Delis yra vienas iš didžiausių Indijos didmiesčių miestų, jis yra galios miestas, kuris yra šalies sostinė. Šiais laikais žmonės yra tokie užsiėmę, kad negali skirti laiko savo artimiesiems. Jei savaitgaliais poros nusprendžia praleisti laiką kur nors, toli nuo judraus miesto, tuomet yra keletas vietų, kurias jie gali apsvarstyti trumpam medaus mėnesiui. Nors mes daug girdėjome apie šios vietos neigiamą poveikį moterų priekabiavimui, Delis vis dar yra saugi vieta keliauti poroms ir šeimoms. Žemiau paminėtos vietos yra konkretūs saugių medaus mėnesio porų vietų Delyje pavyzdžiai. Taigi čia yra devynios geriausios medaus mėnesio vietos netoli Delio, kurias verta aplankyti.

Įvairios medaus mėnesio vietos netoli Delio:

1. Nainital:

medaus mėnesio vietos netoli Delio

„Nainital“ yra Kumaono papėdėje; jis yra už 228 km nuo Delio ir jį galima pasiekti automobiliu arba autobusu, kuris pasiekia apie 8 valandas. Miesto pavadinimas hindi kalba reiškia „akies ežeras“, nes juose pilna ežerų. Miestas yra kalnų viduryje ir yra vėsioje temperatūroje, kartais žiemą taip pat iškrenta sniegas. Kraštovaizdis ir oras daro vietą gana romantišką.

Netoliese esantys lankytini objektai: Nainital ežeras, vaizdas į sniegą, naini viršūnė, tiffino viršūnė.

2. Manesaras:

medaus mėnesio vietos netoli Delio

Manesar anksčiau buvo kaimas ir joje nebuvo daug žmonių, tačiau dabar dėl sparčiai vykstančios plėtros jis tapo sparčiai augančiu pramonės miestu ir taip pat žinomas kaip naujasis Gurgaonas. Po ilgo važiavimo į šią kalvos viršūnę poros taps Aravalli kalnų grožio liudininkais. Jame taip pat yra keletas turistų lankomų vietų, tokių kaip Sultanpur paukščių draustinis, Damdama ežeras, kur poros gali ramiai plaukti laivu ir pamatyti nuostabius saulėlydžius.

Netoliese esančios lankytinos vietos: Lohagarh ūkiai, Neverenuf sodo geležinkelis, Centrinis parkas, Aravalio kalvos

3. Naukuchiatal:

Naukuchiatal

Naukuchiatal yra natūraliai graži vaizdinga vieta, esanti maždaug 250–300 km nuo Delio. Jame yra kalnai ir tai puiki vieta poilsiui. Jame yra ežero kurortas, kuris yra geriausias ir saugo poras nuo šurmulio. Anksti ryte ežero pakrantės gražios, paukščiams čiulbant. Yra vieta, kur žmonės gali skristi parasparniais.

Netoliese esantys lankytini objektai: Dangaus paukščių nuotykiai, Nainital ežeras, Kainchi dham, Bhimtal ežeras, Hanuman Garhi šventykla

4. Lansdowne:

Lansdowne

Lansdowne būtų viena puiki vieta medaus mėnesiui, kuri taip pat būtų nebrangi. Jis yra maždaug 228 km nuo Delio ir turi keletą įdomių vietų poroms aplankyti. Jie gali pamatyti Himalajų kalnagūbrį, ežerą, vadinamą Bhulla ežeru, kur žmonės plaukioja valtimis ir dalyvauja kitoje upės veikloje.

Netoliese esančios lankytinos vietos: Bhulla Tal, RGarwali netvarka, Bheem pakora, Dharwan Singh pulko muziejus, džiunglių safaris, Tarkeshwar Mahadev šventykla.

5. Mussoorie:

Mussoorie

Mussoorie yra nuostabi kalvų stotis, esanti apie 280 km nuo Delio. Jis pasiekiamas geležinkeliu, autobusais ir taksi gali būti šiek tiek brangesnis. Klimatas yra vidutiniškai šaltas, o žiemos pradžioje poroms būtų malonu nuvykti ir jaukiai praleisti laiką kartu. Kempty Fall, pasiplaukiojimas valtimi prie ežero, ginklų kalva yra keletas apsilankymų.

Netoliese esančios lankytinos vietos: Mussoorie ežeras, Gunhill kelias, kupranugarių kelias, Jabharkhet laukinės gamtos draustinis, Kempty krioklys.

6. Agra:

Agra

Ankstyvosios žiemos būtų geriausias laikas aplankyti Agrą, kai dienomis būtų pakeliama temperatūra, o naktys – gana šaltos. Meilės istorijos, atspindinčios stiprybę ir ryšį tarp dviejų žmonių, visada įkvepia poras. Tah Mahal, sukurtas Shah Jahan, Mumtazui, turi būti aplankytas, kad primintų žmonėms, kokia gili gali būti meilė.

Netoliese esantys lankytini objektai: Taj Mahal Agra fortas, Akbaro kapas, I’timād-ud-Daulah kapas, Jama mečetė, Agra, Taj gamtos pasivaikščiojimas, Keetham ežeras, delfinų vandens parkas, Anguri Bagh, Didieji vartai, Jahangir rūmai ir Delio vartai.

7. Morni Hills:

Morni Hills

Morni Hills yra kalvos stotis virš 1220 metrų nuo jūros lygio ir yra šiaurinėje Haryana valstijoje, apie 277 km nuo Delio. Tai „Shivalik“ asortimento atšaka. Medaus mėnesiai turėtų būti ramiose vietose, ir tai yra viena. Žmonės randa daugybę spalvingų paukščių, ir yra keletas nuotykių sporto šakų, tokių kaip laipiojimas uolomis ir žygiai, kurie gali juos sudominti.

Netoliese esančios lankytinos vietos: Tikkar Taal, Morni fortas, Morni kalvos, Bhureshwar Mahadev šventykla,

8. Shimla:

Šimla

Šimla yra vaizdingos vietovės su žaliuojančiomis kalvomis ir snieguotomis viršūnėmis, esančios tik apie 355 km nuo Delio. „Shimla“ yra geriausias būdas pasiekti žemesnius Himalajų diapazonus. Čia ištisus metus vyrauja šaltas klimatas, o žiemą jis nukrenta žemiau nulio laipsnių. Tai viena iš geriausių turistinių vietų medaus mėnesio poroms.

Netoliese esančios lankytinos vietos: Kalka-Shimla geležinkelis, Mall kelias, Jakhoo, The Ridge Shimla.

Iki šiol galite būti supainioti pasirinkdami, kurią vietą sutvarkyti medaus mėnesiui Delyje, Na, pasirinkimas yra jūsų. Tai yra vienos judriausių ir populiariausių medaus mėnesio vietų Delyje. Geriausia aplankyti šias vietas nuo spalio iki vasario mėnesio, nes klimatas būtų malonus ir geras ekskursijoms. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų mylimasis ar sutuoktinis, šios vietos yra tinkamiausios medaus mėnesio vizitui ir niekada negalima pamiršti prisiminimų, pasidalytų su šiomis vietomis medaus mėnesio metu. Ar turite kitų pasiūlymų? Tada prašau komentuoti. Jūsų vertingi pasiūlymai gali padėti daugeliui turistų tyrinėtojų rasti sprendimą savo medaus mėnesio vietoms.