuo spalio iki vasario. Nuo liepos iki rugsėjo Pahalgamoje prasideda musonų sezonas. Galite aplankyti šią vietą norima trukme.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Tuliano ežeras, Aru kaimas ir slėnis bei Kolahoi ledynai yra gerai žinomi dėl nuostabių vaizdų.

6. Sonmargas:

Sonmargas yra žinomas kaip „Aukso pieva“, jis yra netoli Zoji La Pass. Jis pilnas gražių gėlių ir garsėja žygių maršrutais. Vietos, į kurias poros norėtų nukeliauti, yra Vishanaro ežeras, Gangabalo ežerai ir Nilagardo upelis, patenkantis į Sindo upę. Iš pievų viršaus atsiveria puikus vaizdas, o poros norėtų ten atsipalaiduoti.

Sonmargas

 • Romantiški dalykai: Čia esantys ežerai, slėniai ir pievos tikrai suteiks jums geriausią medaus mėnesio patirtį. Galite pasiklysti su savo mylimuoju nuostabiame Gadare ar Vishansaro ežere. Jei jūsų partneriui patiks šaltkrėtis ir slidinėjimo įspūdžiai, Thajiwas ledynas jums tinka. Tai viena iš pagrindinių turistų lankomų vietų ir siūlo geriausią sniego patirtį.
 • Kaip pasiekti: Artimiausias Sonmargo oro uostas yra Srinagaro oro uostas, esantis už 70 km. Oro uoste yra taksi. Taip pat galite pasiimti bėgį. Jammu yra artimiausia geležinkelio stotis.
 • Kur apsistoti: „Rah Villas“ yra gana garsus penkių žvaigždučių būstas Sonmarge. Kiti viešbučiai ir nameliai yra lengvai pasiekiami rajone.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Geriausi mėnesiai aplankyti Sonmargą yra nuo balandžio iki spalio, nes oras yra malonus ir nėra labai šaltas. Tačiau, jei esate sniego žmogus, pageidautina, kad laikas būtų nuo spalio iki vasario vidurio.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Būtinai apsilankykite nuostabiose šventyklose ir pasivaikščiokite nuostabiais slėniais. Slidinėjimas gali būti puiki ir smagi pramoga poroms.

7. Antacija:

Anantnagas reiškia nesibaigiančias versmes dėl daugybės šaltinių ir ežerų. Rajone yra daug kurortų. Vasarą poros dažniau atvyksta čia dėl malonaus klimato. „Martland Sun“ šventykla yra viena garsių turistinių vietų Anantnage, kur kartu yra septyni šventyklų kompleksai. Yra ir kitų sričių, kurias vyriausybė kuria turistams.

Anantnagas

 • Romantiški dalykai: Poros tiesiog negali praleisti nuostabių šventyklų ir kitų svarbių turizmo sporto šakų Anantnage. Martand Sun šventykla, Aishmuqam šventykla ir AmarnathJi tikrai kviečia apsilankyti. Meilės paukščiai gali mėgautis šių vietų dieviškumu. „Bandipore“, „Imambara Goom“ ir „Manasballake“ yra vietos, kurios gali patenkinti jūsų potraukį vaizdingam grožiui ir ramiai aplinkai.
 • Kaip pasiekti: Anantnagas yra gerai sujungtas su didžiausiais miestais autobusais. Artimiausia geležinkelio stotis yra Banihal geležinkelio stotis. Srinagaro oro uostas yra už 65 km nuo kelionės tikslo.
 • Kur apsistoti: Anantnagas yra labai gerai žinoma turistinė vieta ir turi daugybę viešbučių. Galima lengvai išsinuomoti tinkamą vietą atostogoms praleisti.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Geriausias laikas aplankyti Anantnagą yra vasaros mėnesiai, nes oras yra malonus ir geriausias norintiems pamatyti.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Soporas, Parihaspora, „LalChowk“ ir „Betingoo“ vaisių ir daržovių turgus – kitos nuostabios vietos, kurias privalote aplankyti.

8. Bandiporas:

Bandipore yra šiauriniame Wular ežero krante, kuris yra didžiausias gėlo vandens ežeras Azijoje. Tai puiki vieta poroms kopti į kalnus, žvejoti, žygiuoti ir kt.

Bandipore

 • Romantiški dalykai: Ar nemanote, kad geriausi pokalbiai prasideda per kelionę? Bandipora yra mažiau atrasta turistinė vieta Kašmyre, siūlanti nuostabius slėnius ir ežerus. Poros gali atsinaujinti įsisavindamos šios vietos vizualinį grožį. Kadangi ši vieta yra žinoma dėl žvejybos, žygių pėsčiomis ir alpinizmo, poros gali puikiai praleisti laiką užsiimdamos tokia veikla.
 • Kaip pasiekti: Šrinagaro oro uostas yra už 53 km nuo Bandipore. Geležinkelio stotys, jungiančios Bandiporą, yra Hamre ir Sopore.
 • Kur apsistoti: Bandipore yra įvairių viešbučių, namelių ir nakvynės namų. Galite išsinuomoti tinkamą vietą pagal savo biudžetą ir pageidavimus.
 • Geriausias laikas aplankyti Bandiporą: Bandiporą galite aplankyti bet kuriuo metų laiku. Apsvarstykite tai, kad vasaros mėnesiais oras yra gana malonus.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Bandipore yra žinomas dėl savo laukinės gamtos. Reikia savanoriauti tokioje veikloje kaip žvejyba, žygiai pėsčiomis ir alpinizmas.

Kašmyras tikrai yra rojus Žemėje ir nėra nieko patrauklesnio už jo siūlomą gamtos grožį. Tai ideali vieta jaunavedžiams meilės paukščiams, norintiems tyrinėti vienas kitą ir juos supantį pasaulį. Jei galėtumėte surinkti pakankamai informacijos ir pasiūlymų, palikite atsiliepimą. Nepraleiskite amžinojo Kašmyro grožio!